Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia finale nedalyvavusi nuotrauka - "Pavandenės bažnyčia"!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Geriausia finale nedalyvavusi nuotrauka - "Pavandenės bažnyčia"!

    Geriausia finale nedalyvavusi nuotrauka
    balsavimo rezultatai:




    1 vieta - Pavandenės bažnyčia (Romas). Surinko 22,2% balsų.



    2 vieta - Daugiabučių Apokalipsė (Vaidas). 18,5% balsų, 3 nauji balsai papildomame balsavime.

    3 vieta - Naujasis Kaunas (liutass). Surinko 18,5% balsų ir 2 naujus balsus papildomame balsavime.


    Dvi Manto nuotraukos - Stiklas ir plienas bei Trykštanti Šviesa gavo po 11,1% balsų.

    Ženevos dangoraižis (Vaidas) gavo 7,4% balsų.

    Atlantos miškas (Mantaz), NMC/NCC (blitz) ir Sankryža (Romas) balsavo po 3,7% vartotojų.

    Keep moving (Mantaz) balsų, deja, negavo.

    Sveikinimai Romui!

    #2
    Sveikinu Roma nuotrauka tikrai puiki

    Comment


      #3
      Ech, ar nuskils man kada. 4 nuotraukos ir šnipštas

      Sveikinu Romą
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Sveikinu Roma, tikrai geriausia nuotrauka!

        Comment


          #5
          Po papildomo balsavimo antra vieta atiteko "Daugiabučių apokalipsei", 3 vieta - "Naujajam Kaunui".

          Balsavimo rezultatai:

          "Daugiabučių apokalipsė" - 3 nauji balsai.
          "Naujasis Kaunas" - 2 nauji balsai.

          Balsavimo temą rasite archyve

          Comment


            #6
            Ačiū visiems balsavusiems ir sveikinusiems
            Beje, buvo fotografuota kaip tik per Didijį šeštadienį (tik prieš porą metų oras buvo geresnis)
            Linksmų švenčių

            Comment


              #7
              Tikiuosi liūtas neįsižeis, bet mano nuomone, jo nuotrauka yra gerokai prastesnė už Vaido. Liūto kolekcijoje mačiau daug geresnių nuotraukų nei ši. Teisybę pasakius, net neįsivaizduoju, kaip kas nors galėjo balsuoti už pastarąją nuotrauką kaip labiausiai patikusią...Greičiausiai vėl kauniečių "patriotiškumas" pasireiškė... Juk klaidos - akivaizdžios! Kompozicija - labai prasta, apšvietimas - tragiškas, nuotrauka - kreiva, pastato viršus - "nukirptas", ir tt. Ar aš čia kažko nesuprantu?

              Beje sveikinimai Romui
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #8

                Pritariu Blitz pastebėjimams

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  blitz, esme tame, jog toji liuto nuotrauka, kad ir kokia "nemarga" ji butu - neturi akivaizdziu trukumo, ka beveik visose kitose nuotraukose butu galima izvelgti. tavo isvardinti minusai - humble criticism.


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    #10
                    Aciu uz komentarus, Blitz

                    Dekui Alonso uz pastabas

                    Comment


                      #11
                      Parašė blitz
                      Tikiuosi liūtas neįsižeis, bet mano nuomone, jo nuotrauka yra gerokai prastesnė už Vaido. Liūto kolekcijoje mačiau daug geresnių nuotraukų nei ši. Teisybę pasakius, net neįsivaizduoju, kaip kas nors galėjo balsuoti už pastarąją nuotrauką kaip labiausiai patikusią...Greičiausiai vėl kauniečių "patriotiškumas" pasireiškė... Juk klaidos - akivaizdžios! Kompozicija - labai prasta, apšvietimas - tragiškas, nuotrauka - kreiva, pastato viršus - "nukirptas", ir tt. Ar aš čia kažko nesuprantu?

                      Beje sveikinimai Romui
                      Nera tragiska ta nuotrauka, buvo kur kas tragiskesniu

                      Comment


                        #12
                        Tikiuosi liūtas neįsižeis, bet mano nuomone, jo nuotrauka yra gerokai prastesnė už Vaido. Liūto kolekcijoje mačiau daug geresnių nuotraukų nei ši. Teisybę pasakius, net neįsivaizduoju, kaip kas nors galėjo balsuoti už pastarąją nuotrauką kaip labiausiai patikusią...Greičiausiai vėl kauniečių "patriotiškumas" pasireiškė... Juk klaidos - akivaizdžios! Kompozicija - labai prasta, apšvietimas - tragiškas, nuotrauka - kreiva, pastato viršus - "nukirptas", ir tt. Ar aš čia kažko nesuprantu?
                        ]
                        pritariu auskariukui. dar labiau - nemanau, kad galima kalbeti apie tragizma. liutass nuotrauka gera, isskyrus "nukasta" smaigali. aisku nieko "atrasto" cia taip pat nera, bet grazi, vienoda koloristika. ir jei komponavimas butu geras -butu puiki nuotrauka. bet su balsavimo rezultatais sutinku.

                        Comment


                          #13
                          Del "patriotiskumo" as irgi pastebejau, kad kai kurie balsuoja visada "patriotiskai". Geriau butu, jei visi stengtusi buti objektyvus ir balsuotu uz pacias nuotraukas objektyviai, nesvarbu is kokio miesto jos bebutu. Juk cia yra nuotrauku konkursas, o ne dar kazko. Nezinau ar butent siame balsavime pasireiske tas "patriotiskumas", bet kai kuriuose kituose balsavimuose jis pasireiske labai aiskiai.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Edd
                            Del "patriotiskumo" as irgi pastebejau, kad kai kurie balsuoja visada "patriotiskai". Geriau butu, jei visi stengtusi buti objektyvus ir balsuotu uz pacias nuotraukas objektyviai, nesvarbu is kokio miesto jos bebutu. Juk cia yra nuotrauku konkursas, o ne dar kazko. Nezinau ar butent siame balsavime pasireiske tas "patriotiskumas", bet kai kuriuose kituose balsavimuose jis pasireiske labai aiskiai.

                            Bent as balsavau uz nuotrauka, kuri mano akimis buvo verta, beje ji ir laimejo pirma vieta
                            O kad balsavime pasitaiko "patriotu" ir siaip megeju vienus darbus kelti, kitus gal sodinti, ne naujiena, deja...

                            Comment


                              #15
                              Parašė John
                              Cia turiu sutikti su blitz. Ta nuotrauka IMHO nebuvo ta, kuri turejo patekti tarp geriausiu, nes trukumai pernelyg akivaizdus.
                              Na ir uzsivede .....

                              Comment

                              Working...
                              X