Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Strasbourg - 2

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Strasbourg - 2

    29
    10
    62,07%
    18
    9
    20,69%
    6
    8
    10,34%
    3
    7
    3,45%
    1
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    3,45%
    1
    - Zoom -

    #2
    10/10
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #3
      10/10
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        Paantrinsiu aukščiau pasisakiusiems
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #5
          Šiokių tokių minusų galima įžvelgti (kas nori tas randa) . Bet mano akimis nuotrauka nepriekaištinga

          didelis 10

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Moki geriau Beto is tos serijos (isvykos) maciau geresniu darbu.
            Sioje perkalta lempa, langai ar kaip cia pasakius vitrinos irgi link to traukia.
            Tad Leo garbinga 7 pastaciau siam darbeliui

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #7
              Parašė samot
              Moki geriau Beto is tos serijos (isvykos) maciau geresniu darbu.
              Sioje perkalta lempa, langai ar kaip cia pasakius vitrinos irgi link to traukia.
              Tad Leo garbinga 7 pastaciau siam darbeliui

              Pasaulyje nėra tokios technikos, kuri neperkaltų čia bent jau žibinto išsaugant šešėlius.

              Perkalimas pats savaime dar nėra blogai. Blogai, kai jis iš lygaus fono aštriai išsiskiriai, kai reikalingas detales suvalgo. Tačiau atskiros išdegintos detalės mano požiūriu netgi naudingos. Būna net specialiai histogramą prikerpu, jei tai man gražiai atrodo.
              - Zoom -

              Comment


                #8
                >> Zoom: ar fotografuota iš rankos? kokie parametrai buvo naudoti. labai smalsu

                balsuoju visais turimais rankų pirštais už

                Comment


                  #9
                  f/4, 1/15, ISO800, iš rankos.
                  - Zoom -

                  Comment


                    #10
                    gražu 10
                    :geria: Už Lietuvą!!

                    Comment


                      #11
                      Kažin,kaip teisingiau-Strasbourg ar Strassburg ?

                      Comment


                        #12
                        Parašė Zoom

                        Pasaulyje nėra tokios technikos, kuri neperkaltų čia bent jau žibinto išsaugant šešėlius.

                        Perkalimas pats savaime dar nėra blogai. Blogai, kai jis iš lygaus fono aštriai išsiskiriai, kai reikalingas detales suvalgo. Tačiau atskiros išdegintos detalės mano požiūriu netgi naudingos. Būna net specialiai histogramą prikerpu, jei tai man gražiai atrodo.
                        Nu Leo Is tikro tikejausi, tokio komentaro. Rimtai
                        Siaip, pastebejau kad megsti uodega sukti, kaip kas prispaudzia. Prisimenu gera pvz, visiems sakei, kitu fotografijuose stulpai kreivi ir griuva.... o veliau pats idejai foto su griunanciais stulpais, bet paklausius kodel, atsakei kam tiesinti, man taip patinka. Nors daugiau kas ir belieka atsakyti sioje situacijoje.
                        Kaip ir siame forume pastebiu, jei kas ideda foto su broko, gauna kritikos butent tuo adresu, tai nei vienas nesako ale tikrai blogai, bet atsako, as taip norejau....
                        Na is tikro, man tai kas, norit taip, tai norit

                        p.s.
                        O sioje nuotraukoje su turimu Pentax'su buvo galima pasiekti, kad nebutu isdegintas zibintas ir vitrinos.... Ale, kad taip norejot, tai ka cia ir bepasakysiu

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #13
                          Parašė samot
                          Nu Leo Is tikro tikejausi, tokio komentaro. Rimtai
                          Siaip, pastebejau kad megsti uodega sukti, kaip kas prispaudzia. Prisimenu gera pvz, visiems sakei, kitu fotografijuose stulpai kreivi ir griuva.... o veliau pats idejai foto su griunanciais stulpais, bet paklausius kodel, atsakei kam tiesinti, man taip patinka. Nors daugiau kas ir belieka atsakyti sioje situacijoje.
                          Kaip ir siame forume pastebiu, jei kas ideda foto su broko, gauna kritikos butent tuo adresu, tai nei vienas nesako ale tikrai blogai, bet atsako, as taip norejau....
                          Na is tikro, man tai kas, norit taip, tai norit

                          p.s.
                          O sioje nuotraukoje su turimu Pentax'su buvo galima pasiekti, kad nebutu isdegintas zibintas ir vitrinos.... Ale, kad taip norejot, tai ka cia ir bepasakysiu
                          Turi konstitucinę teisę turėti savo nuomonę. Su tuo ir sveikinu. Na o aš turiu savąją. Ir remiusi pirmiausiai ja.
                          - Zoom -

                          Comment

                          Working...
                          X