Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiek žmonių tiek nuomonių, dėl skonio sunku ką ginčytis P.S.

    Comment


      Bijantiems rūdžių puikus pavyzdys kaip puikiai jos atrodo šalia skaidraus stiklo (Kątik pagalvojau, kad būtų buvę neblogai tas neįstiklintas vietas tokiu tinklu uždengt).

      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė Magician Rodyti pranešimą
        ajjjj as tai nzn...... mn kazkaip tas spuntas vs patinka tk bishki kolkas nlb gerai atrodo, kj visa uzdes tj ajsku bus.
        Gerai nepilnamecius ekspertus pavaizdavai

        Comment


          capital ofisu pastate tos rudys labai teigiamai pataise bendra kontrasta. Perdaug nesijaudinciau ir del arenos, manau gausis gerai

          Comment


            Beje, kiek girdejau tas neuzdengtas stiklu vietas 6-tame auskte, bei kituose aukstose uzdengs kazkokiu tai tinklu, gal zinote kas tai per tinklas bus ir gal kas kokiu pavyzdziu turite imesti?

            Comment


              Parašė White_horse Rodyti pranešimą
              Beje, kiek girdejau tas neuzdengtas stiklu vietas 6-tame auskte, bei kituose aukstose uzdengs kazkokiu tai tinklu, gal zinote kas tai per tinklas bus ir gal kas kokiu pavyzdziu turite imesti?
              Kai forume lankėsi Vygantas Gudėnas,buvau klausima pateikęs apie tinklą,bet nieko konkretaus neatsakė tik paminėjo,kad bus kažkoks dekoratyvinis tinklas.

              Comment


                Man tai siaubingai atrodo ta arena iš toliau,kai nuo saulės neblizga arenos stiklai.Važiuodamas apsiniaukusia diena net išsigandau galvojau stiklus išėmė,nes ju net nesimato,o arena atrodo kaip akropolio garažo tęsinys.Jeigu nebus to tinklo,ar kitu apdailos detaliu,tai man šis statinys kelia šiurpa.Iš arti jos vaizdas neblogas,bet iš toliau tai baisu.

                Comment


                  pasiskaitai tokiu ekspertu kaip tavo komentarus ir atrodo kad istikruju taip yra.... kita kart blaivom akim ziurek o siaip del to surudijusio spunto tai jis man irgi ne prie sirdies ten per lietu net vanduo nuo jo begs rudas

                  Comment




                    Comment


                      Nereikia cia panikuot.. Bus apsvietimas taigi, tai svies kaip akropolis per kaledas ir matysis is 10 kilometru

                      Comment


                        Parašė HamLet Rodyti pranešimą
                        Nereikia cia panikuot.. Bus apsvietimas taigi, tai svies kaip akropolis per kaledas ir matysis is 10 kilometru
                        Tai nieks ir nesako, kad ji blogai atrodys nakties metu . Zmones gasdina tai kaip ji atrodys diena.
                        Siaip sake, kad 85% arenos jau pastatyta, tai gal tie like 15% kazka pakeis i geraja puse. Bukit optimistais

                        Comment


                          Tinklą manau uždės ir jis duos tą lygumo jausmą, ir manau bus visai gerai. Svarbu, kad tik pastatytų ją išvis ir tai bus didžiulis džiaugsmas Lietuvai.

                          Comment


                            Keletas šiandienių foto. Pačioj arenoj nieko naujo, bet kai pamačiau kiek žmonių prie garažo dirba, tai negalėjau neišsitraukt fotoaparato.





                            Comment


                              grindžia tą aikštelę, bet kodėl ten paliekami neišgrįsti keturkampiai? kas ten galėtų būti?
                              pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                              Comment


                                Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                grindžia tą aikštelę, bet kodėl ten paliekami neišgrįsti keturkampiai? kas ten galėtų būti?
                                Gal angos švieslangiams?

                                Comment


                                  Ir mane neramina techninių 4-5 aukštų vaizdai - ten boluojantys agregatai sukuria jausmą, kad arenos statybos pabaiga dar toli toli. Tikiuosi kažkokio uždengimo - mano galva, geriausia būtų tamsiai pilkos vertikalios "L" ar "Z" formos plieno skardos lankstinių "žaliuzi". Tiktų ir oro pritekėjimui į ventagregatus ir tarnautų kaip apsauga. Na ką, liko 3 savaitės Vėtrūnai pabaigti areną , pažiūrėsim koks rezultatas bus.

                                  Comment


                                    Kiek jūs gveldensit tą pačią temą, apie šeštą aukštą? Pavartykit temos puslapius. Vizualizacijas galų gale pažiūrėkit.

                                    Comment


                                      Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                      Ir mane neramina techninių 4-5 aukštų vaizdai - ten boluojantys agregatai sukuria jausmą, kad arenos statybos pabaiga dar toli toli. Tikiuosi kažkokio uždengimo - mano galva, geriausia būtų tamsiai pilkos vertikalios "L" ar "Z" formos plieno skardos lankstinių "žaliuzi". Tiktų ir oro pritekėjimui į ventagregatus ir tarnautų kaip apsauga. Na ką, liko 3 savaitės Vėtrūnai pabaigti areną , pažiūrėsim koks rezultatas bus.
                                      Buvo proga sužinot iš paties Gudėno ir pražiopsojot:

                                      Parašė Vygantas Gudėnas Rodyti pranešimą
                                      1. Fasadas užbaigiamas 2011m. gegužės 1d.
                                      2. Nebus įstiklintas. Technologiškai negalima, nes ten įrengti vėdinimo įrenginiai. Bus dekoratyvinis tinklas.

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Buvo proga sužinot iš paties Gudėno ir pražiopsojot:
                                        "Dekoratyvinis tinklas" - įdomu, kas tai? Retas tinklas "agregatų" nepaslėps, tankus - taps plokštuma. Tikiuosi geriausio rezultato.

                                        Comment


                                          Regis tinklas bus lygiai toks pat, kaip ir lubose persirengimo kambariuose...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X