Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Chilling Moments

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė moo
    Man tai labai patiko
    O dėl plakato sutinku - arba visas matytųsi, o dar geriau, kad iš viso jo nebūtų. Bet pure 10

    Beje, tikrai nesugalvočiau šiai nuotraukai geresnio pavadinimo lietuvių kalba. Ir ar už pavadinimus balsuojame, ar už nuotraukas?
    "Gaiviosios akimirkos" turbūt Nors ir nelabai įžvelgiu sąsajų su nuotrauka..

    Pačią nuotrauką vertinu 8
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      O gal "Poilsio akimirka"? Vistiek neskamba

      Comment


        #23
        Puiki nuotrauka, tokia silta ir tiesiog maloniai ziurisi, tik va puse plakato desineje viska gadina, manau reikejo ji nukirpti...

        9/10

        Kas del pavadinimo, tai "Atsipalaidavimas"..?..

        Comment


          #24
          Parašė jozikas
          Paskaičiavau (iš neturėjimo ką veikt) kad mano duodamu balų vidurkis ši mėnesį yra 7 nepalabai panašu į "tamstos balsai retai kada daugiau 5 pakyla"
          Jei neturi ka veikti, galejai pateikti ne vidurki, nes mes ji patys mokame susiskaiciuoti, o konkreciai, kiek davei uz konkrecia nuotrauka, zinoma "nepamirsk" ir pamineti tokiu kuriose dave 2 balus

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #25
            Super nuotraika, as ja maciau prie tai SSC ir iki siol man ji tikrai patinka, beje manau tai viena geriausiu nuotrauku postintu miestai.net...
            Tas stendas man visai patinka, jis labai "londoniskas". Turbut nereikia cia vertinti vien kompozicijos, nuotrauka tuo paciau turi perteikti kazkoji jausma, ji turi tiesiog "kabinti" ir l.gerai perteikia vietos, kur sitas kadras buvo pagautas, atmosfera.

            10 be jokiu abejoniu

            Comment


              #26
              Parašė samot
              Jei neturi ka veikti, galejai pateikti ne vidurki, nes mes ji patys mokame susiskaiciuoti, o konkreciai, kiek davei uz konkrecia nuotrauka, zinoma "nepamirsk" ir pamineti tokiu kuriose dave 2 balus
              Nesunku, prašom:

              Viršuje geriau... 8
              Netobula simetrija 7
              Per amžius 3
              O buvo taip... 4
              Duona 8
              Klasikos megejams 7
              Zoom Boom 10
              Spalvoti sapnai 10
              Vieną kartą Kaune.. 7
              Žiemos akimirkos 6
              Vienatve 9
              Girl And City 10
              Čikaga 10
              Avytė 1
              Chilling Moments 10
              - 23.3° C 8
              ir
              Raudonieji Talino stogai 2
              Nelabai suprantu ką tu tuo nori įrodyti

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #27
                Parašė jozikas
                Nesunku, prašom:



                Nelabai suprantu ką tu tuo nori įrodyti

                Nieko as nenoriu irodyti, kalbame ir tiek Pastebejau pas tave tokia problema tai pasakiau ir tiek

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #28
                  Dekui visi

                  Comment

                  Working...
                  X