Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamųjų namų kompleksas Aukštuosiuose Šančiuose, Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai nekaip buteliai eina, ane, Indrut?
    maladiec, uzskaitau

    o požeminiai garažai?iš šešiolikauščio tai tiesiai liftas leidžiasi.....bet kaip suprantu tai statybos vyks toliau ir vietą aikštelėje bus galima nusipirkti....aš tai nematau problemos ir toliau nuo laiptinės statyti,kad ir prie tų devynaukščių.....nors yra tokia kategorija žmonių kuriems reikia iki lovos,ane,Oranger?
    man jau patinka. kaip sake kolega forumo dalyvis - butai matyt visai neparsiduoda beje galit prisistatyt, kokiose pareigose bustuvoje dirbat?

    Comment


      o visi kas nepučia tavo dūdelės dirba būstuvoj?jau juokinga tikrai..

      Comment


        Kai kurie žmonės yra tiesiog prasti melagiai.

        Comment


          Koks kvartalo planavimas kai imone yra restrukturizuojama?

          Parašė indrute Rodyti pranešimą
          o požeminiai garažai?iš šešiolikauščio tai tiesiai liftas leidžiasi.....bet kaip suprantu tai statybos vyks toliau ir vietą aikštelėje bus galima nusipirkti....aš tai nematau problemos ir toliau nuo laiptinės statyti,kad ir prie tų devynaukščių.....nors yra tokia kategorija žmonių kuriems reikia iki lovos,ane,Oranger?
          Paskutinis taisė Baras; 2011.11.06, 13:39.

          Comment


            bet tai nesuprantu tokiu vystytoju, man net nesautu i galva taip apgaudinet pirkeju, visi tie bajeriai su parkavimu ir tt.. Man nesuprantama.. Tuo labiau, kad dar ir firmos ivaizdis kencia. Cia turbut mentaliteto klausimas.

            Comment


              na atsiprašau,ponai nusivylusieji,aš tik komentarą po gražia nuotrauka parašiau ir jau buvau apkaltinta velniai žino kuo.....nuo butelių surinkėjos iki bustuvos darbuotojos........o,kad patys šikat ant savęs,ant savo namų ir aklam aišku....

              Comment


                Gobsumas prazudo ir zmones ir firmas ir civilizacijas. Reikia jausti saika: parduotu normalia kaina garazus, ir gyventojams gerai ir patys is skolu isliptu.

                Comment


                  Off topic.

                  Zmonės, būkite atsargūs. Labai daug vairuotojų nuvažiavę į Ašmenos II g. galą prie savo namo neranda vietos pasistatyti. Natūralu, kad jaučia pyktį. Atlekia pasistatyti ant gatvės. Bet atlekia taip, kad ačiū aukščiausiajam, kad aš ir mano šuo likome gyvi.

                  Comment


                    nuostabūs kaimynai......

                    Comment


                      Parašė indrute Rodyti pranešimą
                      na atsiprašau,ponai nusivylusieji,aš tik komentarą po gražia nuotrauka parašiau ir jau buvau apkaltinta velniai žino kuo.....nuo butelių surinkėjos iki bustuvos darbuotojos........o,kad patys šikat ant savęs,ant savo namų ir aklam aišku....
                      Taip, čia labai žiaurūs žmonės, dėja

                      Comment


                        Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                        Off topic.

                        Zmonės, būkite atsargūs. Labai daug vairuotojų nuvažiavę į Ašmenos II g. galą prie savo namo neranda vietos pasistatyti. Natūralu, kad jaučia pyktį. Atlekia pasistatyti ant gatvės. Bet atlekia taip, kad ačiū aukščiausiajam, kad aš ir mano šuo likome gyvi.
                        Kokį jūs ponas šunį vedžiojate, gal sakau, kada susimatysim

                        Yra keletas lakstūnų, bet dar geriau, kad neblogai laksto tie kurie servize dirba, ten jau kur asfaltas baigiasi...
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          Kokį jūs ponas šunį vedžiojate, gal sakau, kada susimatysim

                          Yra keletas lakstūnų, bet dar geriau, kad neblogai laksto tie kurie servize dirba, ten jau kur asfaltas baigiasi...
                          Beja dar. Apie kelius ir jų kategorijas neišmanau, bet Ašmenos II-oji labai siaura. Prasilenkti važiuojant 50 km. greičiu neatrodo saugu.

                          (Vedžioju vilkšunį )

                          Comment


                            Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                            Beja dar. Apie kelius ir jų kategorijas neišmanau, bet Ašmenos II-oji labai siaura. Prasilenkti važiuojant 50 km. greičiu neatrodo saugu.

                            (Vedžioju vilkšunį )
                            bustuva kalta,skųskitės

                            Comment


                              Parašė indrute Rodyti pranešimą
                              bustuva kalta,skųskitės
                              Jeigu nematai Būstuvos kliūrkų, kurios tokios akivaizdžios, tai nereikia čia kitų kaltinti, o jeigu tu dirbi tam, kad gerintum ale Būstuvos įvaizdį ir kad pritrauktum kažkiek naujų klientų, tai man tavęs gaila, nes tai tik laiko švaistymas.
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                Jeigu nematai Būstuvos kliūrkų, kurios tokios akivaizdžios, tai nereikia čia kitų kaltinti, o jeigu tu dirbi tam, kad gerintum ale Būstuvos įvaizdį ir kad pritrauktum kažkiek naujų klientų, tai man tavęs gaila, nes tai tik laiko švaistymas.
                                taip man bustuva moka,kad pritraukčiau klientų..paranojikai,tai man jūsų gaila....ar jūs įsivaizduojate,kad privatus verslas turi už savo pinigus jums kiemus sutvarkyti ir viską padovanoti?aš pati gyvenu daugiabutyje,tai kaip norėjome parkavimo aikštelę padidinti,metėmės pinigėlius su kaimynais,bendrija pasamdė kelininkus ir išsiasfaltavom aikštelę.Faktiškai turėjom prašymą į savivaldybę rašyti,bet tada dar šiandien aikštelės neturėtume....moteriškės prie namo gėlynus sutvarkė,taip ,jos turi tam laiko,mes tik į bendrijos kaupiamą fondą pinigėlių įnešam ir niekam ne ačiū.Aš suprantu broką jie privalo paskui save išsikuopti,bet jei dar kokių svajonių turit tai svajokit toliau.....

                                Comment


                                  Parašė indrute Rodyti pranešimą
                                  taip man bustuva moka,kad pritraukčiau klientų..paranojikai,tai man jūsų gaila....ar jūs įsivaizduojate,kad privatus verslas turi už savo pinigus jums kiemus sutvarkyti ir viską padovanoti?aš pati gyvenu daugiabutyje,tai kaip norėjome parkavimo aikštelę padidinti,metėmės pinigėlius su kaimynais,bendrija pasamdė kelininkus ir išsiasfaltavom aikštelę.Faktiškai turėjom prašymą į savivaldybę rašyti,bet tada dar šiandien aikštelės neturėtume....moteriškės prie namo gėlynus sutvarkė,taip ,jos turi tam laiko,mes tik į bendrijos kaupiamą fondą pinigėlių įnešam ir niekam ne ačiū.Aš suprantu broką jie privalo paskui save išsikuopti,bet jei dar kokių svajonių turit tai svajokit toliau.....
                                  tai kam rašinėti, jei apie situaciją kvartale nieko nežinot? Bendrija neturi ten nei savo žemės, nei aikštelės, tik patį namą. Būstuva daro tame kvartale ką nori. Tuoj iš viso neis įvažiuoti. Blokai statomi, kad specialiai automobilius gadintume. Žodžiu daroma viskas, kad tik gyventojams būtų kuo blogiau. Lyg būtų koks nors kerštas.
                                  Paskutinis taisė bebras; 2011.10.27, 14:09.

                                  Comment


                                    Parašė indrute Rodyti pranešimą
                                    taip man bustuva moka,kad pritraukčiau klientų..paranojikai,tai man jūsų gaila....ar jūs įsivaizduojate,kad privatus verslas turi už savo pinigus jums kiemus sutvarkyti ir viską padovanoti?aš pati gyvenu daugiabutyje,tai kaip norėjome parkavimo aikštelę padidinti,metėmės pinigėlius su kaimynais,bendrija pasamdė kelininkus ir išsiasfaltavom aikštelę.Faktiškai turėjom prašymą į savivaldybę rašyti,bet tada dar šiandien aikštelės neturėtume....moteriškės prie namo gėlynus sutvarkė,taip ,jos turi tam laiko,mes tik į bendrijos kaupiamą fondą pinigėlių įnešam ir niekam ne ačiū.Aš suprantu broką jie privalo paskui save išsikuopti,bet jei dar kokių svajonių turit tai svajokit toliau.....
                                    Tai jeigu nesi įsigilinusi į esamą situaciją, tai reikėtų ir kitokio tono laikytis... Pati pirkai butą ir matei, kokia situacija su tavo kiemu, matei, kad jis mažas ir pan. O dbr įsivaizduok, tau jį uždaro ir jį padaro mokamą, nu tarkim po 10 tūkst. lt. už vietą, nes ta žemė yra privataus žmogaus, kuris ir gyv.namą buvo nusipirkęs. Tai tu sau be jokių nervų ir imtum ir susimokėtum tuos 10 tūkst. lt.? Arba mašiną statytum už poros ar daugiau šimtų metrų....
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      o pas mus situacija tokia-kai mes metėmės ant aikštelės,ne visi metėsi,buvo ir tokių ,kurie sakė-mes neturim mašinų.Dabar kai pas juos atvažiuoja svečiai kur jie statosi auto?aišku mūsų kieme.Tai dar nieko būtų,bet buvo ir toks atvejis,kai viena bobulė pasimirė,o sūnus butą pardavė.O naujasis gyventojas manai panoro prie aikštelės(jau pastatytos)mestis?Bet mes turim pirmininką-lobį,įtikino,kad su kaimynais geriau nesipykti.O aplinkinių namų žmogeliai pradžioj kaip burnojo,kad negali po mūsų langais parkuotis.O jūs ką?visai neturit kur statytis?Ar tiesiog netelpat kaip ir mes?Aš ką noriu pasakyti,kad kariauti visada galima rasti dėl ko.Taip,aš nežinau jūsų situacijos(puolat kaip išprotėję),bet galiu pasakyti iš kolegės pasakojimų,kad būstuva pardavinėja aikšteles šešiolikaukščio gyventojams ir prie tų devynaukščių ir vietų ant žemės ten gali jums patiems nelikti.....va tada liks tik gatvė,beje kaip ir visiems kitiems Kauno gyventojams,kurie nenori ar negali įpirkti parkingo ar garažo.....

                                      Comment


                                        o visi kas nepučia tavo dūdelės dirba būstuvoj?jau juokinga tikrai..
                                        prasau mane netujinti, as kiauliu su galvanausku neganiau


                                        Taip,aš nežinau jūsų situacijos(puolat kaip išprotėję),bet galiu pasakyti iš kolegės pasakojimų,kad būstuva pardavinėja aikšteles šešiolikaukščio gyventojams ir prie tų devynaukščių ir vietų ant žemės ten gali jums patiems nelikti.....va tada liks tik gatvė,beje kaip ir visiems kitiems Kauno gyventojams,kurie nenori ar negali įpirkti parkingo ar garažo.....
                                        aga, pardavineja vietas kiek pardave? nes pardavinejimas tu vietu yra nelegalus, ir pirkejai liks prie suskilusios geldos tarsi popieriai yra, tarsi uz vieta sumoketa, a vot pagal istatymus - nelegalu o kur dar teismu karusele...

                                        taip man bustuva moka,kad pritraukčiau klientų..paranojikai,tai man jūsų gaila....ar jūs įsivaizduojate,kad privatus verslas turi už savo pinigus jums kiemus sutvarkyti ir viską padovanoti?
                                        jei nezinai tai negadink oro. cia privatus verslas nori, kad gyventojai viska uz savo lesas padarytu kiek kartu sakeme - skirkite raudonas linijas. i akis atsakymas - jos jau seniai yra, eikite tvarkytis popierius. kita diena susisiekus su kuo reikia atsakymas - kur susapnavote tas linijas? nieko nebus
                                        cia MENTALITETO klausimas. mums nieko dovanoti nereikia, mes VISKA jau nusipirkome sumokeje pinigus uz buta.

                                        tai kam rašinėti, jei apie situaciją kvartale nieko nežinot? Bendrija neturi ten nei savo žemės, nei aikštelės, tik patį namą. Būstuva daro tame kvartale ką nori. Tuoj iš viso neis įvažiuoti. Blokai statomi, kad specialiai automobilius gadintume. Žodžiu daroma viskas, kad tik gyventojams būtų kuo blogiau. Lyg būtų koks nors kerštas.
                                        ir taip nuo liepos menesio. atlikta darbu tiek, kiek 5 vyru brigada butu atlikusi per menesi. o ziema ne uz kalnu.....

                                        Gobsumas prazudo ir zmones ir firmas ir civilizacijas. Reikia jausti saika: parduotu normalia kaina garazus, ir gyventojams gerai ir patys is skolu isliptu
                                        cia ne garazai, cia boksai. lubos berods iki 2.4 m. nezinau kiek tiksliai, bet boksai negales buti su vartais, priesgaisriniai dalykai. tiesiog pozemine stovejimo vieta su lubomis ir sienomis.

                                        Puse lupu kalbama, kad Bustuva anksciau ar veliau bus subankrotinta, nes terorizuojami esami gyventojai per daug reiskiasi ir atbaido busimus pirkejus, bet nuo teisybes nepabegsi, o dar kiek ieskiniu ruosiama. Bet mes jau nebeturime pasirinkimo, ipuoleme kaip muses i suda. Turbut didziausia svente butu jei vietoj Bustuvos ateitu kokia Kausta. Butu pastatyta greitai ir tiksliai, be jokiu issidirbinejimu. Jei moketum brangiai, tai bent jau zinotum uz ka. Bet kas galetu ateiti.. svarbu issigydyti nuo sito vezio, pavadinimu Bustuva.
                                        pasizadu kasti sniega visa ziema uz dyka, jei tokios naujienos isipildytu

                                        Comment


                                          būstuva bankrutuoja, atleidžia darbuotojus, kas pasirūpins garantijom .pagalvokit prieš pirkdami butus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X