Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Winter mischief in the bunker

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Winter mischief in the bunker



    Also I wanna give A Huge Thank You to Whose Homepage for naming this photo !
    Again :
    )
    18
    10
    11,11%
    2
    9
    11,11%
    2
    8
    38,89%
    7
    7
    16,67%
    3
    6
    5,56%
    1
    5
    11,11%
    2
    4
    5,56%
    1
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    Graziai ruda Objektas kuris minimas kaip bunkeriu mazai iziurimas. Nors siaip nuotrauka, silta tokia, bet tuscia tuo paciu.
    Vertinimo kol kas taip pat neduodu.

    p.s.
    Angliskas pavadinimas negelbeja ir nepadeda siai nuotraukai.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      #3
      9/10 uz nuotrauka. Grazi ir viskas tuo pasakyta.

      O angliskas pavadinimas nieko negadina, galima pagalvot, kad samot nemoka anglu kalbos.
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        Man irgi nesuprantama anglų kalbos šiam atvejui vartosena. Bent jau būtų fotografuota ne Lietuvoje.

        Pati nuotrauka ne itin sužavėjo. Reikėtų labiau pritraukti ir daugiau vietos skirti miesto panoramai, o ne kalno, ant kurio stovi, viršūnei ir tam bunkeriui.

        5/10
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Tai ne bunkeris, o demontuoto paminklo "sovietų kariams išvaduotojams" postamentas
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #6
            Parašė vytauc
            Tai ne bunkeris, o demontuoto paminklo "sovietų kariams išvaduotojams" postamentas
            Viena ir tas pats

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Aš tai pastoviai skiriu mažiau balų(1-2), jai pavadinimas yra ne lietuviškas ir dar mažiau(2-3), jai nuotrauka daryta ne Lietuvoje.
              Reik puoselėti mūsų grožį.

              Comment


                #8
                Parašė Inžinierius
                ...r dar mažiau(2-3), jai nuotrauka daryta ne Lietuvoje.
                Reik puoselėti mūsų grožį.
                Nejaugi nuotraukų darymas užsienyje reiškia, kad yra nepuoselėjamas lietuviškas grožis . Grožis yra grožis nesvarbu kam jisai priklauso. Atrodo labai paranoiškas vertinimas.

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment

                Working...
                X