Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Evangelikai reformatai: Senoji g. 1

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Evangelikai reformatai: Senoji g. 1



    1631 m. Kristupo Radvilos iniciatyva ir lėšomis pradėta statyti, o baigta 1653 m.jo sūnaus Jonušo. Bažnyčia yra renesanso stiliaus, vienanavė, stačiakampė, labai erdvi, turinti keturis nedidelius bokštus.Bažnyčios vidų puošia išlikusi renesansinių formų ąžuolinė sakykla, gausiai ornamentuota sudėtingais drožiniais,o šoninėse nišose - ąžuolo paneliai. Bažnyčios rūsyje įkurtas kunigaikščių Radvilų šeimos mauzoliejus.
    14
    10
    14,29%
    2
    9
    21,43%
    3
    8
    14,29%
    2
    7
    28,57%
    4
    6
    21,43%
    3
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    Paskutinioji iš kėdainių bažnyčių nuotraukų konkurse tad "spam'inimas" negresia

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Tas žibintas ne vietoj. Apšvietimas (teisingaiu, tamsa) nesuvaldytas.
      6/10

      Comment


        #4
        Dėl žibinto pritariu, bet jo nepašalinsi (nebent su PS). O dėl tamsumo, tai manau tai tik apačioje. Ir tai yra gerai nes tada labiau išsiskiria pati bažnyčia, jeigu vaizdas apačioje būtu šviesesnis bažnyčia prarastu išskirtinuma nuotraukoje isilietu į bendrumą, ko aš nenorėjau . Dar vienas minusas medžių šakos, būtu buve visai gerai jei galima būtu nuotrauką padaryti iš aukščiau, bet galimybės nebuvo.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          6, truksta eglės viršūnės

          Comment


            #6
            O man kaip tik ta egle nepatinka.
            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

            Comment


              #7
              VERY lovely, Eziukai!
              Originally Posted by

              Comment


                #8
                Parašė Ežiukas
                Dėl žibinto pritariu, bet jo nepašalinsi (nebent su PS). O dėl tamsumo, tai manau tai tik apačioje. Ir tai yra gerai nes tada labiau išsiskiria pati bažnyčia, jeigu vaizdas apačioje būtu šviesesnis bažnyčia prarastu išskirtinuma nuotraukoje isilietu į bendrumą, ko aš nenorėjau . Dar vienas minusas medžių šakos, būtu buve visai gerai jei galima būtu nuotrauką padaryti iš aukščiau, bet galimybės nebuvo.

                Viso labai labo, as paaukojau 2-3 minutes, rezultatas nors ir neisbaigtas, bet kazka panasaus nera sunku pasiekti:


                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #9
                  aisku, norint pasiekti gero rezultato reikia ne 2-3 minuciu o siek tiek daugiau. Reikia pasalinti ne tik lempa, kuri akis drasko, bet ir laidai kurie kapoja baznycia. Beto prie fotkinant reikia dar gerai padirbeti, kad vaizdas geras butu, nes siuo atveju banzycia ispausta i sia erdve.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #10
                    Auskariuk. aš tikiu, kad tu tai gali padaryti per 2-3 minutes, bet aš ne.
                    Pirmas klausimas, kas geriau ir patogiau nuotraukų apdorojimui PhotoShop ar Photo Impact (kuri lik tu naudojai) ar dar kas nors ?

                    Patirtis ir geri sugebėjaimai darant nuotraukas per vienerius metus neatsiranda. Dėlto tavo kritika "pažiurėk kaip viskas paprasta" tikrai keistai žiuris.

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Na man patinka. Tik tie laidai labiau už tą lempą man akis drasko..

                      Comment


                        #12
                        Parašė Ežiukas
                        Auskariuk. aš tikiu, kad tu tai gali padaryti per 2-3 minutes, bet aš ne.
                        Pirmas klausimas, kas geriau ir patogiau nuotraukų apdorojimui PhotoShop ar Photo Impact (kuri lik tu naudojai) ar dar kas nors ?

                        Patirtis ir geri sugebėjaimai darant nuotraukas per vienerius metus neatsiranda. Dėlto tavo kritika "pažiurėk kaip viskas paprasta" tikrai keistai žiuris.

                        Mokintis, mokintis ir dar karta mokintis, o ne kitiems akis draskyti

                        O tavo klausimas del programu, tai panasiai skamba, kas geriau Mersas ar BMW?
                        Galiu pasakyti tik tiek, abi programos atlieka ta pacia funkcija, gal tik PS turi daugiau priedu. Zodziu ipratimo reikalas, bei kas labiau prie sirdies, su ta programa ir dirbi

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #13
                          Parašė samot
                          ....Galiu pasakyti tik tiek, abi programos atlieka ta pacia funkcija, gal tik PS turi daugiau priedu. Zodziu ipratimo reikalas, bei kas labiau prie sirdies, su ta programa ir dirbi
                          Norėjau sužinoti tavo ipratima. Tai yra kuri programa tau asmeniškai labiau prie širdies ir kuria dažniau naudojies.

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Parašė samot
                            O tavo klausimas del programu, tai panasiai skamba, kas geriau Mersas ar BMW?
                            BMW

                            Comment

                            Working...
                            X