Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamųjų namų kompleksas Aukštuosiuose Šančiuose, Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vadinasi, du jau į pabaigą. Kas toliau ten vyksta?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      3iam namui pamatu kolkas dar neruosia, o tvarko infrastruktura.
      Mano manymu ruosiamasi 2 namus aptverti ir sutvarkyti ju kiema.
      Nes buvo pazadeta dar iki siu metu pabaigos apgyvendinti pirmuosius gyventojus.
      Beje, pagal visa eiga ir esama konstruktyva, nemanau kad namai atrodys taip kaip renderyje, t.y. nebus stiklo virsutiniuose aukstuose. Nebent balkono tvorele bus zalio stiklo

      Comment


        Namai baisūs.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Na bustuvai visad sunkiai sekesi su architekturine puse :/
          http://www.bustuva.lt/Pastatyti_objektai.htm

          Bet renderiuose sie namai atrode kurkas graziau...

          Comment


            isties ir as nusivyliau situ ju "nuspalvinimu"... blankiai atrodo, na nors gyvai man graziau ziurisi, bet .....

            Comment


              Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
              Na bustuvai visad sunkiai sekesi su architekturine puse :/
              http://www.bustuva.lt/Pastatyti_objektai.htm

              Bet renderiuose sie namai atrode kurkas graziau...
              Nu partizanu variantas realybeje tai labai grazus

              Comment


                Man vienintelis patinkantis stovi Radvilėnų gatvėje. Kažkaip gražiai ir nekomiblokiškai jis ten žiūrisi, ir spalvos geros parinktos

                Comment


                  Sakyčiau spalvos ten kaip tik baisios
                  Apskritai iš Būstuvos namų tik Partizanų g. daugiabučiai atrodo patenkinamai.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    /\ nu šiaip ir man radvilėnų daugiabučiai patinka labai, todėl čia, manau, tik skonio reikalas

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Sakyčiau spalvos ten kaip tik baisios
                      Apskritai iš Būstuvos namų tik Partizanų g. daugiabučiai atrodo patenkinamai.
                      Dėl skonio, kaip sakoma, nesiginčijama Sutinku, kad spalvos netradicinės lietuviškiems komiblokams, bet man jau geriau atrodo klinkeris su pasteline (kad ir truputį ružava) spalva nei ištisi kvartalai patobulintu baltu komiblokų su žaliais ar mėlynais balkonais. Arba dar atvejai, kai pridedama daug spalvu nepaisnt tinka jos ten ar ne.

                      Partizanų g. pastatas man asmeniškai yra visiškai nejaukus komiblokas su dzotus primenančiais balkonais ir "prilipintais" palėpės kvadratiniais metrais. Kažkoks lenkiškas spalvų ir stilių margumynas.

                      Comment


                        kelios nuotraukos

                        .
                        Paskutinis taisė vaidaslt; 2007.02.27, 08:58.

                        Comment


                          Dėkui Vaidai už update'ą. Daugiabučiai kaip daugiabučiai It's not heaven it's not hell

                          Man tik įdomu, kaip po kokių 10 metų atrodys tie stikliniai balkonai - dabar viskas tvarkoj, kai medžiagos perkamos centralizuotai. Bet praeis kiek laiko, kai kurie stiklai suduš ir pradės chebrytė balkonus dangstyti visokiomis plokštėmis ir fanieromis - tada tai bus tikras grožis

                          Comment


                            kiek zinau bustuva sita kvartala ir po statybu priziures.
                            galbut ir prieziura pasirupins...

                            Comment


                              Būstuva ketina Sausio mėnesį pirmąjį namą atiduoti į komisijos rankas, todėl dabar gyvetojai iki sausio vidurio turi pasidaryti apdailą....
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Manau kad beveik nerealu.
                                Siaurine namo puse dar tik dabar apmusama apsiltinimo vata, po to dar fasada dazyti reikia...
                                Dar prie namo isrause baisiai didele duobe - statys parkingus, namo aplinka nesutvarkyta, laiptines nedazytos. O juk tuoj atsals..
                                Apdaila zinoma daromes... nes buvau nuejes i buta, tai siaubas.. is visu pusiu grezia kala...


                                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                Būstuva ketina Sausio mėnesį pirmąjį namą atiduoti į komisijos rankas, todėl dabar gyvetojai iki sausio vidurio turi pasidaryti apdailą....

                                Comment


                                  manau sitame kvartale "bustuvai" sunkiai sekasi pardavineti butus, kadangi gavau lankstinuka su tekstu:
                                  "SPECIALUS pasiulymas: iki 2006 11 22 isigijus busta dovanojame 5000.00 LT vertes buitine technika arba televizoriu "
                                  ir siaip letai juda ten tos statybos, na siaip jau antras namas ir beveik pastatytas, bet....

                                  Comment


                                    Dabar dauguma statybos bendroviu taip daro. Siulo dovanas natura, kad nereiketu musti busto kainu, nes tuomet jau tikrai visi pradetu saukti, kad burbulas sprogo...

                                    Comment


                                      kas man keista is tikro, tai kad stato dabar belekiek butu, o is senuju zmones neturi didelio noro (ar galimybiu) lysti.

                                      o i tema, tai reiktu daugiau vaizda is vidaus pamatyti juk vistiek, svecius i vidu vesi.

                                      Comment


                                        /\ ir tas tiesa

                                        Comment


                                          dar truputi del idomumo:

                                          neperskaiciau visko. bet ar jau padalinot:
                                          projekto verte: 90 000 000 LTL, gyvenamas plotas: 50 000 m2. nezinau, tik ar balkonai ieina, bet:

                                          90 000 000/ 50 000 = 1800LTL/m2.
                                          klausimas:
                                          jie is karto apsidraude del galimu sumazeti busto kainu, ar tikrai nori gauti 200proc pelna?

                                          ar as cia kazka ne taip supratau?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X