Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamųjų namų kompleksas Aukštuosiuose Šančiuose, Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė somis Rodyti pranešimą

    ar as cia kazka ne taip supratau?
    plius PVM tikriausiai dar. ir neaisku kokia toje kainoje yra zemes kaina. jei pirkta labai seniai, arba gauta nemokamai (nuomos teise), tai 200 proc. pelne nematau nieko ypatingo.

    Comment


      Zeme yra isnuomota. Pvz as buta pirmame name pirkau uz 2400lt/kv, ir dauguma pirko ne brangiau kaip po 2700lt/kv.

      Lieka 33-50% pelnas, o ne 200%. Manau kad is pirmo namo ne ka ir uzdirbs, o didziausia pelna turejo nesti antras ir visi like namai, bet kad niekas ju nebeperka.. Aplamai kaune nauju butu poreikis yra labai ribotas, nes daugeliui kurie gali ipirkti buta dabartinemis kainomis Kaunas yra tarpine stotele pakeliui i vilniu pabaigus mokslus arba pora metu pradirbus kaune ir supratus kad vistiek reikia keltis i vilniu.

      Dar skaiciau Kauno dienoje kad pagal aukstuminiu Pastatu isdestymo plana - sanciai nenumatyti aukstuminiu pastatu statybai, todel aplamai iskyla viso kvartalo kaip visumos idejos abejone. Mums kaip busimiems gyvetojams visai neblogai butu, jei salia nebutu tu gargaru...

      Comment


        visus, diskutavusius apie būsto įsigyjimo subtilybes ir tendencijas Lietuvos miestuose kviečiu tęsti diskusijas čia:
        "Būsto įsigyjimo subtilybės ir tendencijos Lietuvos miestuose"

        Ačiū. Sėkmės diskusijose.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Aš taip pat pirkau butą Verkių g. kvartale iš Būstuvos. Manau projektas ir idėja buvo labai gražūs, bet gavosi (bent pirmas namas ne toks kokį įsivaizdavau). Nu ok, galvoju dzin ta išorė, bet labai sunervino jų aptarnavimas po nusipirkimo. Žodžiu prieš du mėnesius aš jiems pasuku: sakau aš trims mėnesiams išlėksiu į UK, arnebus problemų. Jie ne, aišku ne, tik atlėk pasirašyti menkutį dokumentą. Ok atvarau, ooooo jie pakiša pirkimo pardavimo sutarį. Gudručiai... suparino nerealiai, kadangi nesugebėjo tokios info anksčiau pasakyti, maždaug sako nu jau ir apdailą eik darykis... Nu žodžiu suparino, aišku aš galėjau klausti kada atiduos apdailai pasidaryti, bet aš ir klausiai ir vis pasakydavo nu tai dar nežinom, nu gal kitais metais... O dbr ok, nuvažiavau sakau kiek reikia pasidaryti apdailos, ko konkrečiai reikia, kad tą komisiją praeiti? Man atsakė, kad jie patys tiksliai nežino.... Tipo užtenka san mazgų ir grindų... Ar tai tiesa? Gal čia kas nors žino daugiau nei Būstuva?
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Bustuva kaip visada savo stilium varo keista, kaip jie dar isvis gyvuoja taip dirbdami

            Apdailos reikalavimai

            Patalpos turi buti tinkamos gyventi zmogui:

            1. sanmazgas: sienu danga, grindu danga (senas linoleumas) , lubu danga, unitazas, vandens saltinis, sanmazgo durys.
            2. Kitos patalpos: sienu danga (gali buti glaistytos, ir nuteptos paprasciausiais baltais dazais), grindu danga (gali buti pati pigiausia kilimine danga), lubu danga (pratrauk lubas kalkem su voleliu) , turi buti sudetos rezetes, jungikliai ir "Ilijiciaus" lemputes.
            3. Virtuve: vandens saltinis ir mikrobangine.

            Stai tau ir butas tinkamas gyventi

            Comment


              Siaip Bustuvos namai Partizanu g. ir Radvilenu pl. tai neblogai ziurisi. Taciau su Verkiu kvartalu jiems sunkiau sekasi. Vieta labai gera, bet patys namai-nekokie.
              Kaunas yra Kaunas

              Comment


                [QUOTE=andy;122824]Zeme yra isnuomota. Pvz as buta pirmame name pirkau uz 2400lt/kv, ir dauguma pirko ne brangiau kaip po 2700lt/kv.

                Lieka 33-50% pelnas, o ne 200%. Manau kad is pirmo namo ne ka ir uzdirbs, o didziausia pelna turejo nesti antras ir visi like namai, bet kad niekas ju nebeperka.. Aplamai kaune nauju butu poreikis yra labai ribotas, nes daugeliui kurie gali ipirkti buta dabartinemis kainomis Kaunas yra tarpine stotele pakeliui i vilniu pabaigus mokslus arba pora metu pradirbus kaune ir supratus kad vistiek reikia keltis i vilniu.
                QUOTE]

                Na už 2400 lt/kv tai gal ir pirkčiau, o dabar tai kaip ir pastebėjai, laukiu gal kokie vėjai į Vilnių išneš

                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Aš taip pat pirkau butą Verkių g. kvartale iš Būstuvos. Manau projektas ir idėja buvo labai gražūs, bet gavosi (bent pirmas namas ne toks kokį įsivaizdavau). Nu ok, galvoju dzin ta išorė, bet labai sunervino jų aptarnavimas po nusipirkimo. Žodžiu prieš du mėnesius aš jiems pasuku: sakau aš trims mėnesiams išlėksiu į UK, arnebus problemų. Jie ne, aišku ne, tik atlėk pasirašyti menkutį dokumentą. Ok atvarau, ooooo jie pakiša pirkimo pardavimo sutarį. Gudručiai... suparino nerealiai, kadangi nesugebėjo tokios info anksčiau pasakyti, maždaug sako nu jau ir apdailą eik darykis... Nu žodžiu suparino, aišku aš galėjau klausti kada atiduos apdailai pasidaryti, bet aš ir klausiai ir vis pasakydavo nu tai dar nežinom, nu gal kitais metais... O dbr ok, nuvažiavau sakau kiek reikia pasidaryti apdailos, ko konkrečiai reikia, kad tą komisiją praeiti? Man atsakė, kad jie patys tiksliai nežino.... Tipo užtenka san mazgų ir grindų... Ar tai tiesa? Gal čia kas nors žino daugiau nei Būstuva?
                Na jo tas mąstymas, neva jau pardaviau, tai ir klientas "nebe mano"... negražu iš Būstuvos pusės

                Comment


                  Na už 2400 lt/kv tai gal ir pirkčiau, o dabar tai kaip ir pastebėjai, laukiu gal kokie vėjai į Vilnių išneš

                  O jei pakiltų stipresnis vėjas, gal link Sibiro panešėtų.

                  Comment


                    Kaip supratau visus bolkonus stiklina... nes vienam sone visi itsiklinti... beje tas namas grazeja kai stiklai dedami
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      /\ foto foto foto!

                      Comment


                        Iš nuotraukų gal ir nelabai matosi, bet kairėje pusėje esančių balkonų dvi eilės yra įstiklintos iki pirmo aukšto. Kiti balkonai taip ir liks įstiklinti iki penktojo aukšto... Dabar jau nors namas gražesnis pasidarė...





                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          nu ką žinau, man kažkaip visai normaliai atrodo, juk naujoviškas komiblokas ir tiek...

                          Comment


                            Deja - tik tiek ...
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              /\ nusivilt visiškai galėsim tada, kai sužinosim, kokia gyvenimo kokybė jame. jeigu žmonės bus patenkinti, tada išvaizdos trūkumas nebebus toks svarbus

                              Comment


                                Na bent jau "šviežiau" atrodo. Ne taip kaip "blokiukų" rajonuose...
                                Te visad šviečia saulė...

                                Comment


                                  turbūt, kad jau pirmame name visi butai išparduoti, o antrame pilna laisvų vietų

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Cia matosi A. Sanciu 9 a. namas ir sumontuotas naujasis kranas (jei nesimato, tai pasakau ) Taigi, is sio tasko naujieji daugiaauksciai turetu atrodyti neblogai. Cia gal Aiwa the Wizzard galetu pavaizduoti kaip tai atrodys (apytiksliai?)

                                    liutass, iš kokios vietos čia fotografavai? kažkur Goštautų ar Apuolės g. gal? Gal būtų galima šviežiasnę foto iš to taško?

                                    Comment


                                      Parašė neko Rodyti pranešimą
                                      liutass, iš kokios vietos čia fotografavai? kažkur Goštautų ar Apuolės g. gal? Gal būtų galima šviežiasnę foto iš to taško?
                                      Apuolės g. Dabar tokie rūkai ir smogai, kad nieko nesimato.

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Apuolės g. Dabar tokie rūkai ir smogai, kad nieko nesimato.
                                        lauksiu gero oro ir update'o

                                        Comment


                                          Po truputi isibegeja pozeminiu garazu statyba




                                          Comment

                                          Working...
                                          X