Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vytauto bažnyčia

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vytauto bažnyčia



    S_P
    40
    10
    65,00%
    26
    9
    22,50%
    9
    8
    12,50%
    5
    7
    0,00%
    0
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    S_P

    Meninė fotografija
    www.sp-foto.lt

    #2
    Parašė S_P
    S_P
    Nemunas dabar labai nusekęs.
    10 balų.

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #3
      Grazu. Uzsispoksojau siek tiek

      Comment


        #4
        atrodytų ką naujo galima pamatyt toj Vytauto bažnyčioj.. nuvalkiotas kadras ir tiek. bet S_P yra S_P ir sugeba atrasti tiek įdomų kampą, tiek tinkamą momentą. todėl eilinį kartą tau 10

        Comment


          #5
          10 balu su +.

          Comment


            #6
            Ziurejau gana ilgai i nuotrauka, reiskia verta 10
            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

            Comment


              #7
              Labai,labai. 10
              Ne viskas auksas kas auksu blizga

              Comment


                #8
                Neblogai, tik apacios siek tiek per daug. Tos "zoles su zvyru" cia jau nereikejo.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #9
                  Parašė samot
                  Neblogai, tik apacios siek tiek per daug. Tos "zoles su zvyru" cia jau nereikejo.
                  Samotai,

                  Si "zole su zvyru" yra ten, todel kad as butent taip sukomponavau kadra. KODEL taip yra, as tau nepasakosiu.
                  Gali paskaityti knygas apie kompozicija, nors neabejoju, kad esi skaites nemazai. Ir neabejoju, kad darai geras nuotraukas, kartai puikias nuotraukas. Nors ne visi yra sedevrai. Bet as nekritikuoju tavo nuotrauku. Zinai kodel? Todel kad nemanau, kad tu klausysi mano patarimus. Per visa ta laika kai esu siame forume neprisimenu, kad butum priemes kieno nors kritika ir pasakytum "taip, cia galejau padaryti geriau, aciu uz patarima". Ir dar neprisimenu nei vieno karto, kad pasakytum "taip, tu padarei tikrai gera nuotrauka". As tik matau tavo pranesimuose "Neblogai, bet ...", "Grazu, nors ..." ir pan.

                  Esi vienas is geresniu fotografu siame forume, bet ju yra ir daugiau. Del savo klaidu as konsultuojuosi su kitais zmonemis, kuriu kompetencija yra didesne uz visu musu cia kartu paemus. Ir patikek, ju nuomone kartais skiriasi nuo to, ka as girdziu cia.

                  Kartai man atrodo, kad elgiesi kaip vaikas i kurio smelio deze atejo berniukas su didesniu kastuvu.

                  Reziume: Patarinek tiems, kas tave laiko didesniu autoritetu.

                  S_P
                  S_P

                  Meninė fotografija
                  www.sp-foto.lt

                  Comment


                    #10
                    S_P nuotraukas daugiausia mato paprasti zmones - nefotografai. Tad is ju pozicijos krtitika priimti irgi reiketu, bet cia jau kaip tau patogiau. O del apacios tai pritariu samot, jau rasiau tai, tik uzsilagino ir posto neprikabino. Dangaus norisi, kur kas maloniau ziuretus ir kontrastuotu orandzine su melyna, nei dabar orandzine su orandzine/juoda. Juolabiau kad baznycios stogas smailejantis, aki nukreipia dangun.

                    Comment


                      #11
                      Jei zmones panagrinetume kaip Zemes, Vandens, Oro ir Ugnies atstovus, nesunkiai suprastume, kad ju prioritetai skiriasi. Jie kitaip ziuri i pasauli, turi skirtingas megiamas stichijas ir pagrindus po kojomis Kas geriausia jauciasi stovedamas abiejomis kojomis ant tvirtos zemes, kas vandenyje jauciasi zuvimi ir nenori grizti i kranta, kam debesis ganyti gulint dideleje pievoje ar skraidyti -dusios atgaiva, kitam i ziurint i atvira ugni net akys is malonumo susitraukia - galetu ziureti ir ziureti...
                      Man, kaip tipiskam Zemes atstovui labiausia suprantama esama S_P pozicija siame puikiame darbe, kitiems truksta erdves virs smailu stogu Kiekvienas ziurime is savo stichijos varpines.
                      Kritika - tobulumo variklis, tik manau ji turi buti pamatuota, nepikta ir nepavydi ( kas budinga tipiskam lietuvaiciui ir ne tik Lietuvoje .... deja)
                      Fotografija tikrai puiki ir verta auksciausio ivertinimo.
                      Tai neprofesionalo fotografo nuomone, nesipersu i profesionalius fotografijos kritikus Daug teko bendrauti su rimtais menininkais, psichologais, parapsichologais ir dometis siais dalykais. Kompozicija man - antraeilis bet butinas dalykas, pirmaeilis - darbo siluma, spalvu zaismas, lengvumas ar plastika ir butinai - buvusi tuo metu autoriaus nuotaika, idetas i darba autoriaus jausmas, mintys, nuotaika, intuicija ...
                      Darba pavadinciau "Stichiju visuma".
                      P.S. Isiziurekite i takeli zemeje, kuris isilieja i verpetus upeje

                      Comment


                        #12
                        Parašė specz
                        S_P nuotraukas daugiausia mato paprasti zmones - nefotografai. Tad is ju pozicijos krtitika priimti irgi reiketu, bet cia jau kaip tau patogiau.
                        As neesu nusistates pries kritika. Ir as nedarau tobulu fotografiju. Kuo daugiau duomiuosi fotografija, tuo daugiau suprantu, kad moku dar labai mazai. Ir as tikrai priimu nuosirdzius patarimus ir pastabas, kas galetu mano darbus padaryti idomesnius kitiems zmonems.
                        Bet sitame forume esu jau pakankama laika. Ir per toki laika galima pastebeti tam tikras forumieciu bendravimo tendencijas. O skaitant tarp eiluciu, gali suzinoti apie zmogu labai daug.

                        Nenoreciau dabar daryti fleimu, kokie cia kartais pasitaiko, todel, jeigu kas nors su manim nesutinka, gali rasyti man asmenines zinutes. Butinai atsakysiu.

                        Parašė specz
                        O del apacios tai pritariu samot, jau rasiau tai, tik uzsilagino ir posto neprikabino. Dangaus norisi, kur kas maloniau ziuretus ir kontrastuotu orandzine su melyna, nei dabar orandzine su orandzine/juoda. Juolabiau kad baznycios stogas smailejantis, aki nukreipia dangun.
                        Kai dariau sia nuotrauka, sukomponavau kadra atomatiskai. Bet dabar ziuriu, kad jeigu padaryciau kaip tu sakai, pazeisciau maziausiai 5 kompozicijos taisykles Nors sako, kad taisykles kartais reikia lauzyti

                        S_P
                        S_P

                        Meninė fotografija
                        www.sp-foto.lt

                        Comment


                          #13
                          Parašė BiSa
                          Jei zmones panagrinetume kaip Zemes, Vandens, Oro ir Ugnies atstovus, nesunkiai suprastume, kad ju prioritetai skiriasi. Jie kitaip ziuri i pasauli, turi skirtingas megiamas stichijas ir pagrindus po kojomis Kas geriausia jauciasi stovedamas abiejomis kojomis ant tvirtos zemes, kas vandenyje jauciasi zuvimi ir nenori grizti i kranta, kam debesis ganyti gulint dideleje pievoje ar skraidyti -dusios atgaiva, kitam i ziurint i atvira ugni net akys is malonumo susitraukia - galetu ziureti ir ziureti...
                          Labai idomi ir verta apmastymo mintis. Kiekvienas turime megstama rasytoja, dailininka, fotografa ar kitoki menininka. Bet tuo paciu suprantame, kad yra ir kitu garsiu ir talentingu menininku, kuriu darbai musu nezavi arba neuzkabina.
                          Bet jie yra kazkieno kito megstamiausi autoriai.

                          Kazkur skaiciau, kad nuotrauka (kaip ir bet koks kitas meno kurinys) atspindi autoriaus nuotaika ir jo vidine busena. Ziurovo ir autoriaus poziuriai gali skirtis.
                          Man gali nepatikti kazkieno daryta nuotrauka ar parasyta knyga, bet kazkas jomis gali zavetis. As suprantu, kad autorius turi kitoki poziuri, negu as, ir jis turi teise tureti savo poziuri. O ieskosiu darbu, kurie atitinka mano vidine busena.

                          S_P
                          S_P

                          Meninė fotografija
                          www.sp-foto.lt

                          Comment


                            #14
                            Parašė S_P
                            Samotai,

                            Si "zole su zvyru" yra ten, todel kad as butent taip sukomponavau kadra. KODEL taip yra, as tau nepasakosiu.
                            Gali paskaityti knygas apie kompozicija, nors neabejoju, kad esi skaites nemazai. Ir neabejoju, kad darai geras nuotraukas, kartai puikias nuotraukas. Nors ne visi yra sedevrai. Bet as nekritikuoju tavo nuotrauku. Zinai kodel? Todel kad nemanau, kad tu klausysi mano patarimus. Per visa ta laika kai esu siame forume neprisimenu, kad butum priemes kieno nors kritika ir pasakytum "taip, cia galejau padaryti geriau, aciu uz patarima". Ir dar neprisimenu nei vieno karto, kad pasakytum "taip, tu padarei tikrai gera nuotrauka". As tik matau tavo pranesimuose "Neblogai, bet ...", "Grazu, nors ..." ir pan.

                            Esi vienas is geresniu fotografu siame forume, bet ju yra ir daugiau. Del savo klaidu as konsultuojuosi su kitais zmonemis, kuriu kompetencija yra didesne uz visu musu cia kartu paemus. Ir patikek, ju nuomone kartais skiriasi nuo to, ka as girdziu cia.

                            Kartai man atrodo, kad elgiesi kaip vaikas i kurio smelio deze atejo berniukas su didesniu kastuvu.

                            Reziume: Patarinek tiems, kas tave laiko didesniu autoritetu.

                            S_P
                            S_P'ai
                            Kazkodel ar man tik pasirode, ar is tikro si zinute nesa uzgautomis asmeninemis ambicijomis? Bet siaip sumoje, man tai nera svarbu, cia kaip paciam patogiau.
                            Sioje smelio dezeje, visus priemu vienodai, tik kaip kurios gal labiau "patarkuoju", nes jie galetu geriau, nei kartais pateikia savo darbus. Kaip ir as su savo darbais. As sau keliu aukstus reikalavimus, retai kada butu galutinai patenkintas savo darbu, norisi geriau ir geriau, stebiu klaidas, klausau kitu ir siekiu geriausio. To pacio man norisi is kitu, kad darbai butu kuo geresnio lygio. Todel pas mane daznai nuskamba "Neblogai, bet ...", "Grazu, nors ...".
                            Tau apie autoritetus cia kalbeti nevertetu, nes nezinai gerai, kas koki turi. Kai ir tavo posakis "as konsultuojuosi su kitais zmonemis, kuriu kompetencija yra didesne uz visu musu cia kartu paemus". Fotografija kaip ir muzika, kiekvienas kuria pagal savo skoni ir krypti, tad jei as kurciau "vestuviu muzika", kazin man ar tiktu patarejas kad ir profas kuriantis "laidotuvems giesmes". Greiciausiai is jo susilaukciau, kad mano muzika per linksma, per greita, per daug nuotaikos. Jis man siulytu i muzika iterpti daugiau liudesio, susimastymo ir panasiai. Tai kaip manai, kas bus su tokiu patareju profesionalu?

                            O kas liecia pacia nuotrauka, is savo puses galiu pasakyti, lauzyk kad ir begale kompozicijos taisykliu, bet lauzyk taip kad butu tai pateisinta, o ne tai, kad ju laikytis, kuriame darbas su tikslia kompozicija, bet rezultatas nera patenkimas.
                            Sioje nuotraukoje, paliktas "zvyras-smelis" greiciau sudomins ne ziurova, o Nemuno laivu skyriu, tiksliau zemkase, kuri gilina Nemuna
                            O del kitu klaidu, daryk kaip ismanai.

                            Reziume: Gali ir neskaityti mano komentaru.

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment

                            Working...
                            X