Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė zalgirietis88 Rodyti pranešimą
    Eiliniu??? Ten tokie patys etatiniai verksniai kaip ir cia pats esi. Amzinai tokiems yra viskas negerai. Tokiems geriau jau siukslynas nei arena. Sita lietuviu savybe yra apgailetina. Daugiausiai verkia ir dejuoja tie, kurie patys ne pirsto nepajudintu. O kalciausi lieka tie, kurie kazka dare.
    pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

    Comment


      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      Modernu. Kontrastai žavi. Plikas betonas, dažytas betonas kaip tik tokiems dideliems plotams, minimalizmas irgi man prie širdies. Juk reikia pagalvoti ir apie arenos atsipirkimą. Fasadui pinigų neliko, tai faktas, todėl ir spaudė iš to ką turėjo Miliūnas ir manau išspaudė tikrai geriau, nei kas iš čia komentuojančių galėtų. Rat, kai pabūsime viduje galėsi pareikšti savo nuomonę dar kartą, manau ji pasikeis (bent jau tikiuosi ).
      Mano kuklia nuomone bent treniruočių salės sienas galėjo kažkaip apipavidalinti.

      Comment


        jeigu 90% zmoniu sako, kad ji bjauri reiskia ji bjauri o jeigu tie vamzdziai matosi pagal plana, tai turetu buti ir tokiu kurie ten stovi tik del kompozcijos, bet jokios ten kompozicijos as nematau, tai reiskia ir tokiu vamzdziu ten nera. Zodziu sita paveiksla reiktu pavadint: TAIP PIGIAU

        Comment


          Parašė rat Rodyti pranešimą
          Mano kuklia nuomone bent treniruočių salės sienas galėjo kažkaip apipavidalinti.
          O manai, kad kokia pigi paspalvota gipskartonio plokštė atrodytų gražiau už pliką betoną? Kaip tik toks "euroremontinis" stilius atrodo labai pigiai (Kiek mačiau, tai gaila, kad tas daug kur padaryta Klaipėdos arenoje). O brangių, gerai atrodančių medžiagų čia niekas nebūtų dėjęs.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Bet kokia nuomonė, išreiškianti nepritarimą esamam rezultatui, šiame forume netoleruojama. Marš mokytis architektūros
            pArAšas

            Comment


              Oi bus kaulu luziu ir ivairiu suzalojimu ziema tokiais laiptais lipant

              Comment


                Parašė jagal Rodyti pranešimą
                jeigu 90% zmoniu sako, kad ji bjauri reiskia ji bjauri o jeigu tie vamzdziai matosi pagal plana, tai turetu buti ir tokiu kurie ten stovi tik del kompozcijos, bet jokios ten kompozicijos as nematau, tai reiskia ir tokiu vamzdziu ten nera. Zodziu sita paveiksla reiktu pavadint: TAIP PIGIAU
                Gal galetum nuoroda i apklausa kur 90% zmoniu sako ,kad arena bjauri?

                Comment


                  Parašė index Rodyti pranešimą
                  O manai, kad kokia pigi paspalvota gipskartonio plokštė atrodytų gražiau už pliką betoną? Kaip tik toks "euroremontinis" stilius atrodo labai pigiai (Kiek mačiau, tai gaila, kad tas daug kur padaryta Klaipėdos arenoje). O brangių, gerai atrodančių medžiagų čia niekas nebūtų dėjęs.
                  Toks interjeras už rat style man gražesnis:
                  http://www.sph.umd.edu/about/buildin...etball_gym.jpg
                  http://www.nyu.edu/palladiumathletic...y/main_gym.jpg
                  http://www.elac.edu/collegeservices/...es/men/p01.jpg
                  Vientisa spalva ir blokų sujungimai per nervus negroja.

                  Nors nei aš ten žaisiu, nei lankysiuos, tai dzin iš tikrųjų.

                  Comment


                    del tos treniruociu sales tai bandau isivaizduoti save ten treniruojantis - labai nejaukiai jausciausi... O siaip jau igriso tie verkimai, pasaket nuomone po 5-10 kartu ir gana..

                    Comment


                      ai atsirado cia architektai.... visa lietuva architektu

                      Comment


                        Parašė andrius193
                        klaipedos arena 10x kartu grazesne nei dabartine zalgirio arena tiek is isores tiek vidumi padekokim vetrunai kuri plauna piniga kaip ir dauguma zmoniu arena tikrai palyginus su kitomis atrodo siaubingai ir dar sako baiks laiku iki eurolygos ziurek nespes dar
                        pst, klaipedos arena irgi vetruna state
                        *censored*

                        Comment


                          man idomu ka ten paplauti is 170mln? jei eilinis namas 1mln kainuoja, o kur dar projektas irvidaus infrast... zodziu turim labai grazu statini, tik ne kiekvienam suvokt kaip gudriai, budami
                          bedziai, issisukom...

                          Comment


                            Vakaro ramuma

                            Comment


                              verksniai tegul toliau verkia. vistiek nuo to niekas nepasikeis. o man tik linksmiau kai jie jauciasi amzinai nelaimingi, apgauti, apvogti. ir kurie vis dar galvoja kad valstybe ar dar kazkas juos turi padaryti laimingus. atsiprasau kad biksi ne i tema

                              Comment


                                Parašė zalgirietis88 Rodyti pranešimą
                                Viskuom, pradedant kedemis, kubu, "beganciomis" LED ekranu juostomis, akustine, garso, vaizdo iranga ir kitomis technologijomis. Jau net nekalbu apie didziule erdve ir puiku matyma is visu arenos tasku. Laukiu nesulaukiu Europos cempionato finalinio etapo, per kuri ir pamatysime arenos vidu visu grazumu bei modernumu.
                                Gal zinai daugiau pvz. arenu kur blogai matosi is ivairiu tasku?
                                Aplankiau nemazai arenu, tame skaiciuje visas LT. Siandien visai netycia buvau Klaipedos Svyturio arenoje.
                                Pradedant senute Sporto Hale, kurioje labai smagu ziureti krepsini baigiant naujomis Alytaus, Siauliu, Klaipedos arenomis, matomunas visur puikus. Panevezio arena - atskira istorija. Ten yra trekas. Todel krepsini geriausiai ziureti is pastatomu tribunu treko viduje.
                                Klaipedos Svyturio arena man patiko. Graziai sutvarkyta aplinka, pati arena atrodo graziai, vidus patogus ir jaukus, isbaigtas.

                                Comment


                                  Parašė SAULIUS Rodyti pranešimą
                                  Vakaro ramuma

                                  Atvaizdas
                                  Visiskoje tamsoje ir atrodo gerai

                                  Comment


                                    Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                    Gal zinai daugiau pvz. arenu kur blogai matosi is ivairiu tasku?
                                    Pradedant senute Sporto Hale, kurioje labai smagu ziureti krepsini baigiant
                                    Itariu ,kad halej nedaznai lankaisi.

                                    Comment


                                      Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                                      Itariu ,kad halej nedaznai lankaisi.
                                      Prasti itarimai, sakyciau nesekmingi.
                                      Vargiai ar siame forume atsiras daugiau kartu uz mane Kauno Haleje apsilankes zmogus.

                                      Comment


                                        Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                        Prasti itarimai, sakyciau nesekmingi.
                                        Vargiai ar siame forume atsiras daugiau kartu uz mane Kauno Haleje apsilankes zmogus.
                                        Ir nepastebėjai, kad galinėse eilėse konstrukcijos daug kur užstoja vaizdą?

                                        Įdomu..

                                        Comment


                                          „Žalgirio“ arenos dumblo išvežimo istorija stringa teismuose



                                          http://verslas.delfi.lt/business/zal....d?id=48026255

                                          Comment

                                          Working...
                                          X