Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Išėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Išėjimas

    25
    10
    16,00%
    4
    9
    28,00%
    7
    8
    32,00%
    8
    7
    12,00%
    3
    6
    4,00%
    1
    5
    8,00%
    2
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    gera gyventi gerai

    #2
    Puiki darbastalio nuotrauka Bet konkursui tai kažin ar ji ideali. Butu kur kas fainiau jei vietoj krumo per tą išėjimą miestas matytusi ir tos kojos žinoma suteikia papi;domo žavesio. Aš vertinu 9+ /10
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.24, 14:40.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Įdomi nuotrauka,tik gal kelia kraupokas mintis
      Ne viskas auksas kas auksu blizga

      Comment


        #4
        Visdėlto nesuprantu aš kaip galima nuvertinti šitaip šią nuotrauką, kad duoti jei 5 . Pavyzdžiui labai gerai žiurisi kaip darbalaukis, o tai jau tikrai daug ką rodo mano nuomone :


        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Parašė Ežiukas
          Visdėlto nesuprantu aš kaip galima nuvertinti šitaip šią nuotrauką, kad duoti jei 5 . Pavyzdžiui labai gerai žiurisi kaip darbalaukis, o tai jau tikrai daug ką rodo mano nuomone :
          As aisku ant nieko nepykstu ir medalio uz sia nuotrauka nelaukiu, bet balsuojant i krastutinumus, malonu butu isgirsti nuomone, kas blogai ar kas gerai.

          p.s. Kaip walpaperiui tai manau per maza rezoliucija.
          p.s.s. Aciu uz nuomone Eziukui.
          gera gyventi gerai

          Comment


            #6
            Parašė Ežiukas
            Visdėlto nesuprantu aš kaip galima nuvertinti šitaip šią nuotrauką, kad duoti jei 5 . Pavyzdžiui labai gerai žiurisi kaip darbalaukis, o tai jau tikrai daug ką rodo mano nuomone :
            Na, čia aš esu tas blogietis, kuris 5 davė. Bet man, asmeniškai, ši nuotrauka nepatiko. Ir šiaip, aš vertinu pagal save, nes nesu nei fotografas profesionalas, nei rimtas mėgėjas. Taigi, mastau maždaug taip - šios nuotraukos namie ant sienos nekabinčiau. Arba - puiku, norėčiau šios nuotraukos namie ant sienos

            Maždaug taip.

            Bet kokiu atveju, tai tikrai nėra bloga nuotrauka, tiesiog man ji nepatiko... tikiuosi, į finalą pateks.

            Comment


              #7
              Parašė minjey
              Na, čia aš esu tas blogietis, kuris 5 davė. Bet man, asmeniškai, ši nuotrauka nepatiko. Ir šiaip, aš vertinu pagal save, nes nesu nei fotografas profesionalas, nei rimtas mėgėjas. Taigi, mastau maždaug taip - šios nuotraukos namie ant sienos nekabinčiau. Arba - puiku, norėčiau šios nuotraukos namie ant sienos
              Maždaug taip.
              Bet kokiu atveju, tai tikrai nėra bloga nuotrauka, tiesiog man ji nepatiko... tikiuosi, į finalą pateks.
              Tokiu atveju reikėtu vertinti 10 arba 1

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment

              Working...
              X