Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Būtybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Būtybė

    32
    10
    21,88%
    7
    9
    40,63%
    13
    8
    12,50%
    4
    7
    15,63%
    5
    6
    9,38%
    3
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Vėl būsiu nepopuliarus, bet man tai ne miesto nuotrauka Nors labai graži ir gerai žiurisi . Dėlto nežinau kaip ją vertinti.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Pritariu. O del foto tai net nzn. Per tamsi ji man ir tas bluras man labai jau photoshopinis, nzn kaip yra istikro, tai nenoriu teigti, bet nesiziuri

      Comment


        #4
        Parašė specz
        Pritariu. O del foto tai net nzn. Per tamsi ji man ir tas bluras man labai jau photoshopinis, nzn kaip yra istikro, tai nenoriu teigti, bet nesiziuri
        Aš įsitikinęs 99 % , kad nuotrauka photoshopinta ir labai smarkiai Norėtusi orginalia nuotrauką pamatyti , būtu idomu

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Kas nors galite mano duotą bala anuliuoti , nes sugebėjau kažkaip 1 bala duoti , net pats nesuprantu kaip aš nubalsavau

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Na procentais bene panasiai duociau, bet ka gali zinot, kiekvienas objektyvas savaip isplauna fona, nors cia atrodo jog vienur daugiau kitur maziau to bluro, reikejo tada paskirstyti bent

            Comment


              #7
              Parašė Ežiukas
              Vėl būsiu nepopuliarus, bet man tai ne miesto nuotrauka Nors labai graži ir gerai žiurisi . Dėlto nežinau kaip ją vertinti.
              Ne miesto nuotrauka?Misko turbut....Juokina mane tokie komentarai - ne miesto or not urban.

              Comment


                #8
                Mane juokina, kad tu jau pilnai lietuviško sakinio parašyti negali

                O ji tikrai nemiesto . Bet dėlto sunku ginčytis vien dėlto, kad nufotografavus obuoli galima teigiti, kad jis ant stalo tas stalas bute , butas name, namas mieste, kas reiškia urbanistiškumą .

                Esmė . kad konkursas yra MIESTO nuotraukų, reikia fotografuoti miestą , o tai tikrai nemiesto nuotrauka o ŽMOGAUS . Tokia mano nuomone paskaičius tavo komentarą

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  Parašė Ežiukas
                  Mane juokina, kad tu jau pilnai lietuviško sakinio parašyti negali

                  O ji tikrai nemiesto . Bet dėlto sunku ginčytis vien dėlto, kad nufotografavus obuoli galima teigiti, kad jis ant stalo tas stalas bute , butas name, namas mieste, kas reiškia urbanistiškumą .

                  Esmė . kad konkursas yra MIESTO nuotraukų, reikia fotografuoti miestą , o tai tikrai nemiesto nuotrauka o ŽMOGAUS . Tokia mano nuomone paskaičius tavo komentarą
                  Tu pradziai be klaidu rasyt ismok tada kabinekis prie mano sakiniu.
                  Pasiziurek kas backgrounde yra - miestas ar seip tuscia erdve o gal tvartas koks nors su karvem gulinciom ant sieno?
                  Jei "focus'as" butu buves ant pastatu o ta pana butu visa blure tada zinoma kalbetum kitaip.
                  O tas tavo pvz su obuoliu tikrai kad durnas.

                  Comment


                    #10
                    Nesipykstam El_greco tai visgi bluras photoshopinis ar ne?

                    Comment


                      #11
                      Taip photoshoppinis ir as tame nieko blogo nematau.

                      Comment


                        #12
                        Man ši nuotrauka graži- 10/10. Neturiu abejonių dėl jos miestietiškumo- miestietė mieste, miesto šurmulys
                        Čia mes atsiremiam į vieną principą- ar miesto nuotraukų konkurse dalyvaujančių darbų pagrindinis objektas būtinai turi būti pastatas, ar miestas gali būti fonu kitam vyksmui, ar objektui? Šį reikalą reikėtų aptarti.
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          #13


                          O jei miesto parko nuotrauką įdėtum be jokių pastatų fone, tai čia jau irgi nebe miesto nuotrauka?

                          Išvis mano pasiūlymas būtų toks - sukurti antrą konkursą, aka laisvas stilius, kur būtų galima dėti bet kokias nuotraukas, o mėnesio gale būtų 2 balsavimai - geriausia miesto ir geriausia "laisvo stiliaus" nuotrauka...
                          Paskutinis taisė Aug1z; 2006.04.02, 18:25.

                          Comment


                            #14
                            Labai geras darbas El_Greco. Man patinka 10 vertinu. Nors ir sintetikos as nevertinu, bet si karta efektas graziai panaudotas.Kabliuku nesimato.
                            Nuotrauka 100% miesto nuotrauka, tad siulau nekreipti demesiaus i kazkokios neaiskus joziko kledesius. Jam matomai suprantamas miestas, kad stovi kazkokia troba ar kazkas panasaus i troba.

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              #15
                              El_greco as ir nesakau, kad tai blogai, pats neretai naudoju, tik konkreciai sioje nelabai patiko

                              Comment


                                #16
                                Va čia ir yra tikra miesto foto. O ne namai-namai-namai. Labai neblogas fotožopinimas. Gal dėl tamsumo paabejočiau tik.
                                - Zoom -

                                Comment


                                  #17
                                  duodu 9, nes pas moteriska truputuka kojos klishos, bet daugiau nera prie ko prikibti, faina nuotraukele.

                                  Comment


                                    #18
                                    Tamsu, ir be akcento - net ta panelė ne visai išryškinta.
                                    Beje, geras fotografas pasitengtų, kad nebūtų mėtomos pastabos (beje, visai teisingos) apie fotografavimo objektą kaip ankstesniame komentare, kokia ta mergina bebūtų.

                                    7/ 10

                                    Comment


                                      #19
                                      ^ Nelabai suprantu tavo paskutini sakini.

                                      Comment


                                        #20
                                        Manau, kad tai, kad nuotrauka yra pakankamai susijusi su miestu yra daugiau nei akivaizdu Vienintelis trūkumas - "bluras": kaip jau kažkas minėjo, jis kiek per daug sintetinis, mergina nėra pakankamai "išryškinta", o aplinka nėra pakankamai "sublurinta". Bet kokiu atveju, mano neprofesionalus įvertinimas - stiprus 9.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X