Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių renovacija Panevėžyje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Daugiabučių renovacija Panevėžyje

  Parengta Panevėžio daugiabučių modernizavimo programa
  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=11379311
  2006 lapkričio mėn. 30 d. 13:41

  Panevėžio miesto savivaldybės administracija parengė Panevėžio miesto daugiabučių namų modernizavimo programą. Ją įgyvendinti tikimasi iki 2013 metų, rašoma Panevėžio savivaldybės pranešime spaudai.

  „Panevėžyje yra 838 daugiabučiai namai, iš jų daugiau kaip 80 proc. pastatyta praėjusio amžiaus paskutiniais dešimtmečiais. Šie namai neestetiški, neekonomiški energijos vartojimo požiūriu, jų šildymas brangiai kainuoja. Daugelio gyventojų pajamos mažos, todėl jie neišgali mokėti už šilumą. Daliai gyventojų mokamos kompensacijos už šildymą ir karštą vandenį, tačiau mažai pajamų gaunančios šeimos neskatinamos taupyti energijos. Kita vertus, didėjant energijos kainoms, vis daugiau biudžeto lėšų reikia skirti kompensacijoms“, - sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Visvaldas Matkevičius.

  Šias problemas bus siekiama spręsti Panevėžio daugiabučių namų modernizavimo programa, kuri bus įgyvendinama daugiabučių namų savininkų, Savivaldybės lėšomis, gavus valstybės tikslinę paramą, pasinaudojant komercinių bankų ilgalaikiais kreditais ir kt. lėšomis.

  Savivaldybė pagal galimybes numato finansuoti daugiabučių namų fasadų, balkonų (lodžijų) rekonstrukcijos darbus, liftų kapitalinį remontą ar keitimą.

  Jei Panevėžio miesto savivaldybės taryba programą patvirtins, 2007 metais jai gali būti skirta apie 200 tūkst. Lt iš miesto biudžeto.

  #2
  Daugiabučių renovacija Panevėžyje

  Daugiabučių renovacijos projektus liečiantis straipsnis.

  http://aina.lt/index.php?article=29739
  ______________
  The Division Bell

  Comment


   #3
   jau neblogai 50 % na aisku pinigai vistiek nemazi bet popierizmo kiek tekop girdeti tai kryziaus keliai... bendrijoms kol ten sutvarko viska
   Neišmeskite spalvų

   Comment


    #4
    Bet tai jau šis tas, pirmi žingsniai į priekį...
    ______________
    The Division Bell

    Comment


     #5
     Siandien vaziuodamas autobusu pastebejau, kad Statybininku gatveje, prie MAXIMA prekybos centro, yra renovuojamas daugiabutis. Nepavyksta rasti jokios informacijos. Idomu, kaip atrodys baigtas namas, ir kiek viskas kainavo. Pabandysiu artimiausiomis dienomis nufotografuoti.
     دائما الليتوانيه

     Comment


      #6
      anadien ejau pro ten su fotiku, bet nepagalvojau kad jums idomu
      Neišmeskite spalvų

      Comment


       #7
       Daugiabučių renovacija Panevėžyje

       Šiandien [išties tai kažkur prieš savaitę ]vyko Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Stasio Karčinsko vadovaujamos Savivaldybės daugiabučių namų modernizavimo programą koordinuojančios komisijos posėdis. Jame aptarta Panevėžio miesto daugiabučių namų modernizavimo proceso eiga.

       Kaip informavo Būsto agentūros Panevėžio regiono padalinio vyresn. konsultantas Gražvydas Gaidamavičius, Panevėžio miesto daugiabučių namų savininkų bendrijos išlieka valstybės remiamos daugiabučių namų modernizavimo programos lyderės pagal pateiktus projektus bei lėšų įsisavinimą. 2007 metų balandžio 20 dienos duomenimis, iš viso programai panevėžiečiai pateikė 86 investicinius projektus, kurių vertė – per 26,2 mln.Lt. Valstybės parama numatyta 52 projektams, jau skirta parama siekia 2,2 mln. Lt.

       Manau, kad miesto daugiabučių namų modernizavimo procesas dar labiau paspartės dėl vasario mėnesį padidintos valstybės paramos (nuo 30 iki 50 proc. projekto vertės) bei pradėjus vykdyti Panevėžio miesto savivaldybės remiamą daugiabučių namų modernizavimo programą“, - sakė G.Gaidamavičius.

       Šiuo metu Savivaldybės daugiabučių namų modernizavimo programos koordinavimo komisijai pateikti 6 namų prašymai, tačiau tik du atitinka programos remiamas kryptis.

       Primename, kad Savivaldybė numato remti šiuos daugiabučių namų modernizavimo darbus: namo fasado ir sienų šiltinimą, balkonų (lodžijų) remontą ir stiklinimą, kapitalinį liftų remontą.

       Iš miesto biudžeto 2007 metais programai vykdyti numatyta 200 tūkst. Lt.       Asta Sarapienė
       Vyr. ryšių su visuomene specialistė

       Comment


        #8
        Daugiabučių renovacija Panevėžyje

        Ziurejau telika.. ir nugirdau, kad panevezys pirmauja daugiabuciu renovavimu...bet kazkaip nesimato mieste...ko gero renovuojami tik is dalies... nu maciau, kad kazkas vyksta netoli "zaros"...atnaujinami blokinukai...ten jau rodos kapitaliai (senokai buvau, tad negaliu tiksliau kazko pasakyt)... idomu kaip jie atrodys?

        galbut jie atrodys sitaip

        Paskutinis taisė burundukas; 2007.06.01, 01:22.

        Comment


         #9
         Parašė burundukas Rodyti pranešimą
         Ziurejau telika.. ir nugirdau, kad panevezys pirmauja daugiabuciu renovavimu...bet kazkaip nesimato mieste...ko gero renovuojami tik is dalies... nu maciau, kad kazkas vyksta netoli "zaros"...atnaujinami blokinukai...ten jau rodos kapitaliai (senokai buvau, tad negaliu tiksliau kazko pasakyt)... idomu kaip jie atrodys?
         Panevėžy jau dabar, berods ~80 proc. daugiabučių skaitosi renovuoti, tik ta renovacija yra ne fasado, bet "paslėpta" - šildymo sistemos, stogai, vamzdžiai ir pan. Beje, tai ir yra svarbiausia, o ne pastato išvaizda. Nors, kita vertus, po ta išvaizda slepiasi sienų apšiltinimas... Žodžiu, tavo nuotraukoje yra "kompeksiškai renovuotas" namas, t.y., tiek išorės, tiek vidaus renovacija, o Panevėžyje viskas daroma palaipsniui, ne "kompleksiškai".

         Comment


          #10
          Daugiabučių renovacija Panevėžyje

          Grazeja renovuojamo namo Molainiu g-veje vaizdelis (5-aukscio).....ir manau, kad bendras vaizdelis atrodys nepraciau nei naujuju namu.
          :lt:

          Comment


           #11
           Daugiabučių renovacija Panevėžyje

           Lyg ir nebuvo dar tokios temos. Tačiau manau, jog daugiabučių namų renovacija Panevėžyje nusipelno atskiros temos, nes kiek žinau, būtent Panevėžys pirmauja šioje srityje. Tiesą pasakius, užtenka praeiti per miestą ir galima tuo įsitikinti. Tikrai nemažai jau renovuotų arba renovuojamų namų šiame mieste.

           O dabar noriu pasidalinti keliomis nuotraukomis, kurios iliuostruoja renovaciją "iš arčiau". Iš anksto atsiprašau už nuotraukų kokybę, mano senoji muilinė, esant ne kokioms oro sąlygoms, nesugeba atlikti to, ko iš jos tikimasi..

           Taigi, namas, kuriame užaugau, o šiuo metu gyvena mano tėvai kaip tik renovuojamas.

           1. Pusė namo apstatyta pastoliais, šiltinama išorė:


           2.


           3.


           4.


           5. Pro langą atsiveria štai toks vaizdas. Kiek toliau matosi jau beveik baigtas renovuoti daugiabutis.


           6. Štai kokiu būdu šiltinamos sienos:


           7.


           8. Galima per lauką nueiti pas kaimynus, net į kitą aukštą


           9. Visur pakeistos laiptinės ir rūsio durys.


           10. Laiptinių viduje kol kas pokyčių nedaug. Sudėti plastikiniai langai:


           11. Pakeistos vidinės laiptinės durys


           12. Ir štai tokios naujos lempos:

           13. Na o čia tas šalia esantis jau beveik renovuotas daugiabutis. Šiaip šis yra šiek tiek pigesnis variantas. Prieš tai rodytas namas bus su kitokia apdaila - laminatu ar kažkuo panašaus. Šis gi - dažytos polistireninio putplasčio plokštės.


           14. Čia nesimato, bet kitame namo gale jau nudažyti ir įstiklinti keli balkonai.


           15.


           16.


           Tai va, kol kas tiek nuotraukų. Kas dar nepavaizduota - kiekvieno buto sanitariniuose mazguose išgriautos pertvaros, atidengenčios vamzdžius ir jie pakeisti. Dar liko - vienodai įstiklinti visus balkonus, sutvarkyti (perdažyti turbūt) laiptines. Nežinau ar bus kas nors daroma su rūsiu. Inžinerinės šildymo sistemos buvo renovuotos pirmajame etape, be išorinių pokyčių.

           Pagal galimybes stengsiuosi pateikti vaizdinės medžiagos, o jei kas domina - galit klausti, pasistengsiu atsakyti

           Comment


            #12
            Pakankamai gražiai "atžviežinami" rusiški daugiabučiai.
            Tai ne kaip Šiauliuose, pietiniame rajone spalvotai "aprengiami" komiblokai.
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


             #13
             Dėkui už įdomų reportažą. Malonu matyti taip sparčiai atsinaujinantį tulpių kvartalą, kuriame ir aš užaugau.

             Comment


              #14
              Iš tikro labai smagu žiūrėti į gražėjantį gimtąjį miestą. Už tai galima dėkoti tik patiems žmonėms ,pirma, už pagirtiną pavyzdį kuriant daugiabučių bendrijas ir ,antra, už modernizuojamus daugiabučius. Belieka tik vieniems palinkėti tęsti tai kas pradėta, o kitiems nebijoti imtis iniciatyvos.

              Comment


               #15
               O tu balkonu nesiruosia kazkaip pagrazint? Nes labai slyksciai akis bado nauju fasadu fone. Siaip idomi tema, tikiuosi bus daugiau renovacijos projektu ir daugiau nuotrauku.

               Comment


                #16
                O stogas buvo tvarkomas ar ne? Nes pas mano tevus irgi bendruja organizuoja namo atnaujinimą, bet dievabaimingos bobutės gynenančios žemau 5 aukšto nenori kišti pinigų į stogo remontą
                Life is a game that no one wins

                Comment


                 #17
                 Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                 O stogas buvo tvarkomas ar ne? Nes pas mano tevus irgi bendruja organizuoja namo atnaujinimą, bet dievabaimingos bobutės gynenančios žemau 5 aukšto nenori kišti pinigų į stogo remontą
                 Mano nuomone, vienintelis dalykas trukdantis sklandžiai renovacijai yra tos bobutės. Jei ne ~70% daugiabučiuose gyvenčių pensininkų, renovuotų daugiabučių butų , ko gero, tris kartus daugiau...kitavertus, suprantu ir tuos senyvus žmones, ar kuris nors iš mūsų norėtų atiduoti paskutinius pinigus ir gyventi pusbadžiu dėl kažkokios šiluminės varžos padidėjimo 10-15% ir keliasdešimties centų mažiau mokamų mokeščių už šilumą...(pataisykit jei klystu dėl skaičių)

                 Comment


                  #18
                  Su putplasčiu tai čia Minske labai dažnas variantas - visa Lukašenkos programa, o jau tada dažo visokiom visokiausiom spalvom spalvelėm su atspalviukais.
                  Jūsų,
                  Analitikas PlėtRa™

                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                  Comment


                   #19
                   Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                   O stogas buvo tvarkomas ar ne? Nes pas mano tevus irgi bendruja organizuoja namo atnaujinimą, bet dievabaimingos bobutės gynenančios žemau 5 aukšto nenori kišti pinigų į stogo remontą
                   tokioms as kazkada pasiuliau sakau jei pas mane prades begti tai as irgi kibira vandens pas save papilsiu po grindim ir ziuresim kas bus
                   Neišmeskite spalvų

                   Comment


                    #20
                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    O tu balkonu nesiruosia kazkaip pagrazint? Nes labai slyksciai akis bado nauju fasadu fone. Siaip idomi tema, tikiuosi bus daugiau renovacijos projektu ir daugiau nuotrauku.
                    Taigi rašiau prie vienos nuotraukos, kad kitam to jau beveik atnaujinto namo gale balkonai nudažyti ir visi vienodai įstiklinti.

                    O stogas jo, buvo jau sutvarkytas pirmuosiuose etapuose. Šiaip liūdniausia yra tiems, kurie buvo brangiai/prabangiai įsirengę san.mazgus bei įsistiklinę balkonus, nes viską griauna. Na bet jau tie vamzdžiai tai vaje vaje, sunkiai suvokiu, kaip ten per juos dar kažkas tekėjo. Atrodo, pirštu dursi į vamzdį ir subyrės

                    Comment

                    Working...
                    X