Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2005 sausis: Kauno "Soboras" švenčia?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    nu va praziopsojau visas batalijas ir net nespejau specialiame finale nubalsuot ... kas liecia taisykles tai jos tikrai painios ir keiciamos vos ne kiekviena savaite as uz tai kad reiktu parasyti viena taisykliu rinkini ir visada juo laikytis kaip kokia konstitucija tada manau maziau nesusipratymu ir nuskriaustuju butu ....

    sveikinu nugaletoja

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #22
      Parašė jozikas
      nu va praziopsojau visas batalijas ir net nespejau specialiame finale nubalsuot ... kas liecia taisykles tai jos tikrai painios ir keiciamos vos ne kiekviena savaite as uz tai kad reiktu parasyti viena taisykliu rinkini ir visada juo laikytis kaip kokia konstitucija tada manau maziau nesusipratymu ir nuskriaustuju butu ....

      sveikinu nugaletoja
      Aha praziopsojai
      Taisykles keiciamos zaidimo eigoje o ne kas savaite, vakar buvo palankesnes vienos naudosime sias, siandiena palankesnes kitos naudosime sias.
      Siaip giliai dzin is tikro, vis tik "sportinis interesas" tas konkursas, bet buti eksperimento triusiu visai nesinori, tad kaip norai is vis dalyvauti ateityje cia konkursuose ir siame forume, kazko pradingo visiskai... ale tiek to

      p.s.
      gaila nematei tos temos, viskas kazkur pradingo staiga

      Comment


        #23
        negerai, negerai, taip ....

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #24
          Parašė auskariukas
          Taisykles keiciamos zaidimo eigoje o ne kas savaite, vakar buvo palankesnes vienos naudosime sias, siandiena palankesnes kitos naudosime sias.
          Prisipažįstu, kad mano klaida buvo ta, kad nebuvo aiškiai parašyta apie taisyklę, kad finale galima balsuoti už savo nuotrauką. Daug kam tai nepatiko. Atsižvelgdami į žmonių nuomonę, pakeitėme tą taisyklę. Dabar vėl visi nepatenkinti tuo, kad kaitaliojomos taisyklės
          Juk taisyklė buvo pakeista jūsų pačių pageidavimu!
          Ar jūs nesuprantat, kad man asmeniškai nesvarbu, kieno nuotrauka laimės?

          Comment


            #25
            nu kas buvo tas prazuvo , bet gal dabar galima butu surasyti tas taisykles ir ju nekeist nors puse metu kad viskas butu visada pastovu... nes kitaip ir ateityje neisvenksite nesusipratimo juk kaip ne kaip sitas konkursas konkurencinis ir kiekvieno teisybe tiesiausia tai reiktu kaskokiu grieztu taisykliu .. tokia mano nuomone

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #26
              / Savo klaidą ištaisiau jau vakar - dabar viskas paaiškinta temoje Taisyklės ir Statistika.

              Comment


                #27

                ok tik gal dar reiktu visas pagrindines taisykles i pirma zinute sukelt ..

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #28
                  abi nuotraukos buvo 100 pro vertos metu finalo..deja o vingiu jonas isbanintas?

                  beje, del ko istrynet ta tema? buvo gan vaizdingai aprasytos krepsinio varzybos "rotuse" vs "soboras"


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    #29
                    / Finalo pratęsimas visada ištrinamas, kai jis baigiasi

                    Comment


                      #30
                      Parašė Vaidas
                      Prisipažįstu, kad mano klaida buvo ta, kad nebuvo aiškiai parašyta apie taisyklę, kad finale galima balsuoti už savo nuotrauką. Daug kam tai nepatiko. Atsižvelgdami į žmonių nuomonę, pakeitėme tą taisyklę. Dabar vėl visi nepatenkinti tuo, kad kaitaliojomos taisyklės
                      Juk taisyklė buvo pakeista jūsų pačių pageidavimu!
                      Ar jūs nesuprantat, kad man asmeniškai nesvarbu, kieno nuotrauka laimės?

                      Siaip jei gilintis, cia siek tiek daugiau nei ka paminejai. Ne vien kalba eina apie balsavima uz save

                      O kas liecia tavo nuomone, as gi niekur ir nesakiau, kad viesai palaikineji viena ar kita nuotrauka

                      Comment


                        #31
                        Parašė alonso
                        beje, del ko istrynet ta tema? buvo gan vaizdingai aprasytos krepsinio varzybos "rotuse" vs "soboras"

                        Sito as irgi nesupratau, tai tik irodo vaikiskus zaidimus, padariau ir "paslepiau"(istryniau) ir dabar viskas gerai niekas nieko nezino ir nesuzinos

                        Comment


                          #32

                          Comment


                            #33
                            tai, o Vingiu Jonas sukciauti bande, ar kaip? nes kaip matau, tamstele, vis dar cia esat


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment

                            Working...
                            X