Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
    vienam post'e berods "music" netiesiogiai uždavė klausimą, kuris, atrodo, niekam nerūpi: kodėl naujai suprojektuotame ir statomame pastate nepanaudotos energiją taupančios technologijos?
    kur saulės baterijos? kur saulės kolektoriai? ir t.t.
    Mes ne Tukrijoje gyvename, kad jei efektyviai išnaudojami būtų...
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Nustokite save apgaudinėja.Arenos išorė atrodo siaubingai,o iš tolimesniu vietu žiūrint į ja ji atrodo tikrai daug baisiau už ta monstra viešbutį esanti šalia,na iš arti dar,dar,bet vistiek pasąmonė negali patikėti,kad tai beveik užbaigtas fasadas.Pati architektura,aplinka ir viadukai viskas liuks.Arenos vidus irgi nuostabus,bet dėl fasado tai žmonės nustokite save įtikinėti,kad tai modernas,ar t.t..Kaip cia kolega ir paminėjo,kad žmpnės nesidomintys siuo statiniu buna pakraupia,kai jiems pasakai,kad tai jau beveik užbaigtas statinio vaizdas.Man tiesa sakant taip ir nepavyko įtikinti keleto piliečiu ir mes susilažinome,bet aš mielai pralaimėsiu lažybas jei tik kas sutvarkys šį mano mylima miesta sudarkantį objekta.

      Comment


        Parašė ramzis Rodyti pranešimą
        Nustokite save apgaudinėja.Arenos išorė atrodo siaubingai,o iš tolimesniu vietu žiūrint į ja ji atrodo tikrai daug baisiau už ta monstra viešbutį esanti šalia,na iš arti dar,dar,bet vistiek pasąmonė negali patikėti,kad tai beveik užbaigtas fasadas.Pati architektura,aplinka ir viadukai viskas liuks.Arenos vidus irgi nuostabus,bet dėl fasado tai žmonės nustokite save įtikinėti,kad tai modernas,ar t.t..Kaip cia kolega ir paminėjo,kad žmpnės nesidomintys siuo statiniu buna pakraupia,kai jiems pasakai,kad tai jau beveik užbaigtas statinio vaizdas.Man tiesa sakant taip ir nepavyko įtikinti keleto piliečiu ir mes susilažinome,bet aš mielai pralaimėsiu lažybas jei tik kas sutvarkys šį mano mylima miesta sudarkantį objekta.
        Tikrai nėra arena gražuolė ir nepataps daug gražesne viską užbaigus, bet tikrai daug geriau, nei "sandvičai", o vakare, kai ji bus pilna žmonių ir iš jos sklis dažniausiai žaliai baltos spalvos, bus nepakartojama, o dar ir šalia dvi skraidančios lėkštės
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Arena turi savo stilių ir atrodo įdomiai. Deja, visuomenės supratimas apie architektūrą vis dar labai atsilikęs ir provincialus.

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            Arena turi savo stilių ir atrodo įdomiai. Deja, visuomenės supratimas apie architektūrą vis dar labai atsilikęs ir provincialus.
            Oi tik nepradek... Nebegyvenam uz gelezines uzdangos, beto yra internetas, taip kad nereik galvot, kad statistinis lietuvis apart tvarto ir karves daugiau nieko nera mates.
            Arena is ties yra baisi, reik ilgai ir nuobodziai i ja ziuret kol randi koki nors patinkanti aspekta. Taip neturetu but.

            Comment


              Parašė maserati Rodyti pranešimą
              Oi tik nepradek... Nebegyvenam uz gelezines uzdangos, beto yra internetas, taip kad nereik galvot, kad statistinis lietuvis apart tvarto ir karves daugiau nieko nera mates.
              Arena is ties yra baisi, reik ilgai ir nuobodziai i ja ziuret kol randi koki nors patinkanti aspekta. Taip neturetu but.
              Tai gal tik karvę ir matęs jei nieko neįžiūri.

              Comment


                Pastebėjau, kad man Kauno arena labiau patinka, kai prisižiūriu daug kitų skirtingų arenų nuotraukų (ypač iš visokių Graikijų, Turkijų, netgi JAV), nes po to būna įspūdis, kad čia kažkas kitko ir įdomaus, mažiau "plastikinės" kultūros.

                Kita vertus, kai žiūri į tuos surūdijusius konteinerius gražios gamtos ir senamiesčio bokštų fone, viduje kažkokia atmetimo reakcija lyg į kokį industrinį svetimkūnį - panašiai kaip į tą aukštą kaminą Klaipėdos senamiesčio panoramoje.

                Tiesa tikriausiai yra per vidurį

                Comment


                  Parašė ramzis Rodyti pranešimą
                  Nustokite save apgaudinėja.Arenos išorė atrodo siaubingai,o iš tolimesniu vietu žiūrint į ja ji atrodo tikrai daug baisiau už ta monstra viešbutį esanti šalia,na iš arti dar,dar,bet vistiek pasąmonė negali patikėti,kad tai beveik užbaigtas fasadas.Pati architektura,aplinka ir viadukai viskas liuks.Arenos vidus irgi nuostabus,bet dėl fasado tai žmonės nustokite save įtikinėti,kad tai modernas,ar t.t..Kaip cia kolega ir paminėjo,kad žmpnės nesidomintys siuo statiniu buna pakraupia,kai jiems pasakai,kad tai jau beveik užbaigtas statinio vaizdas.Man tiesa sakant taip ir nepavyko įtikinti keleto piliečiu ir mes susilažinome,bet aš mielai pralaimėsiu lažybas jei tik kas sutvarkys šį mano mylima miesta sudarkantį objekta.
                  negaliu patikėt, koks mūsų visuomenės tamsumas, ypač skaitant tavo mintis. Tu kažką teigi, neigi arenos išvaizdą, bet kur bent vienas normalus argumentas, pavyzdys ar palyginimas. Jei rimtai domiesi architektūra, šiuolaikine architektūra, paskaityk Peter Goldenberg "Why Architecture Matters" tai tau bus atsvaros taškas. Iš vis, nekenčiu Radvilos Našlaitėlio, kuris atvežė baroką į LDK ir visam laikui sugadino Lietuvių architektūrinį skonį
                  Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                  Comment


                    Parašė maserati Rodyti pranešimą
                    Oi tik nepradek... Nebegyvenam uz gelezines uzdangos, beto yra internetas, taip kad nereik galvot, kad statistinis lietuvis apart tvarto ir karves daugiau nieko nera mates.
                    Arena is ties yra baisi, reik ilgai ir nuobodziai i ja ziuret kol randi koki nors patinkanti aspekta. Taip neturetu but.
                    Ne visiems lemta suprasti meną architektūroje. Ir jei nesupranti, nereikia apsimetinėti, kad supranti.
                    Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                    Pastebėjau, kad man Kauno arena labiau patinka, kai prisižiūriu daug kitų skirtingų arenų nuotraukų (ypač iš visokių Graikijų, Turkijų, netgi JAV), nes po to būna įspūdis, kad čia kažkas kitko ir įdomaus, mažiau "plastikinės" kultūros.

                    Kita vertus, kai žiūri į tuos surūdijusius konteinerius gražios gamtos ir senamiesčio bokštų fone, viduje kažkokia atmetimo reakcija lyg į kokį industrinį svetimkūnį - panašiai kaip į tą aukštą kaminą Klaipėdos senamiesčio panoramoje.

                    Tiesa tikriausiai yra per vidurį
                    Nes lietuvių galvose dar labai daug agrarinių ir „natūralumo“ sąsajų - bijoma naujovių.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                      Ne visiems lemta suprasti meną architektūroje. Ir jei nesupranti, nereikia apsimetinėti, kad supranti.
                      Nes lietuvių galvose dar labai daug agrarinių ir „natūralumo“ sąsajų - bijoma naujovių.
                      Tenorėjau pasakyti, kad man miesto architektūra visai nebūtinai reiškia industrinę architektūrą, o Miliūnas nuėjo labiau šiuo keliu. Arena atrodo puikiai vizualiai "surišta" su surūdijusiais kranais kitoje Nemuno pusėje, o jie man šiuo atveju yra mažiausia vertybė.

                      Inovacijos - gerai, bet vietoje ir laiku. Na, bet pirmiausia leiskime architektui baigti sumanymus, o kol kas išsakau tik savo vidinius prieštaravimus

                      Comment


                        Visiem kritikuojantiem arena turiu gera palyginima: kuriam menu nesidominciau zmogui yra grazus Pikaso ar VanGogo paveikslai? Retam. Taciau kazkodel ju eina ziureti milijonai ir uz jjuos mokama milijonai Nesakau, kad arena verta Pikaso kurybos, cia tik pati esme apie "grozio" supratima.

                        Comment


                          Parašė taspac Rodyti pranešimą
                          Visiem kritikuojantiem arena turiu gera palyginima: kuriam menu nesidominciau zmogui yra grazus Pikaso ar VanGogo paveikslai? Retam. Taciau kazkodel ju eina ziureti milijonai ir uz jjuos mokama milijonai Nesakau, kad arena verta Pikaso kurybos, cia tik pati esme apie "grozio" supratima.
                          Ar tinkamas palyginimas? Pikaso paveikslai kabo muziejuose ar privačiose saugomose kolekcijose. Norint juos matyti reikia sąmoningai pasirinkti. Tuo tarpu statoma arena viešai matoma miestiečių. Negali pasirinkti nori ją matyti ar ne.

                          Nežinau kiek dar bus dirbama prie fasado, tačiau ar negeriau būtų palaukti kol priduos pastatą ir tada komentuoti išvaizdą?

                          Comment


                            Juk dar net apsauginės stiklinio fasado plėvelės nenuimtos.

                            Comment




                              O ar labai didelis skirtumas tarp skilo su plėvele ir be jos? Kiek žinau, kartais tos plėvelės būna ir visai skaidrios, taigi skirtumas tokiu atveju būtų pakankamai nedidelis, o kai kurios plėvelės ir būna nenuimamos, nes dūžio metu apsaugo stiklą nuo subirimo į šukes. Bet kokiu atveju, sudominai .

                              Comment


                                Mėgėjiškas video, kuriame matosi kaip yra akmenimis grindžiamas kanalo krantas. Autorius - aš.

                                [VIMEO]24916890[/VIMEO]
                                Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.06.10, 13:53.

                                Comment


                                  Sprendimas dėl žalgirio aplinkos sutvarkymo žalios vejos.
                                  Paskutinis taisė Sefas210; 2011.06.10, 14:35.
                                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                  Comment


                                    http://www.google.com/search?client=...N&hl=en&tab=wi

                                    Comment


                                      Tai kad per savaitę pradėjo dygt žolė tvarkomoj krantinėj. Dar palaistyt ir po savaitės vešli žolytė bus. Nereiks čia nieko dažyt

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Mėgėjiškas video, kuriame matosi kaip yra akmenimis grindžiamas kanalo krantas. Autorius - aš.

                                        [VIMEO]24916890[/VIMEO]
                                        ekskavatorininkas dirba labai gražiai, ko gero tikrai aukštos kvalifikacijos specas
                                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                        Comment


                                          Žodžiu, kątik pora žodžių persimečiau su arenoj dirbančiu, tai kaip jis pasakė: Sklando tokios kalbos, kad iki čempo pilnu pajėgumu dirbam, per čempą einam atostogų, o po čempo toliau dirbam.
                                          Sakė jau ir valymo darbai prasidėjo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X