Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė s l a b o t k e
    pritariu..kazkaip`paveluotai pradejo ieskot kaltu kai jau cempionatas lipa ant galvos...matyt ne vetrunai statyt toki objekta nes neivykdo savo uzduociu..
    Kaip matome jiems nelabai ta arenos statyba ir terūpi...svarbu politikuoti ir š malti.Gerb.A.Garbaravičiui neduok dirbti ...duok paplepėti.

    Comment


      Video tai gerai nenuteikia totalus bordakas tam posedi vieni kitus kaltina ir nieko nekalbama apie tai, kaip arena kuo greiciau uzbaigt...

      Comment


        Man tai toks įspūdis susidaro, kad yra žmonės, kurie dirba savo darbą(Abramavičius) ir kurie ateina į posėdžius tiktai palot(Garbaravičius ir co), užsiiminėt populizmu.

        Comment


          kažkodėl buvo nuojauta iš pat pradžių, kad nieko čia tai vėtrūnai neišeis. Labai jau jie pradžioje daug reklamavosi pressuose ir t.t tipo vos ne išganytojai. O dabar net nematyti švieoss tunelio gale kada ta arena bus baigta. Tiesiai pasakius tai mane už***a. Žiauriai žiauriai už***a.
          Paskutinis taisė 99; 2011.04.23, 20:19.

          Comment


            Kazkada sakiau, kad bus taip, jog reikes skelbti visuotine talka norint uzbaigti arenos statyba. Atrodo, kad viskas is tiesu link to ir krypsta.
            Occupation: igra na balalaikach v traktirach

            Comment


              Žiniasklaida savo tikslą pasiekė, - "triznių" iš visų pakampių išlindo. Ta visa situacija nėra tragiška, tiesiog reikia, kad būtų nuolatos dirbama. Panikos skleidimas statybos greičio nepadidins.

              Comment


                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Žiniasklaida savo tikslą pasiekė, - "triznių" iš visų pakampių išlindo. Ta visa situacija nėra tragiška, tiesiog reikia, kad būtų nuolatos dirbama. Panikos skleidimas statybos greičio nepadidins.
                sry bet prie ko cia ta ziniasklaida? Visi gi savo akim mantom, kad arena iki geguzes 1d nebus baigta statyt. Jeigu zmogus ar ta pati ziniasklaida pabrezia si fakta, tai dar nereiskia kad jie "trizniai".

                Comment


                  kas dėl politikavimo, tai Garbaravičius, bent man asmeniškai, politikas iš Didžiosios raidės! Daryti nieko nedaro, o kalba nors vežimu vežk. Būnant meru, na nieko nepamenu, ką būtų reikšmingo nuveikęs miesto labui, kaip ir Šustauskas. Dabar po savivaldybių rinkimų, vėl priėjo prie valdžios lovio, tai logiška, jog reikia palot ant buvusios valdžios, tuo labiau, jog yra proga - prioritetinė šiuo metu arenos statyba, kuri ryškiai vėluoja. Matom ką matom visi, bet kad šitie politikavimai yra sutirštinti maksimaliai abejot irgi netenka. O apie areną, tai gryžau po 1,5mėnesio, per tą laiką forume informacijos tiesiogiai apie darbą mažokai, tik keletas foto, viduj matos, jog pasistūmėta su kėdėm. Daugiau vien politikavimai, pykčiai ir rietenos...dar ir 'ledkalnis' sugryžo Laikas jau susiimt i kumštį ir pabaigti tai kas pradėta, o ne toliau ieškot kur čia kam pagalį įkišt...

                  Comment


                    Įdomumo dėliai aplankiau Vėtrūnos interneto svetainę ir ten radau sąrašą šiuo metu statomų objektų.
                    Aišku nieko stebuklingo, bet gal kam bus įdomu.
                    http://www.vetruna.lt/index.php?cid=35

                    Comment


                      Špuntinis fasadas jau visas sudėtas, pastoliai nurinkti ir nežinau... Baisiai atrodo

                      Comment


                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                        Špuntinis fasadas jau visas sudėtas, pastoliai nurinkti ir nežinau... Baisiai atrodo

                        kaip tik Kaune lankiausi siandien, tai nesupratau, galvoju kas ten per nesamone D kad spuntas tai supratau, bet kad taip atrodys... D

                        Comment


                          Turbut atrodo blogai, nes nesurudyjes, bet kazin ar bus geriau, kai surudys?

                          Comment


                            Parašė jugensas
                            Mjso: o tai cia tipo jau fasada visa baige??
                            Tai jis kaip ir baigtas, kelis stiklus sudėt, laiptus damušt, turėklus terasose sudėt ir viskas.

                            Comment


                              boo teisingai sako. Apie tuos prancūzus reikia pamiršt jau seniai, nors ir man tas projektas patiko, bet laukime pabaigtuvių. O fasadas pagražės Mjso, kai tas špuntas surūdys.
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                O kas cia blogo pasakyti, kad arena slyksti? Ar egzistuoja tik viena nuomone sitame forume ir kitokios buti jau negali?
                                Man irgi ji bjauri. Tokia ir liks net neabejoju. Ir visai nereikia ismanyti architekturos, statybos ir dar kito biesio, kad pasakyti grazi/baisi. Kaip kaunietis turiu savo nuomone ir ja pareiskiu laisva valia. Sakysit: "taigi ji dar nebaigta!", bet akivaizdu, kad padetis kardinaliai nepasikeis ir spuntas staiga nepataps patrauklesnis negu dabar yra.
                                Kitas dalyka, kad jau spuntas "i nemuna", tai galima atlaidziau ziureti i sita sprendima? Arena turi atrodyti gerai is visu pusiu.

                                Parašė Krokas
                                kas jum ten baisu tam fasade?? jei jau tas spuntas negrazu jum jus jo net nematysit nes jis i nemuna.... kaikurie cia tikrai suinteresuoti tik subjaurot ir sukritikuot net nematydami tikrovei
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  Mano manymu, moderatoriai galėtų pravalyt šiek tiek tokių pranešimų:
                                  fasadas baisus
                                  negraži nuotrauka
                                  fasadas nuostabus
                                  O jų autoriams skirt įspėjimus, nes čia jau pasidarė ne tema o šiukšlynas.

                                  Comment


                                    Mano nuomone viskas yra gerai su fasadu, spuntas kaip sake surudys ir nereikia kabinetis prie smulmes stengiantis drambli ispust.
                                    Tik visgi gaila, kad ten spuntas, nes mano nuomone, nemuno puses vaizdas turejo tapti visos arenos "vinimi" tai yra graziausiu vaizdu. Bet ka jau padarysi, dabartinis variantas irgi geras

                                    Ir gal galetu kasnors pro saly vaziuodamas nupaveiksluot ta spunta, kad nebekiltu daugiau bereikalingu zinuciu apie jo grozi?

                                    Comment


                                      Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                      Ir gal galetu kasnors pro saly vaziuodamas nupaveiksluot ta spunta, kad nebekiltu daugiau bereikalingu zinuciu apie jo grozi?
                                      Šeštadienį:

                                      Comment


                                        Na man tai ne taip ir baisiai atrodo,butu neprosal pamatyti jy is toleliau

                                        Comment


                                          Parašė Obas Rodyti pranešimą
                                          Na man tai ne taip ir baisiai atrodo,butu neprosal pamatyti jy is toleliau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X