Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar daugiau foto:
    http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...s-kubas-357456

    Comment


      Nezinau, kaip jums bet man bendrame vaizde iskeltas ir is sitos nuotraukos neatrodo jis ir toks didelis. Bet aisku, tikrai neblogas jis, ir reikia pasidziaugti juo.

      Comment


        Arena milžiniška, logiška, kad kubas atrodo mažytis. Bet įdomu, koks vaizdelis iš viršutinių vietų. Nuoširdžiai tikiu, kad viskas turėtų būti neblogai, bet man kiek neramu.

        Comment


          Man visiskai ramu, nes si arena visokiariopai pranoks mano lukescius.. Architektas ir koncesininkas zino ka daro.. Ir ko jau ko, bet jau modernumo ir funcionalumo siai arenai tikrai nepritruks..

          Comment


            įvairiais aspektais nagrinėjam arenos statybą, nervinamės dėl jos architektūrinių sprendimų, terminų atidėjimų ir t.t. ir pan.
            o aš šiandien pagalvojau, ką kaunas turės iš čempionato? dvejas finalines varžybas (dėl 1:2 ir 3:4) ir apdovanojimą. o jeigu lietuviai į finalą nepateks?
            žiūrint į tolimesnę perspektyvą, arena gerai, bet galėtų būti estetiškesnė.
            artima perspektyva, čempionatas kauną palieka nuošalyje. kovos vyks vilniuje, klaipėdoje, šiauliuose, panevėžyje ir net alytuje.
            pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

            Comment


              Šiaip kaune ir dėl 5-6 ir 7-8 vietų bus varžybos.

              Comment


                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                Šiaip kaune ir dėl 5-6 ir 7-8 vietų bus varžybos.
                paguodei, dabar ramiau miegosiu
                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                Comment


                  Ir kas svarbiausia, del 5-8 vietu komandos turetu kautis dantimis ir nagais, nes tik uzemusios 3-6 vietas tures teise varzytis del vietu Londono olimpiadoje . Bus reginys ziurovams.

                  Comment


                    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                    paguodei, dabar ramiau miegosiu
                    Kaune viso bus 12 varzybu per 5 dienas.

                    Comment


                      Šiaip špunto siena yra, bent jau man, geras sprendimas. Aišku, stovėtų kur mieste, atrodytų nekaip. Dabar pats tas, belieka tik rūdžių pagalbos
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        Man vienam sitoje vietoje truksta primontuotu kedziu sedimu, ziurint bendru vaizdu? nes toliau visame rate sitame lygyje sumontuota.

                        Comment


                          Tema +- išvalyta nuo priešpilnio kliedesių, vienas kitas pašalintas ir etc. Būkit supratingi, niekam neįdomu skaityti "O taip, gražu..", "Labai gerai atrodo" ir kt. šlamšto. Jei nėra ko pasakyti, kas gali būti įdomu kitiems - nerašykite. Nuo to jūsų gyvenimas netaps blogesnis.
                          Nepraleiskite progos patylėti - pilnatis ne už kalnų!

                          Tęsiam diskusiją apie "Žalgirio arenos" statybą. Ačiū!
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            kvailas klausimas - krepsinio ar ledo ritulio aikstele didesne? jei teisingai suprantu kai sutumtos kedes apacioje, aikstele transformuojama i ledo ritulio?
                            *censored*

                            Comment


                              Ledo rirulio didesne (61x26), o krepšinio (28x15). Krepšinija buno dar užribis, o ledo ritulija tai didelis narvas.
                              Paskutinis taisė Kartmen; 2011.06.09, 21:57.
                              Life is a game that no one wins

                              Comment


                                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                Arena milžiniška, logiška, kad kubas atrodo mažytis. Bet įdomu, koks vaizdelis iš viršutinių vietų. Nuoširdžiai tikiu, kad viskas turėtų būti neblogai, bet man kiek neramu.
                                Kubas atrodo nedidelis, nes tie milziniski ekranai sulipdyti vienas salia kito. Jei jie uzimtu didesni turi, ty butu labiau atitraukti vienas nuo kito, tai ir kubas gautusi "didesnis." Cia kazkas minejo Majamio kuba-pasiziurekit patys-ekranai panasaus, jei ne to pacio dydzio, taciau pritraukti arciau ziurovu...

                                Comment


                                  Parašė GedasJa Rodyti pranešimą
                                  Man vienam sitoje vietoje truksta primontuotu kedziu sedimu, ziurint bendru vaizdu? nes toliau visame rate sitame lygyje sumontuota.
                                  Atvaizdas
                                  Gal palikta kaip vieta neįgaliems žiūrovams su vežimėliais?

                                  Comment


                                    John: Aš irgi bandau ieškoti išvaizdos pliusų..
                                    Tačiau kai parodžiau areną žmogui, kuris visiškai sportu ir pastatų statyba nesidomi reakcija buvo maždaug tokia:
                                    "O siaube!.... Kas čia per dalykas! O siaube!... Tokioj vietoj toks pastatas..."
                                    Manau panašiai reaguos ir nemaža dalis kitų lankytojų
                                    Aš labai tikiuosi kad bendras vaizdas sutvarkius aplinką pasikeis..

                                    O kas dėl arenos tai labai džiugu kad ji pastebimai juda į priekį.
                                    Kai prieš gerus 6 metus rinkausi miestą kuriame studijuoti su klasioku skaitydami šį forumą svarstėm kad po metų galėsim vaikščioti į salą ir žiūrėti Žalgirio rungtynes. Panašu kad su gerų 5 metų pavėlavimu šitas noras taps realybe !

                                    Comment


                                      Parašė John
                                      Man patinka fasado sprendimas. Tikrai geriau, nei galėjau tikėtis iš renderių. Truputį "aprūdijęs" industrinis angaras. Idėja drąsi ir labai inovatoriška bent jau Lietuvos mastu.
                                      vienam post'e berods "music" netiesiogiai uždavė klausimą, kuris, atrodo, niekam nerūpi: kodėl naujai suprojektuotame ir statomame pastate nepanaudotos energiją taupančios technologijos?
                                      kur saulės baterijos? kur saulės kolektoriai? ir t.t.
                                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                      Comment


                                        ir ka tu jais sutaupysi? ju kaina tokia kad per 25 metus neatsipirks, tai kur cia taupymas? man islaidavimu labiau kvepetu.
                                        *censored*

                                        Comment


                                          Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                          vienam post'e berods "music" netiesiogiai uždavė klausimą, kuris, atrodo, niekam nerūpi: kodėl naujai suprojektuotame ir statomame pastate nepanaudotos energiją taupančios technologijos?
                                          kur saulės baterijos? kur saulės kolektoriai? ir t.t.
                                          Statybų eigoj Vėtrūna vistiek būtų pasiūlius atsisakyti, nes per brangu. Jiem

                                          Comment

                                          Working...
                                          X