Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus įžymybės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė propeleris Rodyti pranešimą
    aciu uz komplimentus!
    Žmogau, jei turi stebuklingą aparačiuką, tai dar nereiškia, kad bet koks kadras iš to aparačiuko bus taip pat stebuklingas... Tikrai nesuprantu tavo arogancijos. Čia juk ne verslininkų ar biurokratų forumas.

    Pridėsiu, kad turėjau tavo nufilmuotą medžiagą kaip pagalbinę priemonę vienam videodarbui. Tai nepanaudojau nieko, nes tavo kamera taip drebėjo, jog netiko visiškai montažui. Technika dar ne viskas, nepyk

    Comment


      #22
      gyvename, mokomes. O kameros tokios kaip ir neturejau as . Su fotiku filmavau. Va kai sulauksiu kameros-tada ir paizuresim.
      www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

      Comment


        #23
        Parašė propeleris Rodyti pranešimą
        gyvename, mokomes. O kameros tokios kaip ir neturejau as . Su fotiku filmavau. Va kai sulauksiu kameros-tada ir paizuresim.
        Gerai. Sėkmės, žmogau

        Comment


          #24
          O kodėl jus nepagalvojate apie DSLR ? Toki kaip Nikon D90 jis turi lyg ir visai neprastą filmavimo funkciją. Nors aišku vistiek geriausia video klipams atskirai turėti video kamerą.

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #25
            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            O kodėl jus nepagalvojate apie DSLR ? Toki kaip Nikon D90 jis turi lyg ir visai neprastą filmavimo funkciją. Nors aišku vistiek geriausia video klipams atskirai turėti video kamerą.
            Tai kad ten HD reikia kabinti, jei nori kokybę klipams išlaužti. Bet aš nežinau koks ten rizikos faktorius, nes tokia kamera gan brangi, sudaužyti būtų per didelė prabanga

            Comment


              #26
              Pačią kamerą gal kažkaip galima ir apsaugoti. Plastikinę pūtą ar dar kuom nors. Manau priemonių yra. Tik aišku gali būti kad papildomų svorių lėktuvėlis gali ir nepakelti, jau reikia galingesnio lėktuvo Viskas gali baigtis tuom, kad Propeleris vietoje radio valdomo lėktuvėlio su tikru pradės virš miestų ratus sukti

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #27
                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                Pačią kamerą gal kažkaip galima ir apsaugoti. Plastikinę pūtą ar dar kuom nors. Manau priemonių yra. Tik aišku gali būti kad papildomų svorių lėktuvėlis gali ir nepakelti, jau reikia galingesnio lėktuvo Viskas gali baigtis tuom, kad Propeleris vietoje radio valdomo lėktuvėlio su tikru pradės virš miestų ratus sukti
                Propelerį į nugarą įstatys, o kamerą į rankas paims. Lietuviškasis Karlsonas

                Comment


                  #28
                  nuotrauku kokybe proporcinga objektu idomumui is atvirkscios puses. T,Y jei nori mieste fotkinti-uzmirsk DSLR. Blogiausiu atvieju krentantis DSLR ir zmogu uzmusti gali. Cia jau ne juokas. Su Dslar galima tik laukuose skraidyti kur zmoniu nera. Nors per metus neturejau ne vieno crasho-zinau kad ateis tokia diena kai jis bus, tad geriau jau saugiau manau. O kameros sulauksiu greitu metu FULL HD 60 kps.
                  iki siol filmavau su casio fotiku, kurio objektyvas nuo maziausios vibracijos virpedavo.

                  o cia bus kitas reikalas. parodysiu tai ko dar Lietuva nemate.
                  Paskutinis taisė propeleris; 2009.11.09, 23:10.
                  www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                  Comment


                    #29
                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Propelerį į nugarą įstatys, o kamerą į rankas paims. Lietuviškasis Karlsonas
                    Ko vertas toks postas? Juokdariai
                    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                    Comment


                      #30
                      Mmmm skamba idomiai Galiu už visus tikriausiai kalbėti, kad lauksime rezultatų.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #31
                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        Mmmm skamba idomiai Galiu už visus tikriausiai kalbėti, kad lauksime rezultatų.
                        Ilgai laukti nereikes.
                        www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                        Comment


                          #32
                          Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                          Ko vertas toks postas? Juokdariai
                          Man tai patiktų toks palyginimas. Visada mėgau Karlsoną. Bet gavau įspėjimą, taigi atsiprašau, jei įžeidžiau

                          Comment


                            #33
                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Man tai patiktų toks palyginimas. Visada mėgau Karlsoną. Bet gavau įspėjimą, taigi atsiprašau, jei įžeidžiau
                            Ner ko atsiprasineti.ner ko nesamones rasineti kaip kaimo japui....
                            www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                            Comment


                              #34
                              Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                              Ner ko atsiprasineti.ner ko nesamones rasineti kaip kaimo japui....
                              Na tai tada pakartosiu, kad primeni man Karlsoną Ežiuk, varyk dar įspėjimą!

                              Comment


                                #35
                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Na tai tada pakartosiu, kad primeni man Karlsoną Ežiuk, varyk dar įspėjimą!
                                O tu man primeni kaimo seni, kuris daug pliurpia nieko neishmanydamas
                                www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                                  O tu man primeni kaimo seni, kuris daug pliurpia nieko neishmanydamas
                                  Kam taip baisiai mane įžeidinėji? Ką aš tau padariau? Gelbėkite, įžeidinėja! ()

                                  Comment


                                    #37
                                    Esu itin nauja miestai. net forume, bet norėčiau pasisakyt tik nenužudykit kaip amerikonai sako "tik nesušaudykit"
                                    Propeleris šaunuolis, kad daro kažką naujo Lietuvoj, kažką, ko niekas nedarė tokiu būdu ir tokiomis sąnaudomis, BET... kaip tik einu į kursus "Photo week Washington DC" ir čia svarbiausia klišė - KOKYBĖ. Todėl Propeleriui yra dar kur stiebtis, dar daug daug ir toli toli iki to tobulaus pykštelėjimo, iki to kadro, kuris bus vienintelis ir nepakartojamas... kaip ir mums visiems
                                    jei metuose gaunasi nors vienas geras kadras - tai yra žiauriai daug..
                                    sėkmės visiems!!!!
                                    http://www.dgfotografija.lt ir http://www.pigifotospauda.lt/

                                    Comment


                                      #38
                                      /\ Puiku, kad žmogus užsiima tokia veikla, tačiau reikėtų lansktumo priimant kritiką ir pastabas. Visgi nuotraukos ir video publikuojamos forume, kur lankosi nemažai meno srities atstovų (fotografų, architektų, dizainerių), ir ką sakyti, jei akivaizdžiai matomi kokybės ir kompozicijos trūkumai? Dažniausiai geras produktas prieštaringų diskusijų nesukelia. Jei nesugebama blaiviai priimti kritiką, kam tada viešinti?

                                      Comment

                                      Working...
                                      X