Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ bet turbūt nereikia būti genijumi, kad suprasti, jog tai laikina?

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      /\ bet turbūt nereikia būti genijumi, kad suprasti, jog tai laikina?
      Tai ir "Respublika" laikina...
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Parašė 99 Rodyti pranešimą
        Su kuo čia šneki?
        Buvau praeito savaitgalio pavakarę nusliūkinęs į Kauno kino festivalį. Sutemus aplinka ir pati arena atrodo kraupiai. Nė vienas takelis, vedantis į areną nėra apšviestas. Deja, bet sala, o su ja ir pati arena skendi tamsoje. Ir kalba eina ne apie parką kur nors Dainavos mikrorajone, bet apie erdvę miesto centre!
        Labai matosi kad su savim?
        Bandau išpešti dominančia informaciją, sujudinti kolektyvą pasidalinti turima informacija
        Bandžiau pamatyti iškištus kabelius būsimiems šviestuvams - nepavyko Tik vienas raudonas šarvas pakrantėje... Todėl ir kyla begalės klausimų

        Comment


          Klausimų išties nemažai Tarkim:

          Pirmojo arenos aplinkos tvarkymo etapo metu ketinama atlikti būtiniausius darbus, sukurti aplinkos estetinį vaizdą. Šių darbų, kuriuos ketinama atlikti iki rugsėjo, vertė siekia 7 mln. Lt. Antrojo etapo, kurio sąmata siekia 3 mln. Lt, darbus ketinama baigti iki lapkričio. O trečiuoju etapu, kuris bus baigtas ateinančių metų pradžioje, numatoma baigti tvarkyti Kauno arenos aplinką.
          Gal kas turite informacijos, kokie konkretūs darbai buvo/yra/bus atliekami kiekviename etape? Pirmas etapas baigtas? 7mln. už žemių pastumdymą ir užsėjimą veja?
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Klausimų išties nemažai Tarkim:



            Gal kas turite informacijos, kokie konkretūs darbai buvo/yra/bus atliekami kiekviename etape? Pirmas etapas baigtas? 7mln. už žemių pastumdymą ir užsėjimą veja?
            Esu tikras, kad kažkur šiame forume buvau užmatęs. Gerai nepamenu, bet bandyk čia:
            http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=4433

            Comment


              Deja, bet toje temoje atsakymų į mano klausimus nėra. Galima kažkiek reziumuoti tai, kas buvo spaudoje:

              „Daug teritorijos jau užpilta juodžemiu, jau sudygo žolytė, dabar priimami paskutiniai architektūriniai sprendimai. Su architektais šiandien vaikščiojome po teritoriją, nusprendėme daugiau takelių nutiesti. Kitaip tariant, daugiau priėjimų bus į areną“, - pasakojo E.Štuopis.
              Kokie tie "architektūriniai" sprendimai? Daugiau takelių? Kiek suprantu jų taip ir neatsirado? Ar klystu?

              „Kamestos“ atstovas pasakojo, kad medžių prie arenos kol kas neplanuojama sodinti. „Šiuo metu dar per anksti. Paskutinis aplinkos tvarkymo etapas numatytas pavasarį. Tuomet ir bus sprendžiama, kur turėtų augti medeliai“, - pasakojo E.Štuopis.
              Iš turimų faktų galime spręsti, kad viskas, kas buvo atlikta pirmajame etape, tai žemiau žemėlapyje pažymėtos teritorijos užsėjimas veja. Gal dar žolę saloje pjovė bei šabakštynus iškirto. Daugiau lyg ir nieko.



              Pagal sudarytą grafiką, šiuo metu turėtų būti vykdomas antrasis etapas, kurį baigti planuojama iki lapkričio 1d. Ar visos pirmo etapo lėšos (planuoti 7mln. litų) buvo panaudotos? Jei taip, kokie darbai buvo atlikti už šiuos pinigus?
              Bent man atrodo, jog šiuo metu jokie arenos aplinkos tvarkymo darbai nėra vykdomi. Ar aš klystu?

              aDamned, minėjai, kad saloje "atsiranda" apšvietimo stulpai. Reiktų patikslinti, kad jie ten stovi nuo liepos mėnesio: http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1113

              Kiek suprantu, lygiai taip pat šie stulpai atrodo ir šiandieną?
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                Deja, bet toje temoje atsakymų į mano klausimus nėra. Galima kažkiek reziumuoti tai, kas buvo spaudoje:



                Kokie tie "architektūriniai" sprendimai? Daugiau takelių? Kiek suprantu jų taip ir neatsirado? Ar klystu?



                Iš turimų faktų galime spręsti, kad viskas, kas buvo atlikta pirmajame etape, tai žemiau žemėlapyje pažymėtos teritorijos užsėjimas veja. Gal dar žolę saloje pjovė bei šabakštynus iškirto. Daugiau lyg ir nieko.

                Atvaizdas


                Pagal sudarytą grafiką, šiuo metu turėtų būti vykdomas antrasis etapas, kurį baigti planuojama iki lapkričio 1d. Ar visos pirmo etapo lėšos (planuoti 7mln. litų) buvo panaudotos? Jei taip, kokie darbai buvo atlikti už šiuos pinigus?
                Bent man atrodo, jog šiuo metu jokie arenos aplinkos tvarkymo darbai nėra vykdomi. Ar aš klystu?

                aDamned, minėjai, kad saloje "atsiranda" apšvietimo stulpai. Reiktų patikslinti, kad jie ten stovi nuo liepos mėnesio: http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1113

                Kiek suprantu, lygiai taip pat šie stulpai atrodo ir šiandieną?
                Manau, kad tiltų atnaujinimas į tuos pačius milijonus, takų tiesimas ir daug kitos smulkmės. Aš ten paskutinių metu ne per dažniausiai lankausi, bet man atrodo, kad nuo arenos atsisukus į senamiesčio pusę palei patį dešiniausią taką yra naujų šviestuvų eilė. Arba anksčiau jų tiesiog nepastebėjau, arba jų nebuvo. Nuotraukose nelabai susigaudau, kas per vieta

                Comment


                  Parašė aDamned Rodyti pranešimą
                  Manau, kad tiltų atnaujinimas į tuos pačius milijonus, takų tiesimas ir daug kitos smulkmės. Aš ten paskutinių metu ne per dažniausiai lankausi, bet man atrodo, kad nuo arenos atsisukus į senamiesčio pusę palei patį dešiniausią taką yra naujų šviestuvų eilė. Arba anksčiau jų tiesiog nepastebėjau, arba jų nebuvo. Nuotraukose nelabai susigaudau, kas per vieta
                  Deja, bet tiltų atnaujinimas buvo pradėtas dar prieš pasirašant sutartį su "Kamesta", kaip ir takų klojimas trinkelėmis bei asfaltavimas. Tad šie darbai atkrenta. Vieta, jei neklystu, yra ta pati.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Pagal sudarytą grafiką, šiuo metu turėtų būti vykdomas antrasis etapas, kurį baigti planuojama iki lapkričio 1d. Ar visos pirmo etapo lėšos (planuoti 7mln. litų) buvo panaudotos? Jei taip, kokie darbai buvo atlikti už šiuos pinigus?
                    Bent man atrodo, jog šiuo metu jokie arenos aplinkos tvarkymo darbai nėra vykdomi. Ar aš klystu?
                    Sudaryto grafiko nevykdymas lietuvisškose statybose ypatingai dažnas reiškinys.
                    pArAšas

                    Comment


                      Pavyko suzinot, kad pavadinimas bus kabinamas ne ant arenos, o ant aiksteles.

                      Comment


                        Parašė Lemon Rodyti pranešimą
                        Pavyko suzinot, kad pavadinimas bus kabinamas ne ant arenos, o ant aiksteles.
                        Taip išeina, kad pačią areną ir toliau slėpsime naktį nuo piktos akies...
                        Paskutinis taisė MikasRidikas; 2011.10.10, 15:27.

                        Comment


                          Parašė Lemon Rodyti pranešimą
                          Pavyko suzinot, kad pavadinimas bus kabinamas ne ant arenos, o ant aiksteles.
                          kol kas tik išgirdus - mano manymu visiškai keistas sprendimas. o kaip bus išpildyme, ir ar tikrai lemon šaltiniai sako tiesą, pamatysime

                          Comment


                            Žalgirio klubo konferencijoje sakoma, jog dėl arenos pavadinimo pakabinimo dar nėra priimtas sprendimas. Renkamasi iš dviejų variantų – kabinti pavadinimą ant dviaukštės mašinų stovėjimo aikštelės arba ant arenos pastato. Kada tas bus padaryta, „Žalgirio“ vadovybė nežino, nes išorės darbus tvarko arenos administracija, savivaldybė ir architektas.
                            www.gediminasbanaitis.lt

                            Comment


                              /\ turbūt galvoja, iš kurios pusės reikia kabinti - jeigu apsispręs nuo geležink. tilto pusės, dės ant aikštelės matomai, jeigu nuo pėsčiųjų tilto - būtų absurdiška dėti kur kitur, nei ant fasado

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                /\ turbūt galvoja, iš kurios pusės reikia kabinti - jeigu apsispręs nuo geležink. tilto pusės, dės ant aikštelės matomai, jeigu nuo pėsčiųjų tilto - būtų absurdiška dėti kur kitur, nei ant fasado
                                Man net nekilo kitokia mintis kaip tik iš pėsčiųjū tilto pusės.
                                Funkciškai taip jau nusistovėjo, kad pagrindinis įėjimas yra iš pėsčiųjų tilto pusės, tech. aptarnavimas ir kt. transportas iš gel. tilto pusės

                                Comment


                                  /\ tai vat kad išlindo čia tų svarstymų apie kabinimą ant aikštelės, tai ir mąstau, kur čia būtų įmanoma normaliai užkabinti ant tos aikštelės...

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ tai vat kad išlindo čia tų svarstymų apie kabinimą ant aikštelės, tai ir mąstau, kur čia būtų įmanoma normaliai užkabinti ant tos aikštelės...
                                    Kažkada jau išsakiau savo (gal ir niekam neįdomią) nuomonę dėl antro aukšto parkingo šalia arenos. Kai pristatoma automobilių, iš toliau arenos vaizdas atrodo gana purvinas. Atsiradus logo ant aikštelės jis šiek tiek pridengtų parkinga, tuo pačiu apšviestų ir Z pandusą. Gal ir įdomus sprendimas visgi būtų

                                    Comment


                                      /\ kaip tik pakračiau atmintį, paieškojau arenos nuotraukų, tai gal visgi tamsta irt teisus, galima ir nuo miesto pusės ant aikštelės dėti užrašą... bet vis tiek logiškiausia būtų ant fasado kabinti, manau tai tikrai būtų teisingiausias spreniždimas

                                      Comment


                                        Galima dėti ant arenos pavadinimą "Žalgirio Arena", o ant žemės kur nors dėti tik žodelį "Žalgiris".
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          /\ kaip tik pakračiau atmintį, paieškojau arenos nuotraukų, tai gal visgi tamsta irt teisus, galima ir nuo miesto pusės ant aikštelės dėti užrašą... bet vis tiek logiškiausia būtų ant fasado kabinti, manau tai tikrai būtų teisingiausias spreniždimas
                                          Matyt dėl to ir laužomos galvos kaip čia geriau padarius. Uždėjus tinklus 6-ame aukšte arenos fasadas prarado dalį "šarmo", todėl dabar lyg ir trūksta akcento ant pačio fasado.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X