Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Veiksmas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Veiksmas

    4" ISO200 F/8 55mm
    32
    10
    15,63%
    5
    9
    25,00%
    8
    8
    46,88%
    15
    7
    12,50%
    4
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Man labai perdaug raudonos Duosiu 8, nes visa kitka patinką

    P.S. įsivaizduoju kaip nustebo tos mašinos vairuotojas, kai pamatė tave tykantį su štatyvu
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      Čia bent 2 automobiliai nuotraukoje
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz
        Čia bent 2 automobiliai nuotraukoje
        Tai 2 vairuotojai nustebo- spėju dalį sekundės pagalvojo apie eilinę policijos klastą
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #5
          Spalvų balansas iš pradžių irgi užkliuvo, bet paskui nusprendžiau kad kitoks būtų blogiau.
          - Zoom -

          Comment


            #6
            Neblogai, 9 siam kadrui. Gal erzina perdeginta sviesa, kuria labai traukia demesi.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #7
              Swindler, kaip matau, prieš mane kažko nusistatęs. Kitų nuotraukos jo kažkodėl net nedomina
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                9/10 Neturiu ko pridurt, kaip beveik ir visa laika
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Swindler, kaip matau, prieš mane kažko nusistatęs. Kitų nuotraukos jo kažkodėl net nedomina
                  Siaip man butu idomu isgirsti jo tokius vertinimus. Kas ir kodel.
                  Bet kiek pastebejau bendrai, kazin ar jis ka nors paaiskintu. Nes tokie dazniausiai net neturi zalio supratimo kaip padaryti nuotrauka, isskyrus tik tai, kad reikia kazkoki mygtuka nuspausti.
                  Arba cia toks atvejis, kad jis tik tam ir sukurtas, kad "kazkam" tiesiog duoti maza ivertinima.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #10
                    Samot kodel negaliu paziuret tavo darbu. ??? Uzluzes gal
                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                    Comment


                      #11
                      na... nesižiūri ilgai... gal užtektų vienos mašinos lempų - veiksmo per daug, spalvos per ryškios - naktinės nuotraukos ramesnės norėtųsi

                      Comment


                        #12
                        Parašė Qbazzz
                        na... nesižiūri ilgai... gal užtektų vienos mašinos lempų - veiksmo per daug, spalvos per ryškios - naktinės nuotraukos ramesnės norėtųsi
                        Šiai nuotraukai ir buvo akcentuojamas veiksmas
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Man patinka tokios issiliejusios lempos!!! Galejai palaukti koldaugiau masinu pravaziuos- butu daugiau tos issiliejusios sviesos. Visumoje 10/10

                          Comment


                            #14
                            Ir man užkliuvo tai, kad tos lempos kiek chaotiškos ir perdaug šviesos.
                            8 / 10

                            Comment

                            Working...
                            X