Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasala

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasala

    galvoju - kodėl gi ne, šiandien gera nuotaika po foto ekskursijos, tai gal surizikuosiu kartą gyvenime su pora fotkių, kažkodėl jos man abi labai patinka, jeigu jums ne - ką gi, vadinasi ne man su savo muiliuku į fotokonkursus lįsti, bet už pabandymą niekas pirštų nekapos. kritikuokit drąsiai ir nuoširdžiai - šlamštas - ką gi, patinka - irgi gerai

    28
    10
    39,29%
    11
    9
    21,43%
    6
    8
    21,43%
    6
    7
    10,71%
    3
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    3,57%
    1
    1
    3,57%
    1

    #2
    10 be kalbų, ką kiti besakytų.

    Comment


      #3
      reikės surasti tą katiną už šituos du dešimtukus, ir dar tuos balandžius, ir jiems padėkoti

      Comment


        #4
        Nelabai, ideja matosi, tik kad igyvendinta nekaip, teko nuotrauka kokius pora kartu perzvelgti kol pamaciau.
        Jedi power!

        Comment


          #5
          Na tas katina ir balandis su grindinio spalva susilieja...Bet šiaip neblogai, plius pavadinimas viską sustato į vietas
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            #6
            kas dėl balandžių - tai nebūtinai koncentruokitės į vieną, katinas sekė juos visus kovinėm pozom

            Comment


              #7
              Iš tiesų, tai istoriškai įdomi nuotrauka. Vat po kokio 100 metų paims kas ir matys: šaligatvį, aprašinėtą sieną su byrančiu tinku, suoliuką, kioską su berods stendu (paremtu plyta), kažkokį raudonų plytų pastatą, žmogų su raudonu maišiuku + cinkelis katė ir balandžiai. Vat kaip reikia į nuotraukas žiūrėti

              Comment


                #8
                Geras kadras. Katinas tiesiog ideliai užsimaskavęs.
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  #9
                  visada yra idomu stebeti gyvunus, o ypac kates - tuos mazus liutukus
                  panasu, kad kate visiskai atsiribojusi nuo pasaliniu garsu, kvapu ir yra gilioje meditacineje busenoje apie medziokle...
                  10.

                  Comment


                    #10
                    Miela. tokia ryski ryski Nuotrauka kvepia kitokio miesto gyvenimu
                    xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                    Comment


                      #11
                      /\ būtent

                      Comment


                        #12
                        Turbūt būsiu nepopuliarus, visgi neturiu supratimo, už ką nuotrauka yra vertinama. Kompozicijos nerasta, minties perteikimas nevykęs, eilinis "nusitaikiau ir paspaudžiau" kadras
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Pritarsiu Mantui. Nors proga buvo nebloga.

                          Comment


                            #14
                            /\ oho kaip netikėta deja, tavo nuomonė tik viena ir nejoks paspaudžiau kadras, kiek aš tą katiną sekiau, ir laukiau, ir kadrų pridariau pirmas mano darbas į konkursą - sąžinės turėk, nori kad viskas būtų idealiai?
                            oo ir edd - visi mano draugai renkasi

                            Comment


                              #15
                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ oho kaip netikėta deja, tavo nuomonė tik viena ir nejoks paspaudžiau kadras, kiek aš tą katiną sekiau, ir laukiau, ir kadrų pridariau pirmas mano darbas į konkursą - sąžinės turėk, nori kad viskas būtų idealiai?
                              oo ir edd - visi mano draugai renkasi
                              Draugystė ar nedraugystė čia niekuo dėtos Pirmas tavo kartas konkurse, ar ne, mano vertinimui neturi jokios įtakos. Pirmiems bandymams puikiai tinka skiltis "Vertinimui" ir rimtai žiūrintys į fotografiją turėtų būtent nuo to, o ne va bank bele ką imt ir mest tiesiai į konkursą, kaip atsitiko su abiem tavo bandymais.
                              Siūlau neužmigt nuo per gerų įvertinimų ir jei bent kiek rūpi tobulėt - išgirst ir įsiklausyt kitų nuomonių, ypač iš tų žmonių, kurie apie tai bent kiek didesnį supratį turi.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                tai aš ir labai laukiau kritikos, ypač patarimų, bet sulaukiau daugiau gerų atsiliepimų. kas dėl va bank - tai nemažai foto esu prisidaręs sau per metus laiko, ir tik dabar nusprendžiau įdėti į konkursą, nes abi foto man labai patiko, tikėjausi, kad užkabins ir dar bent kelis žmones. pavyko, nes kas nerizikuoja, tas negeria šampano

                                Comment


                                  #17
                                  Nevykusi kompozicija + blogai perteikta mintis. Tą pastebėjo Ramūnas, Mantaz ir Edd. Aš net nevertinau, tad gali nepersistengti su savo reakcija. Tiesiog priimk kritiką ir jei manai, kad ji yra teisinga - bandyk kitą kartą į ją atsižvelgti, priešingu atveju gali ją ignoruoti. Sėkmės.

                                  Comment


                                    #18
                                    /\ viską suprantu, bet kas mane "balamutina" - kad jūs trise sukritikavot, o kiti davė tikrai aukštus įvertinimus, kai kaip pirmam kartui tikėjausi gauso varpo viduriuko tai dabar ir nebežinau, kaip čia reaguoti į jūsų kritiką, ir ką galvoti apie kitus vertinimus...

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      tai aš ir labai laukiau kritikos, ypač patarimų, bet sulaukiau daugiau gerų atsiliepimų. kas dėl va bank - tai nemažai foto esu prisidaręs sau per metus laiko, ir tik dabar nusprendžiau įdėti į konkursą, nes abi foto man labai patiko, tikėjausi, kad užkabins ir dar bent kelis žmones. pavyko, nes kas nerizikuoja, tas negeria šampano
                                      Tavo vietoje būčiau fotografavęs žemesniu rakursu, objektyvą labiau atsukant į paukščius ir gatvę bei pagal galimybes labiau pritraukiant katiną, paukščius palikdamas jo fone. Iš objektų nuotrauką labiausiai gadina medis, sniego pluoštas, nugara atsisukęs suoliukas ir tas kioskelis, o ypač nupjautas jo stogas. Visgi pagavus gerą kampą to galima ir išvengt.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        visgi pagavus gerą kampą to galima ir išvengt.
                                        patikėk - aš labai stengiausi, bet kaip žinia - kai katinas mato valgį už kelių metrų, jis ramiai nestovi vietoje... iš mano gaudynių nuotraukų šita tikrai geriausia, manau.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X