Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamųjų namų kompleksas Aukštuosiuose Šančiuose, Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutiniai vaizdai:





    Comment


      aciu uz atnaujinima GYARD-P
      kaip suprantu dar i virsu niekas nekyla
      I love INNUENDO!

      Comment


        1,5 auksto yra ismuryta.
        1 ir 2 oje nuotraukoje matos baltu plytu sviezias muras.

        Beje intensyviai tvarkoma teritorija. Pilamas naujas gruntas. Isvezamas statybinis lauzas. Sunkiasvoriai gan daznai vazineja. Kertami medziai ir t.t...

        Comment


          ar cia man vienam nesimato Gyard-P foto ar ir kitiems? net nerodo linku i jas..

          Comment


            Parašė normalus
            ar cia man vienam nesimato Gyard-P foto ar ir kitiems? net nerodo linku i jas..
            matosi man
            I love INNUENDO!

            Comment


              man ir matosi

              Comment


                Seniai jau sitam fainam saite nesilankiau. Bet kaip matau jis ne kiek nesupratastejo. Taip ir toliau hebra
                Beje kas liecia si Bustuvos kvartala, tai as biki pasigirsiu, nusipirkau cia butuka. Kainas tai visi galejote matyti bustuvos saite, kurios tikrai labai zemos buvo. Pirmaji nama bustuva isipareigojus priduoti naudojimui 07.01.01. O tipo visas kvartalas bus baigtas 2011. O vieta tikrai gera, net neisvaizduoju tu zmoniu kurie perka butus prie pat gelezinkelio stoties.... Gal kas zino kodel??? Beje manau pirmojo namo kainos buvo pigiausios visame kaune.... Tikiuosi tai neatsilieps kokybei
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  2005 10 18



                  Comment


                    letokai kyla
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      Letokai tai letokai...
                      Bet kuo toliau tuo labiau as zaviuosi sita vieta.
                      Tokiu FOTO esu prikaupes sitai temai!

                      Manau per visas statybas nebloga foto istorija susidarys

                      Comment


                        Visai normaliai stato, ka jus norit, kad per viena nakti viska pastatytu? Kas del projekto, tai atrodo, kad vieta nuotraukose gana grazi. Del pastatu, tai "komiblokai v2.0", nors as nesu pries juos taip baisiai nusistates kaip kai kurie. Juk ir skandinavijos salyse statoma nemazai "komibloku v2.0", svarbiausia, kad butu auksta kokybe ir geras isplanavimas. Aisku as pries "komiblokus v2.0" miestu centruose.

                        Comment


                          prie krano, kur matosi devynaukstis, tai as jame gyvenu, jei ka galit vaziuoti ieskoti manes su salyga, jeigu as prisidirbsiu ka nors

                          Comment


                            o cia ziuriu nemazai pas mumi yra is sanciu... Saliginai kaimynai..

                            Comment


                              fredis, kelintam aukste zadi isikurti?

                              Comment


                                na siaip is ten ir as zadu persikelti i naujaji kvartala... sitame pirmam name vietu jau nera, kiek man yra zinoma, tai i sekanti nama tikriausiai

                                Comment


                                  parasykit kainas, jei nesunku kvadrato.... kiek kainavo pirmam name ir kokios zada buti antrame

                                  Comment


                                    Visu butu kainos buvo labai panasios ~2500 lt uz kvadrata.

                                    Comment


                                      Gal kas turite naujausios foto informacijos?

                                      Comment


                                        2005 11 30

                                        Comment


                                          Liutai nesimato nuotraukos...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X