pirmose 2 nuotraukuose makete nesimato kad butu tie tarpai..uztai man ir kylo klausimas..kaip is tikruju jos atsirado..o paskutinej matosi kad apseita ir be briaunu...
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Bet labai skiriasi įėjimų ir laiptų išdėstymas šitoj ir sekančioj s l a b o t k e' s foto. Įdomu kuris tikrasis variantas, nes pirmas kiek keistokas, kad laiptai tik į vieną šona nuo įėjimo.Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
Comment
-
as kalbu isemus tuos lygiagrecius laiptus virsuje isemus kur pagal projekta per viduri eina ..o nuo tu luziu leist laiptus...o tai reiskia kad laiptu padidetu..o beto isejimai turetu buti pr tu iluzimu..jau toks projektas ir nieko nepakeisi..tik kad tie tarpai is darytos nuotraukos atrodo dideli jie turetu but siauruciai...Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
Comment
-
Keistas komentaras.Parašė nepolitikas Rodyti pranešimąkeistas sprendimas. kokybiškas asfaltas būtų ir pigiau ir greičiau...
Taip, dazniausiai ties plokstumu briauna visada buna tai laipteliai, tai iejimai ar pan. (taip bus ir sioje arenoje, tik zemesnese tribunose), taciau virsutinese tribunose kiek kitokia situacija: atkreipk demesi, jog virsutiniu tribunu ''posukiui'' reikia daugiau plokstumu nei apatinese, o del sios priezasties atsiranda daugiau briaunu ir jos yra salyginai arti viena kitos. Tad iejimai virsutinese tribunose ties dazna briauna negali buti, nes tokiu atveju gautusi keliata iejimu vienas salia kito, kas niekaip nebutu pateisinama nei funkciniais, nei estetiniais (vargu ar tai pagerintu vaizdeli), nei elementarios logikos kriterijais. (Iejimai/ laipteliai/ tarpai tarp sedimu vietu masyvo daromi ties tam tikru atstumu (funkciniai sumetimai, negali virsyti nustatytu normu)).Parašė dainiauskas Rodyti pranešimąŠitas tai viskas aišku, kitaip nesudėsi juk. Tik dabar man klausimas iškilo dėl ko įėjimai yra ne ties briaunom, atrodytų kur kas geriau. Man atrodo taip yra kitose arenose, kiek tai įmanoma.
Briaunos yra visose sedimu vietu ''posukiuose'', nes tokia arenos tribunu konfiguracija (tikriausiai, pati populiariausia). Ir kedziu destymo sprendimas visuose kampuose, briaunose yra toks pat. Pries kelias dienas anoje arenos puseje buvo tik laikikliai, tai nezinau, kaip nusprendei, jog ten kitaip. O tavo foto, kuria tu remiesi, berods, yra is priesrinkiminio laikotarpio, tad tos pazymetos vietos siandien atrodo kiekParašė s l a b o t k e Rodyti pranešimągal kazkas ir panasau bet kad tie tarpai isimete po tribunas..o ne geometriskai sudeti..ne toj vietoj..o gali nesigincines irodyt kodel kitoj sales pusej nera?? tu briaunu kaip tu tai paiskinsi..?
kitaip. Nematyti ten tokiu tarpu. Tarpai minimalizuoti tvarkingai, kaip pridera.
Comment
-
asfalto/betono danga lygesnė už akmenų grindinį ir paprasčiau prižiūrimaParašė Gator Rodyti pranešimąKuo pigiau tuo geriau?
Comment
-
Tu gal ir nesakei, bet tai akivaizdu, kad jis nėra išvaizdus, o miesto centre jis toks tūrėtų būti, tad nereiktų daryti tokios pat klaidos ir su arenos parkingu. Aš kalbejau apie parkingo išvaizdą, o ne kita funkcionalumą. Dar nežinia kokia kokybė bus arenos parkingo, tad apie tai ir nešnekam. O prospekte sustayti automobiliai tik dėl to, kad nėra daugiau kur statyt. Atsiras aikštelių, atsiras ir grožis Mindaugo prospekte.
Comment
-
Lygesne? Tai ka? Kam sioje situacijoje tas lygumas? Noretum surengti mini drago lenktynes? Zinant kai kuriu miestieciu auto-pomegius, lygus pavirscius cia itin nepasitarnautu (juolab, kad kaunieciai jau yra pasiilge tokiu pavirsiu). Ir abejoju, jog tai kur kas praktiskiau - ten stoves automobiliai, kurie ilgainiui palieka savo pedsakus (padangu zymes, tepalu demes ir tt.). Pamegink visa tai issivaizduoti ant lygaus pilko betono, ar kad ir asfalto - labai purvinas ir nemalonus reikalas. O karstu vasaros laiku? Kazkas panasaus jau stovi salia. Nuo Akropolio garazo matytum dideli padangu ir tepalu grafiti. Ant akmens pavirsiaus siu pedsaku aptiksi kur kas maziau.Parašė nepolitikas Rodyti pranešimąasfalto/betono danga lygesnė už akmenų grindinį ir paprasčiau prižiūrima
Arenos supama erdve, mano supratimu, formuojama taip, jog pirmiausia butu maloni buti zmogui, o ne tavo automobiliui. Dar galvoju, kad akmenu danga pasirinkta kaip tinkamesne igyvendinant begimo takeliu (juostu) sumanyma. Galbut, akmuo tik pesciuju takams bus skirtas. Pamatysim.Paskutinis taisė ernestas; 2011.03.31, 15:42.
Comment
-
Sandelio tipo fasadas irgi pigesnis nei dabartinis stiklinis bei paprasciau priziurimas. Tai nekeista, kad jo nepasirinko arenai?Parašė nepolitikas Rodyti pranešimąasfalto/betono danga lygesnė už akmenų grindinį ir paprasčiau prižiūrima
Comment
-
Bent Euro čempo metu, tai neParašė GTRooTube Rodyti pranešimąO į tą stovėjimo aikštelę bus galima paprastiems žmogeliams mašiną pasistatyti?
Comment
-
mūsų halė buvo ir yra arkinio sandėlio tipo statinys, o naujoji arena po visų architektūrinių "patobulinimų" yra stiklainis.Parašė Gator Rodyti pranešimąSandelio tipo fasadas irgi pigesnis nei dabartinis stiklinis bei paprasciau priziurimas. Tai nekeista, kad jo nepasirinko arenai?
ir nereikia čia svaigti apie išskirtinės architektūros statinį.
Comment
-
As kalbejau apie tavo pasakyma, kad keista, nes galima padaryt pigiau ir greiciau. Tai yra kvailas arba keistas pasakymas, nes ta pasakyma galima pasakyt apie >>50% bet kokiu projektu. Tad patiket - nieko keisto jei nera renkamasis "pigiausias ir geiciausias" variantas.Parašė nepolitikas Rodyti pranešimąmūsų halė buvo ir yra arkinio sandėlio tipo statinys, o naujoji arena po visų architektūrinių "patobulinimų" yra stiklainis.
ir nereikia čia svaigti apie išskirtinės architektūros statinį.
Comment



Nepakaks vien Akropolio eikštelės ir Mindaugo prospekto
Comment