Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Netikėtas kampas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Netikėtas kampas

    visai netyčia patekau į muziejaus ryšių kiemelį ir atsisukus į rotušę, štai kad atsirado

    22
    10
    0,00%
    0
    9
    45,45%
    10
    8
    27,27%
    6
    7
    18,18%
    4
    6
    9,09%
    2
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Šiaip nuotrauka puiki... Tik galėjai, kol žmogeliai praeis...plius techniškai nuotrauka pasvirus į kairę. Na ir tas konteineris su šluotkočiu maišo (nors to galbūt negalėjai išvengti).
    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
    Dordrechtas/Haarlemas
    Nesebaras/Plovdivas
    Kiolnas

    Comment


      #3
      tai vat, kad tas konteineris kaip sakant neišvengiamybė... o tos mergiotės kažkaip praprūdo pro mano akį, kažkodėl jas pamačiau tik namie per kompą... o su technika man dar šiaip dirbti dirbti dirbti, juk tik paprastas mėgėjas esu

      Comment


        #4
        Išties įdomus kampas. Gražu.
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          #5
          baltic, abi mano konkurso foto įvertinai puikiais ivertinimais. gal galėtum pasakyti, kodėl jie tokie, kas ne taip ir panašiai?

          Comment


            #6
            Man tai tvora pasvirus atrodo, beto pritruko platesnio kampo, per mazai vietos virsuje, bei reikejo pakirpti desine kad tu saku nesimatytu, ir dar spalvos tokios niurios, tik uz nematyta kampa pliusa duot galima.
            Jedi power!

            Comment


              #7
              pasvirimas - nepatirtis, paimti iš toliau - neįmanoma, nes ten muziejaus kiemelis ir toliau jau durys į kiemą kitą, spalvos - apsiniaukę buvo... ir aparatas muiliukas, stengiausi išspausti maximumą...

              Comment


                #8
                neidomu.

                Comment

                Working...
                X