Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kėdainiuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Ežiukas
    Gal dabar geriau ?
    Primine man tokia situacija, toks Jozo elgesys:

    Gauna Jozas pakvietima i fotografijos sajunga, sudalyvauti foto parodoje su savo darbais.
    Susirenka Jozas savo darbus, sudeda i remelius ir atnesa. Susikabina ant sienu ir grozisi savo darbais pries paroda. Mintyse sukasi mintele "as geriausias"... "mano darbai sauniausi, geresniu nera"... "viskas idealu cia"...
    Atidaroma paroda, ateina ziurovai ir kritikai... Stebi Jozas juos ir klauso ka jie sako. Isgirsta, kad vieniems remelis nepatinka, o kitiems sniuras ant kurio kabo nuotrauka ir t.t.
    Tad Jozas nieko nelaukes, per lankytoju pika puola nukabineti minetas nuotraukas ir nesa ant smugio i pirma pasitaikiusi reminimo centra, ir perdarineja savo darbus...
    Ir taip iki parodos pabaigos laksto Jozas.....

    Finalas:
    Turbut niekada Jozas nesupras, kad atnesei savo darba i paroda, tad ir paruosk ji is karto, toks koki nori ji parodyti, o ne begioti i reminimo centra, po kiekvienos pastabos. Taip pat Jozas turbut niekada nesupras, kad paroda, tai paroda, o ne foto studija, kurioje gimsta darbai arba ten jie jau uzbaigiami.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      #22
      ... Taip pat kaip ir samot aka auskariukas niekada nesupras , kad Ežiukas niekada nelaikė nuotraukų konkurso fotografijos parodų sale. O daugiau nuotraukų kalve , po kurios "praėjimo" jis tuos darbus neštu į fotografijos parodų salę.
      Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.05.11, 14:30.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #23
        Parašė Ežiukas
        ... Taip pat kaip ir samot aka auskariukas niekada nesupras , kad Ežiukas niekada nelaikė nuotraukų konkurso fotografijos parodų sale. O daugiau nuotraukų kalve , po kurios "praėjimo" jis tuos darbus neštu į fotografijos parodų salę.
        Vis tik gerai, kas buvo ivestas nuotrauku limitas, nes nesusipratelis Jozas, galvoja kad Miestų nuotraukų konkursas yra ale jo foto tvartas Tarpinis variantas, keliaujant i pasaulio lygio parodas

        ... bet taip ir begios po kiekvienos kritikos is kalves i kalve, remelius keitineti.... tuo pasaka ir baigta.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #24
          Ale kad ji kur tą Ežy

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment

          Working...
          X