Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2010-2011m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kepas Rodyti pranešimą
    Kranas padeda keloti suvirintus špunto lakštus (jau pradėjo įgauti rūdžių spalvą), tad jeigu ten jie greitai montuosis, tai viskas ok. Tik vat kodėl vata nededama toliau, tikrai nežinau.
    Va apie tai ir šneku, kad atvarė kraną ir darbai sustojo. Niekas niekok nedaro, ir kiek važiuoju kranas stovi nedirbdamas. Nebent aš taip pataikau ir ant žemės kažkas daroma, nors kiek aš suprantu darbai sustoję.

    Parašė Kepas Rodyti pranešimą
    Pradėtos montuoti laiptų pakopos ant tų įstrižų (atvirų) laiptų, raudono sumaišyto su ruda atspalvio. Keliuose pranešimuose buvo kalbama apie šildomus laiptus? Manau to nebus. Dedamas skiedinys ir klijuojamos pakopos, jų paviršius šiurkštus. Gal čia nelabai aiškiai paaiškinau, tai jei pavyks nuotraukų padaryt, bus viskas aiškiau.
    )
    O kokia ten danga? kokia tai medžiaga?

    Beja tie varstomi langai visai neišsiskiria iš konteksto, tad manau kai kurių forumiečių nepagrįstas išankstinis nuosprendis apie juos buvo prastas
    Paskutinis taisė GediminasJa; 2011.03.23, 22:10.

    Comment


      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
      Nezinau kaip jum, bet man ta stiklo siena labai jau bjauriai atrodo, galejo ta juoda juosta pratest tarp aukstu

      Comment


        Parašė HamLet Rodyti pranešimą
        Nezinau kaip jum, bet man ta stiklo siena labai jau bjauriai atrodo, galejo ta juoda juosta pratest tarp aukstu
        Aha, man ir šita pusė kažkaip nesižiūri. Ypač žiūrint tolėliau nuo Karaliaus Mindaugo prospekto. Vaizdelis maždaug toks: statybinė tvora, virš jos krūmai, o virš jų arenos siena. Iš tos vietos žiūrint, tai tikrai susidaro vaizdas, kaip eilinio stiklainio.

        Comment


          O tos durys „balkonuose“ turbūt ir liks baltos? ;/

          Comment


            Tikrai nemanau Ten apsauginė plėvelė imo

            Comment


              Parašė Auwris Rodyti pranešimą
              O tos durys „balkonuose“ turbūt ir liks baltos? ;/
              Neliks gi. Paskutinese foto aiskiai matyti kaip bus (zr. aukstu zemiau - ten tokios pat durys).

              Praejusia savaite, o ir sia, pastebejau, jog daroma daug smulkiu (estetiniu) darbu: paskutiniame aukste, beveik visos metalines konstrukcijos (''X rysiai'') nudazytos juodai; damusinejamos juodos fasadu juostos; dedamos likusios stiklinio fasado dalys; pirmajame aukste (ties aptarnaujanciais iejimais/ivaziavimais) pasistumeta su apdailine dalimi - sunkiai sekesi iziureti, taciau ar tik nebus ten tas pats spuntas (pilkas, banguotas); ant ''spuntines'' sienos, irgi apacioje, maciau viena pilka juosta (arba tai dar vienas sumustinio sluoksnis, arba apdaila - spuntas).
              Siandien kazka gausiai kilnojo i paskutini auksta (panasu i vamzdzius - gal kokiai irangai). Dar sian maciau kaip Miliunas su kompanija stipriai kazka aptarinejo ant parkingo aiksteles, kazka deliojo ant pavirsiaus, visi tripseno aplinkui, diskutavo.
              O siaip, bendras statybvietes ispudis atrodo neblogai - statybininku (ir kitu) buvo daugiau, tikriausiai, nei tuo metu prekybos centre.

              Comment


                Ir dar, riskit su savo tuo stereotipiniu mastymu del stiklo architekturoje, neva stiklo plokstumos - viskas, amba, alialiuja, slovikas, negatyvu ir tt. Neteisinga vertinti pavieni pastato elementa, taciau isvadas pasidaryti kaip apie visa pastata.
                Ta lygi, aklina stiklo siena, man atrodo, kaip tik paivairina situacija (graziai pasitinka nuo senamiescio), be to, ji kaip akcentas ateinantiems zmonems - zymi iejimu puse. Dar galima galvot, jog toji plokstuma yra tarsi atsvara kitoje puseje esanciai irgi aklinai sienai, tik jau metalo. Kiekviena sienos plokstuma ziuri i tam tikra miesto dali, atitinkamai ir reakcija i tai (per medziagiskuma). Zinoma, Miliunas cia placiau papasakotu kas, kaip ir del ko. As tik meginu skaityti.

                Comment


                  sveiki, norejau paklausti, kas tuose baltuose maisuose, kur sukrauti i didele kruva?
                  ljus:bang:

                  Comment


                    Parašė Lebronas Rodyti pranešimą
                    sveiki, norejau paklausti, kas tuose baltuose maisuose, kur sukrauti i didele kruva?
                    Net negalvok apie tai.

                    Comment


                      Parašė Lebronas Rodyti pranešimą
                      sveiki, norejau paklausti, kas tuose baltuose maisuose, kur sukrauti i didele kruva?
                      Spėju, kad šiukšlės.

                      Comment


                        aaa.... maniau gal kad kas geriau negu siukles
                        ljus:bang:

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Spėju, kad šiukšlės.
                          Na nežinau kokios statybinės šiukšlės taip galėtų būti laikomos. Statybinės šiukšlės šeip yra išvežamos konteineriuose, o kaip jūs įsivaizduojate eina pagalbiniai su tokiais maišais ir renka šiukšles ir paskui neša į tą krūvą..?

                          Comment


                            Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                            Na nežinau kokios statybinės šiukšlės taip galėtų būti laikomos. Statybinės šiukšlės šeip yra išvežamos konteineriuose, o kaip jūs įsivaizduojate eina pagalbiniai su tokiais maišais ir renka šiukšles ir paskui neša į tą krūvą..?
                            Čia buvo tik mano impulsyvus spėjimas. Na, o šitas variantas man visai logiškai skamba:
                            eina pagalbiniai su tokiais maišais ir renka šiukšles ir paskui neša į tą krūvą.

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              Čia buvo tik mano impulsyvus spėjimas. Na, o šitas variantas man visai logiškai skamba:
                              na pažiūrėk geriau tų maišiukų dydį jie juk yra pakankamai dideli ir pilnas toks maišas statybinių šiukšlių svertų apie kelis šimtus kilogramų, ir beja jie sukrauti netoli parkingo aikštelės perdengimo plokščių, tad reik manyti kad tai gali būti kažkokia tai medžiaga naudojama parkinge. Anksčiau yra teke matyti kad tokiuose maišuose būdavo gabenamas keramzitas...

                              Comment


                                Nežinau, aš šeip tikrai ne pesimistas, bet realiai pažiūrėjęs į vaizdą iš lauko laaaabai abejoju, kad iki gegužės 1d. pabaigs. Kiek gi čia beliko... 5 savaitės. Kas tas yra. Skelbia oficialiai, kad išbaigtumas 85 proc. Na, pagrąžina kažkiek. 80 proc. - padaryta per du ar tris metus. Netikiu, kad likę 15 ar 20 proc darbų bus užbeigti per mėnesį Ir čia dar be gerbūvio! Kuriam dar konkursas nepaskelbtas ir neaišku ar nesutrukdys teisiniai niuansai. Taip pat, nepamirškit, kad Andrius K jau kadensiją baigia ir areną jau nebe jis priiminės Duok dieve, kad jo įpėdinis būtų ūkiškas ir staigiai suktūsi.
                                O pikčiausia tai, kad kai buvo galima dirbt - nedirbo. Mano kolegos čia montuoja fasadą. Kalbėjom gal 2009-ųjų pabaigoje. Pastatė Vėtrūna pastolius ir tris ar keturis mėnesius fasadininkai neturėjo ką veikt. Sukinėjo laikilius į perdangas. Po to iš vis nieko nedarė. Pastoliai stovėjo praktiškai nenaudojami. Visą tą laiką Miliūnas dirbo prie fasadinės dalies. O projektas statyboms prasidėjus, kiek pamenu jau buvo (oficialiai) Taigi ir praspyrė prancūzus iš dalies dėl to, kad va, yra gatavas lietuviškas projektas, už kurį sumokėta
                                Tai va, o darbinykai dabar jau keli mėnesiai varo kiaurą savaitė be išeiginių. Iš patirties sakau - būtent per paskutinę fazę padaroma daugiausia broko. Kalbėjau aną dieną su Kausto garantinės tarnybos vadovu. Sako: va, dirbam dabar Banginyje (A jį tik prieš kelis mėnesius atidarė ) Sako: manau, kad dar čia lankysimės apie pusmetį laikas nuo laiko. Į Megą, pvz, dar ir šiandien tebevažinėja
                                pArAšas

                                Comment


                                  Aš nekalbu apie kažkokį gruzą. Kartais daug daugiau vietos užima kartoninės pakuotės(o tokių arenos statybvietėje turėtų būt nemažai), nei pats gruzas...

                                  Comment


                                    Man atrodo tenai gali būti visos išmetamos pakuotės (Popierius, celofanas, plėvelės)
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      na nuo kada popierius kartonas celofanas kurie renkami rankomis yra kraunami kranais. Na taip šiūkšlės nesandėliuojamos. Tokie maišai naudojami birioms medžiagoms kelti kranu..
                                      Paskutinis taisė GediminasJa; 2011.03.24, 19:43.

                                      Comment


                                        Comment


                                          Akmenys? Ar man vaidenasi?
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X