Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas ketina statyti didelę krepšinio areną

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    grazu. tik kas ten per raudona siena, lyg kokia skardine trecioj nuotraukoj?


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      Parašė alonso
      grazu. tik kas ten per raudona siena, lyg kokia skardine trecioj nuotraukoj?
      Panasu kad akropolis

      Comment


        Parašė alonso
        grazu. tik kas ten per raudona siena, lyg kokia skardine trecioj nuotraukoj?
        Ten plytos, o ne skardos...

        Comment


          Negraziai tas siena raudona.
          O priepklauka prie prie pat auto aiksteles ir skurdziai atrodo

          Comment













            Sorry, kad kai kurios nuotraukos neryskios ir su baltu tasku...





















            Comment


              Dėkui už nuotraukas, tik reikėjo kiek pamažint prieš dedant

              Bet kaip tie žmonės laimingi atrodo, sėdėdami po Akropolio garažu
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantaz
                Dėkui už nuotraukas, tik reikėjo kiek pamažint prieš dedant

                Bet kaip tie žmonės laimingi atrodo, sėdėdami po Akropolio garažu
                Pirma karta dedu, kita karta turesiu omeny

                p.s. skubejau sumesti, kad galetumet paveizoti

                Comment


                  Kaip matau Akropolis susidarys skaityk is tu pastatu kurie dabar ir stovi, o tai man labai patinka O kalbant apie maketa tai kokybe is tiesu prasta. Matosi kad skubeta, dazyta, nedadazyta... nesuprasi. Bet Akropolis tikrai nustebino mane Tikiuosi ta ryskiai raudona siena pakeis kokia nors konservatyvesne spalva

                  Comment


                    Vienu zodziu nerealu aciu uz foto

                    Comment


                      velniskai dekui uz nuotraukas!
                      jau ir konkretu vaizda galima susidaryti. nesuklysiu sakydamas, jog tai Lietuvos amziaus projektas. o ir pats akropolis i akropoli nepanasus saunu! manau, nebepazinsu Kauno po poros metu.


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        Aciu uz nuotraukas, atrodo neblogai, nors man kaip anksciau taip ir dabar nepatinka kabantis garazas. Labiausiai patiko ciuozykla akropolyje, kuria supa senu pastatu sienos.

                        Parašė alonso
                        nesuklysiu sakydamas, jog tai Lietuvos amziaus projektas.
                        Viskas juda letai, bet tikiuosi, kad nereiks amziaus.

                        Comment


                          Parašė Dzipas
                          Kaip matau Akropolis susidarys skaityk is tu pastatu kurie dabar ir stovi, o tai man labai patinka O kalbant apie maketa tai kokybe is tiesu prasta. Matosi kad skubeta, dazyta, nedadazyta... nesuprasi. Bet Akropolis tikrai nustebino mane Tikiuosi ta ryskiai raudona siena pakeis kokia nors konservatyvesne spalva
                          Skubet tai labai skubejo. Remus/stovus plakatams tik siandien spejo pagaminti ir atvezt...

                          Aiskeja tokios pozicijos, kad visi pasisakiusieji sutinka/dalinai sutinka su ta mintimi, kad Arena reikia centre statyti, bet dazniausiai kylantis klausimas yra del kamsciu. Kiti pasiulymai: kuo labiau suleisti arena i zeme, pasiulyta nutiesti truliku linija prospekte ir kaip viskas del arenos... Gerb.daktaras Tiknius buvo nusimines, kad pastacius arena nebus galima jam sportuoti saloje

                          Kitas reikalas del Akropolio...Toliau visiems uzkliuna "garazas" virs prospekto, kiti reikalauja socialinio poveikio visuomenei tyrimu ir t.t. pasaka be galo...

                          Comment


                            Šaunu, labai didelis ačiū už nuotraukas
                            "Akropolis" tikrai neblogai atrodo ir nustelbia visą "Megos" ppc.
                            Ir kaip pagalvoji ta vieta nėra jau tokia bloga. Jei būtų nuspręsta Akropolį statyt vilijampolėj (Pagal Karaliaus variantą) tai būtų daug didesnis blogis - į centrą praktiškai nebūtų galima patekti.
                            www.donatas-mazeika.lt

                            Comment


                              Labai ačiū už nuotraukas.
                              Užuojauta kauniečiams. Tuo pačiu reisu atsisveikinkite ir su Laisvės alėja. Ji ištuštės ne septintą, o jau penktą popiet

                              Dažnai matau, kas vyksta Vilniuje, kai Zymens / Rubikon arenoje vyksta renginiai, ypač krepšinis (ten kažkodėl dvigubai daugiau mašinų, nei į koncertus - turbūt važiuojama be žmonų). Kamščiai Kalvarijų gatvėje jau nuo turgaus, kaip tyčia tada dažnai užsikemša ir visa krantinė nuo Operos iki Baltojo tilto.
                              Pridėkime srautus prie Akropolio, pradedant nuo penktadienio popietės. Gal tie srautai nesikirs...

                              O gal ir nebus taip blogai...
                              Kol kas ta 4+4 eilių KMindaugo krantinė Kaune nepilnai panaudojama, gal iš dalies susiurbs automobilių srautą (vizualizacijose tuščia, gali futbolą žaisti tose erdvėse). Kadangi arena arčiau centro nei Vilniuje, gal daugiau žmonių paklausys naivių raginimų važiuoti visuomeniniu transportu...

                              Jei ta arena neįsuks biznio, bus liūdniau su kitais miesto projektais (t.y. pavyks įgyvendinti seną miesto mero svajonę - įnešti monotonijos) arba bus kaulijami pinigai iš LT biudžeto.

                              Comment


                                kokia cia susibure komanda, kuri priestaraus arenai ir akropoliui ?
                                Ka ji teisiskai gali padaryti ?
                                Duokit man telefonus ju - sutvarkysim mes juos

                                Comment


                                  Beje, kelių vietų parkingas ir palyginimui - koks "Akropolio" prekybos plotas?

                                  Comment


                                    Edd, turejau omeny projektu dydi, o ne trukme

                                    Romai, nemanau, jog del kamsciu turetu kilti labai dideles problemos. vis delto masinu srautai judes gan didziulem transporto arterijom, cia tau ne prie senutes sporto hales.

                                    beje, nesupratau, nejaugi nebus tilto is salos i kita nemuno kranta?


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      Uz nuotraukas tai tikrai turim ziauriai dekot fotikui.
                                      O akripolis tai is isores mane labai nustebino.
                                      Kazkoks angaras !!!
                                      O parkingas man patiko.

                                      Graziai tunelis atrodo. Tik dar neaizku su ivaziavimais ir isvaziavimais is jo.
                                      Kur ir kaip jie bus ?

                                      Comment


                                        Parašė Romas
                                        Beje, kelių vietų parkingas ir palyginimui - koks "Akropolio" prekybos plotas?
                                        Parkingas, rodos, 2500 vietu, o ploto nezinau...

                                        Comment


                                          @gyard
                                          kaip ir visuose parkinguose.


                                          Prie ruso man buvo geriau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X