Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbutis "Britanika"

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #61
  Žiūriu be dramų stambesni projektai nepraeina Respublika, Dariaus ir Girėno stadionas, dabar Britanika...

  Comment


   #62
   Britanika yra pirmas kartas kalbant apie šią valdžią, kai pati savivaldybė stabdytų projektą

   Comment


    #63
    ar stabdo ar ne stabdo, vis vien yra kam blogai- dar jam mažai

    Comment


     #64
     Parašė SuperPants Rodyti pranešimą

     Pirmas kartas kai suabejojau ''Vieningo Kauno'' motyvais. Žiūrėjau posėdžio transliacija, Matijošaitis kažkur pabėgo prieš priimant šita sprendima, pranešėjas išvis nesiorentavo situacijoj, realiai nieks neatsakė kodėl priėmė sprendimą stabdyti tas statybas.
     Matijošaitis nusišalino nuo sprendimo priėmimo, kad eilinį kartą neapkaltintų privačių ir viešųjų interesų painiojimu. O paaiškinimas buvo maždaug toks:

     "
     Administracijos direktorius Vilius Šiliauskas bandė atsakyti į konservatoriams kilusius klausimus dėl stabdomo projekto. „Pirmiausia mes nenaikinome tarybos sprendimo. (...) Yra stabdoma tol, kol gausime visus atsakymus. Atsakymai kyla iš gretimai esančių tiek verslų, tiek fizinių asmenų. Aš vienas prisiimti tokių atsakymų negaliu ir neturiu tokios kompetencijos. Todėl yra suformuota mano, administracijos vadovo, užduotis Teisės skyriui (...) pateikti atsakymus. Kol atsakymo neturime, tol mes norime prieš tai priimtą tarybos sprendimą laikinai sustabdyti. (...) Kai atsakymus gausime, pateiksime visiems tarybos nariams“, – sakė V. Šiliauskas."

     Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...-teisma-930360

     Liepą buvo vienbalsiu pritarta projektui, tad nemanau, kad kas nors norėtų jog tas projektas sustotų. Bet jei kažkas pasiskundė tai būtina į tai atkreipti dėmesį ir išnagrinėt reikalavimų teisėtumą. Labai tikiuosi, kad tai ilgai neužtruks, bet geriau tokius dalykus susitvarkyt prieš griovimus, nei paskui stabdyt statybas ir derinti projekto pakeitimus.

     Comment


      #65
      Į Kauną pažvelgti – nuo „Britanikos“ stogo

      Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...s-stogo-931166

      Comment


       #66

       Comment

       Working...
       X