Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
    Su tuo tureklu kazka ne taip nuziurejot.Nera ten jokiu skyliu ,kad kazkas nukristi galetu.
    yra žmonių, kurie savo indv.namuose erdvese per du aukstus įsirengia tik minimalistinį horizontalų vieną turėklą ("kiaurą" taip sakant); yra žmonių, kurie savo indv.namų vidaus laiptinėms nedaro jokių turėklų arba jei daro, tai vėl, tokius minimalistinius, "kiaurus" su vienu strypu.
    pas dažną tokį žmogų vaikai jau paaugę ar iš viso vaikų nėra. o suaugę žmonės juk moka vaikščioti ir laipioti. kas turi mažus vaikus ar ruošiasi jų turėti, jau kitaip žiūri ir vertina tokius aptvėrimus.

    Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
    Ir dar nereiktu plakti i viena kruva broko ir neisbaigtumo.Ir to ir to yra.Tik kai viska sudedi i viena vieta labai baisiai atrodo.Brokas smulkus,estetine prasme aisku nemalonu ,bet tai neturi itakos nei saugumui nei funkcionalumui.O isbaigtumas bus,svarbu dabar galima galima finala rengti nes esminiai dalykai atlikti ,patikrinti ir funkcionuoja.
    šiaip aš vadovaujuosiu principu: " visas grožis detalėse/smulkmenose slypi". jei graži viena smulkmena, tai tų smulkmenų visuma bus dar gražesnė.

    Comment


      Parašė deep house Rodyti pranešimą
      yra žmonių, kurie savo indv.namuose erdvese per du aukstus įsirengia tik minimalistinį horizontalų vieną turėklą ("kiaurą" taip sakant); yra žmonių, kurie savo indv.namų vidaus laiptinėms nedaro jokių turėklų arba jei daro, tai vėl, tokius minimalistinius, "kiaurus" su vienu strypu.
      pas dažną tokį žmogų vaikai jau paaugę ar iš viso vaikų nėra. o suaugę žmonės juk moka vaikščioti ir laipioti. kas turi mažus vaikus ar ruošiasi jų turėti, jau kitaip žiūri ir vertina tokius aptvėrimus.
      Kad čia tinklo nėra tik pačioje laiptų apačioje, kur aukštis jau visai nedidelis. Ar mes į skirtingas nuotraukas žiūrim.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Jau matau prasideda tie patys bajeriai, kaip kad buvo su visais didesniais objektais.

        "Megos architektas savo vaiku neleidzia lankytis Megoje"
        "Kauno akropoli state statybininkai nevazineja jo eskalatoriais"
        na, o dabar "Neleiskit vaiku i antrus arenos aukstus" ir pan...

        ka cia sekanti stato Lietuvoje? manau tautosaka situo nesibaigs

        Comment


          Turėklai laiptinėje į salos pusę. Atkreipkite dėmesį kad tinklas nuimtas. Palikti tik 2 lygiagretūs trosai tvirtiniami ant paprastų cinkuotų apkabų.

          Comment


            Parašė taspac Rodyti pranešimą
            Jau matau prasideda tie patys bajeriai, kaip kad buvo su visais didesniais objektais.

            "Megos architektas savo vaiku neleidzia lankytis Megoje"
            "Kauno akropoli state statybininkai nevazineja jo eskalatoriais"
            na, o dabar "Neleiskit vaiku i antrus arenos aukstus" ir pan...

            ka cia sekanti stato Lietuvoje? manau tautosaka situo nesibaigs
            Sveika kritika, išeis tik į naudą ateities projektams.

            Comment


              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Sveika kritika, išeis tik į naudą ateities projektams.
              As nesakau, kad nera broko, kad viskas 100% pabaigta. Bet man tokie pareiksimai kaip "kris vaikai nuo balkonu" ar "masinos nardys i Nemuna" juokingi. Juk arena prieme komisijos, yra paskaiciavimas, kokiem zmoniu srautam kokie koridoriai, plociai ir pan. Ir visa tai prieme komisijos, kurie ismano tuos dalykus. Butu kur nors galimybe kazkam nukristi, ivykti spusciai - dar dabar ta arena nebutu priduota naudojimui.

              Sveika kritika yra gerai, bet ne absurdiski svaiciojimai.

              Comment


                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                As nesakau, kad nera broko, kad viskas 100% pabaigta. Bet man tokie pareiksimai kaip "kris vaikai nuo balkonu" ar "masinos nardys i Nemuna" juokingi. Juk arena prieme komisijos, yra paskaiciavimas, kokiem zmoniu srautam kokie koridoriai, plociai ir pan. Ir visa tai prieme komisijos, kurie ismano tuos dalykus. Butu kur nors galimybe kazkam nukristi, ivykti spusciai - dar dabar ta arena nebutu priduota naudojimui.

                Sveika kritika yra gerai, bet ne absurdiski svaiciojimai.
                Reikėtų pabrėžti kad visi šie skaičiavimai atliekami dar su atsargos koeficientu. Jai turėklai atitinka reikalavimus vadinasi su jais viskas gerai, ir jokia komisija manau nerizikuotų dėti parašo ant standartų neatitinkančių turėklų.. O kad kažkam atrodo jie nesaugūs tai čia jau kita problema..

                Comment


                  Atsimenu kazka juokiaus, kad nejaugi tikrai i arena teks eit tiesiai per aplinkui ir akurat

                  © ortus

                  Comment


                    man patinka tas zigzagas kai ejo zmones is arenos po atidarymo lb graziai ziurejosi ir niekas nekirto

                    Comment


                      Zigzagas yra gerai. Išmokys žmones per pievą nevaikščiot.
                      Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.09.12, 23:12.

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Zigzagas yra gerai. Išmokysi žmones per pievą nevaikščiot.
                        Pamiršk!!!! Visada atsiras tokių, kurie eis per pievą.
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Pamiršk!!!! Visada atsiras tokių, kurie eis per pievą.
                          Tokie visuomenėje bus pasmerkti ir sužlugyti.

                          Comment


                            forever alone

                            Comment


                              Per pieva eis tie, o gal net vaziuos, kurie i neigaliuju vietas parkuojasDD Nebent batus saugos...

                              Comment


                                Išties, lauke jei bus +10, aš su trumpom rankovėm su pasimėgavimu lauksiu 20 min. eilėje, kol visi pro tą siaurą asfalto plotą praeis ir tikrai neisiu žolyte, nes gi gyvenime niekur nesu žole ėjęs, tai čia man visiškas tabu, kaip kokį baisų nusikaltimą padarius.

                                Beje, kadangi per pastarajį mėnesį teko pabuvoti Lietuvos rinktinės varžybose tiek Vilniuje, tiek Kaune, būtent Z arenai linkiu susitvarkyti apšvietimą viduje. Visgi rungtynės yra tiek tai, kas vyksta aikštėje, tiek tai, kas vyksta aplink ją, o Ž arenoje apšvietimas yra it kokio koncerto, kur visas dėmesys nukreiptas tik į aikštę ir aplink ją žiūrovai yra atskiriami vienas nuo kito. Žymiai smagiau "sirgti" arenoje, kurioje gali jausti ir matyti, jog yra masė žmonių. Tikiuosi, kad šis "trūkumas" bus pataisytas ir jau poryt sužinosime, ar šioje vietoje nepadaryta "kliurka".

                                Comment


                                  Parašė Meier Rodyti pranešimą
                                  Išties, lauke jei bus +10, aš su trumpom rankovėm su pasimėgavimu lauksiu 20 min. eilėje, kol visi pro tą siaurą asfalto plotą praeis ir tikrai neisiu žolyte, nes gi gyvenime niekur nesu žole ėjęs, tai čia man visiškas tabu, kaip kokį baisų nusikaltimą padarius.
                                  /\ Labai blogas požiūris. Ar įsivaizduoji kaip atrodys ta vieta, jeigu pro ją praeis koki 5000 žmonių? Apsirenk šilčiau.

                                  Comment


                                    Manau čia ne požiūris blogas bet sprendimas. Visame pasaulyje žmonės linkę kirsti kampus ir trumpinti kelią. Visgi mastančios būtybės esame. Įsivaizduokime kad lyja, arba kad vėluojame į rungtynes....
                                    Projektuojantys turėtų stengtis viską padaryti kad žmonėms būtų kuo patogiau - o čia viską antraip padarė
                                    Manau kad pats kampų "nekirtinėsiu", bet įsivaizduoju kad net prie gerų sąlygų bus tokių. O vėluojant ar esant blogam orui tai gali tapti masiniu reiškiniu.

                                    Beje apie architektų nuomonę arenos atžvilgiu tai pažįstamas architektas taip pat įvardino kaip siaubinga (kalbu apie arenos išorę)

                                    Kad ir kaip ten bebūtų labai džiaugiuosi kad ši arena jau stovi. Lankysiuosi labai dažnai

                                    Comment


                                      Na ko jus pergyvenat. Galima pamanyti, kad vienintelis patekimas į areną yra šis, zigzago formos. Nueisit į areną, pasistudijuosit evakuacijos planą ir atrasit sau labiausiai priimtinus patekimo į areną ar išėjimo iš jos kelius.

                                      Comment


                                        Aš ir nepergyvenu. Aš 100% esu patenkintas kad ta arena jau stovi. Ji galėjo būti geresnė, bet ji galėjo būti ir blogesnė.

                                        Man tik keista kad kai kurie bando užmerkti akis prieš trūkumus ir pavaizduoti ją kaip puikiai pavykusį statinį, kone tobulą. Tuo tarpu kiekvienas kritikuojantis tampa "skundų maišu" ar kažkuo panašiu

                                        Arenos išorė man pačiam labai nepatinka. Architektai ją taip pat įvardina kaip baisią ir kaip suprantu tai yra ne vieno architekto nuomonė, o daugumos. Tai kad jie viešai nevaro manau daugiau solidarumo, o ne "pritarimo" klausimas.
                                        Čia vėlgi dar yra tikimybė jog galutinai viską pabaigus atrodys viskas labai gražiai, bet vien tas blaškymasis labai verčia tuo abejoti.

                                        Ir vis dėlto Kaunas yra mažas miestas, o turime vieną didžiausių ir geriausių arenų Europoje. Aš tikiu kad iki galo sutvarkius salos aplinką, o su laiku šiek tiek patvarkius ir išorę turėsime puikų statinį, kuriuo galės džiaugtis visi. Net ir tie, kurie šiuo metu arenos atžvilgiu negali pasakyti nieko gero.

                                        Comment


                                          Visų pirma, tai netikiu, kad eilės bus ant to zigzago formos tako. Manau, kad eilės bus ant pačio garažo. Dėl mąstančių būtybių, tai dar suabejočiau ar tie kur eina per pievą tikrai yra mąstantys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X