Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Trejybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Trejybė

    28
    10
    10,71%
    3
    9
    3,57%
    1
    8
    21,43%
    6
    7
    32,14%
    9
    6
    28,57%
    8
    5
    3,57%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    Vel ta baznycia
    Siaip cia toks variantas kaip saule delne laiko

    Comment


      #3
      Ežiuk, leisk forumui pailsėt nuo tos bažnyčios jau tikrai atsibodo ją visur matyt
      Paskutinis taisė Edgaex; 2006.04.24, 20:36.
      Westside is the best ! :jura:

      Comment


        #4
        Eziukas propoguoja sia baznycia 7/10
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          #5
          Vos ne Darbo partija

          Comment


            #6
            Jūs pagalvokit kiek kartų matėt pvz. Vilniaus katedrą ar Onos bažnyčią. Čia analogiškas Šiaulių objektas.
            Dėl nuotraukos - man įdomesnės su natūraliais vaizdais, o ne kai kažkas specialiai pozuoja ir pan., nors idėja gal ir nebloga. Pats bokštas kreivokas ir nukirpti būtų gal geriau šiek tiek jo apačios. Photoshop'o efektas irgi nelabai man čia reikalingas.

            Comment


              #7
              Daviau aštunkę, įdomi idėja

              Comment


                #8
                Man tai rankos grazios... O ir mintis nieko. 8/10 atrodo teisingai...

                Comment


                  #9
                  Daugiau 5 nekyla vertinti sio darbo.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #10
                    Visu pirma cia nebaznycia, o Siauliu katedra. Jeigu mes pradetume Vilniaus katedra baznycia vadinti, tai turbut niekam per daug nepatiktu. Man asmeniskai, tai ta nuotrauka labai faina. 11/10

                    Comment


                      #11
                      Bet kokiu atveju, tai - bažnyčia
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Bet kokiu atveju, tai - bažnyčia
                        kaip ir Vilniuje ta, kur kalno papedeje stovi- baznycia

                        Comment


                          #13
                          Didmiesti, nelabai supratau tavo mintį. Negi katedra nepriskiriama prie bažnyčių? Nemanau, jog taip greitai lietuvių kalbą galėjai pamiršti.

                          Comment


                            #14
                            Parašė sanomiz
                            Didmiesti, nelabai supratau tavo mintį. Negi katedra nepriskiriama prie bažnyčių? Nemanau, jog taip greitai lietuvių kalbą galėjai pamiršti.
                            Tiek moskvycius tiek mersedesas yra masinos, bet mersedesa maskvycium pavadinti nelabai tiktu As ir nesiginciju, kad katedra nera baznycia, bet vistiek tiksliau butu Siauliu baznycia vadinti katedra!!!

                            Comment


                              #15
                              Parašė Didmiestis
                              Tiek moskvycius tiek mersedesas yra masinos, bet mersedesa maskvycium pavadinti nelabai tiktu As ir nesiginciju, kad katedra nera baznycia, bet vistiek tiksliau butu Siauliu baznycia vadinti katedra!!!
                              Jei tu bandei išvesti analogiją su bažnyčiom ir katedrom tai tau nepavyko, nes tavo pasakyme šiek tiek trūksta logikos.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Edd
                                Jei tu bandei išvesti analogiją su bažnyčiom ir katedrom tai tau nepavyko, nes tavo pasakyme šiek tiek trūksta logikos.
                                Nu ka darysi Tavo nuomone yra tavo nuomone

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Didmiestis
                                  Nu ka darysi Tavo nuomone yra tavo nuomone
                                  Čia ne nuomonė, o paprasčiausia logika.
                                  Šiaulių katedros vadinimas bažnyčia yra greičiau analogiškas mercedes vadinimui mašina, o ne mercedes vadinimui moskvycium.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Edd
                                    Čia ne nuomonė, o paprasčiausia logika.
                                    Šiaulių katedros vadinimas bažnyčia yra greičiau analogiškas mercedes vadinimui mašina, o ne mercedes vadinimui moskvycium.
                                    As juk sakiau, tavo nuomone tokia, mano tokia ir nieko cia nepakeisi!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Didmiestis
                                      As juk sakiau, tavo nuomone tokia, mano tokia ir nieko cia nepakeisi!
                                      Čia nuomonės ne prie ko. Tu pasakysi, kad 2 + 2 = 5, kažkas tau pasakys, kad tai yra neteisingas teiginys. Tada tu atsakysi, kad čia yra tik skirtingos nuomonės ir nieko čia nepakeisi?

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Edd
                                        Čia nuomonės ne prie ko. Tu pasakysi, kad 2 + 2 = 5, kažkas tau pasakys, kad tai yra neteisingas teiginys. Tada tu atsakysi, kad čia yra tik skirtingos nuomonės ir nieko čia nepakeisi?
                                        O ka 2+2 nelygu 5. Gearas Gyveni zmogau ir mokaisi. Cia pas jumis logikos truksta, jeigu Siauliu katedra yra katedra, tai ja ir vadinkit katedra, o ne baznycia. Jeigu Vilniuje yra arkikatedra bazilika, tai niekas jos nevadina baznycia, bent jau nesu nei per televizoriu, nei per radija, nei gatveje girdejes

                                        Comment

                                        Working...
                                        X