Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Brewery Wharf

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Brewery Wharf

    17
    10
    11,76%
    2
    9
    5,88%
    1
    8
    29,41%
    5
    7
    29,41%
    5
    6
    11,76%
    2
    5
    5,88%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    5,88%
    1

    #2
    Na nzn ar sugebeciau sitoje foto atrasti kazka daugiau...
    Pirmas ispudis toks, kad kadras darytas is nugaros.
    Ty ziurime i pastatu nugaras.
    Kadro centras nesuprastas...
    7 balai mano supratimu

    Comment


      #3
      Gražios spalvos, rami naktis. Nebandei iki upės lygio nusileisti? Dabar tas betonas kairiam apatiniam kampe kaip svetimkūnis atrodo.
      beg, borrow and steal

      Comment


        #4
        Nelabai kuo įdomus vaizdelis, nėra už ko užsikabinti žvilgsniui. Tilto turėklas maišosi. 7

        P.S. Iš tavo paskutinės serijos būčiau dėjęs šitą, tik gal būčiau kiek spalvas pasodrinęs:
        http://img.photobucket.com/albums/v5...0_DSC_7086.jpg
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Budulis Rodyti pranešimą
          Gražios spalvos, rami naktis. Nebandei iki upės lygio nusileisti? Dabar tas betonas kairiam apatiniam kampe kaip svetimkūnis atrodo.
          Buvau nusileidęs, tik ten nebuvo ant ko trikojį pastatyt. GorillaPod'ui aukščio trūksta, dėl to ir lenda visokie betonai į kadrą

          Comment


            #6
            Centre namukai, jų atspindys vandenyje, dangus gerai atrodo,
            reikėjo tik juos palikti, duočiau 10

            Comment


              #7
              Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
              ... tik ten nebuvo ant ko trikojį pastatyt. GorillaPod'ui aukščio trūksta,
              Žinomos situacijos Aš tai kuprinėj dabar nešiojuosi visokiausių priedų. Nežinau, koks tavo trikojis, bet aš saviškiui, kuris ir taip aukštas, dar padariau papildomus kojų prailginimus, kuriuos lengvai galiu uždėti, jei reikia. Taip pat turiu kitų prisisobačinimų ekstremaliem atvejam
              beg, borrow and steal

              Comment


                #8
                Kokybė ir spalvos tai super. Tačiau ši nuotrauka niekuo "neužkabina". Jokio įdomaus turinio nematyti. Todėl ir daviau 8, nors gal reikėjo balu ar dviem mažiau.

                Comment


                  #9
                  Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                  Žinomos situacijos Aš tai kuprinėj dabar nešiojuosi visokiausių priedų. Nežinau, koks tavo trikojis, bet aš saviškiui, kuris ir taip aukštas, dar padariau papildomus kojų prailginimus, kuriuos lengvai galiu uždėti, jei reikia. Taip pat turiu kitų prisisobačinimų ekstremaliem atvejam
                  Šį kartą nusprendžiau pafotografuoti gan netikėtai, tad normalaus trikojo su savim neturėjau, tik šį: http://tinkle.miestai.net/showpost.p...1&postcount=15
                  Pirmą kartą jį naudojau panašioje situacijoje, ir, tenka pripažinti, likau gan patenkintas

                  Comment


                    #10
                    /\ Įdomu,kokį svorį atlaiko?
                    beg, borrow and steal

                    Comment


                      #11
                      Ant įpakavimo teigia, kad 1 kg. D50 + 18-70 lygiai tiek ir sveria, taigi fotografavimas ir gaunasi "ant ribos"

                      Comment


                        #12
                        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                        Ant įpakavimo teigia, kad 1 kg. D50 + 18-70 lygiai tiek ir sveria, taigi fotografavimas ir gaunasi "ant ribos"
                        Atsargiai su tom ribom Ypač jei koks vėjo gūsis stipresnis - nenori, kad objetyvas su stiklu ant žemės dunkstelėtų.
                        beg, borrow and steal

                        Comment


                          #13
                          Tiltas prastai ikomponuotas ir siaip kairej pusej negraiziai jis ten stovi, kita nuotraukos dalis reikalauja daugiau erdves atsvarai, o jos nera.

                          Comment


                            #14
                            Bandžiau į kadrą sutalpint ir tiltą, ir Bridgewater place Panašu, kad visgi persistengiau...
                            Reikės kurį vakarą ten nusigaut su normaliu trikoju, nes su gorillapod'u kompozicijos galimybės labai ribotos

                            Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                            Atsargiai su tom ribom Ypač jei koks vėjo gūsis stipresnis - nenori, kad objetyvas su stiklu ant žemės dunkstelėtų.
                            Kaip rašiau viename ankstesnių pranešimų, fotoaparatą visą laiką laikiau pakabintą ant kaklo, nes tikrai nepatikimas jausmas buvo
                            Paskutinis taisė Vaidas; 2007.02.22, 21:11.

                            Comment

                            Working...
                            X