Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x02: Vilniaus bankas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2x02: Vilniaus bankas

    Vilniaus bankas Kaune.

    17
    10
    11,76%
    2
    9
    29,41%
    5
    8
    35,29%
    6
    7
    11,76%
    2
    6
    11,76%
    2
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    na nieko ipatingo cia nematau. pastatas ir viskas duodu tik 7. na gal ir kiek per daug pasistenk kita karta

    Comment


      #3
      Ar banka ar dvirati fotkinai? Labai jau man pjauna vaizda tas zenklas. 7.

      Comment


        #4
        Kažkaip kompozicija prastoka, vaizdas potamsis ir šiaip nėra ryškesnio pagrindinio akcento. 6
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė meskinas
          na nieko ipatingo cia nematau. pastatas ir viskas duodu tik 7. na gal ir kiek per daug pasistenk kita karta
          Aciu uz balsa

          O kas yra tas ypatingas? Jei pastatas, taip visokiu ju yra, vienas vienoks kitas kitoks, negali jei buti visi kaip vienas

          Comment


            #6
            Parašė specz
            Ar banka ar dvirati fotkinai? Labai jau man pjauna vaizda tas zenklas. 7.

            Aciu uz ivertinima

            Pavadinimas nusako kas fotkinta
            O jei norint, nufotografuoti si pastata is priekiu, vietos pasirinkimui, nera daug, nes uzstaja is karto salia po desine puse paejus reklaminis stendas, toliau medziai. Is kitos puses bandant atsiveria gatves per daug.

            Zenkla aisku galima pasalinti "sintetiskai" su PC, bet ar tai jau bus naturalu?

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz
              Kažkaip kompozicija prastoka, vaizdas potamsis ir šiaip nėra ryškesnio pagrindinio akcento. 6

              Aciu uz ivertinima
              Apie pacia kompozicija jau parasiau zinute anksciau. Del tamsoko vaizdo, buvo tokia mintis sioje nuotraukoje.
              O jau pasikartosiu, ka noretum matyti ryskesnio akcento sioje nuotraukoje?

              Comment


                #8
                8/10

                Comment


                  #9
                  Parašė John
                  Ojezau, centrine kompozicija?!!!!
                  Duodu 1!

                  Nors gal siek tiek daugiau... 8
                  Ta zenkla su dviraciu mesciau lauk is cia, niekaip jis nesiziuri.
                  Aciu uz ivertinima

                  Centrine kompozicija todel sakai, kad namo kampas suvestas i centra? Siaip tai nuotraukoje vaizduojamas VB o jis prasideda nuo kairio krasto o pabaiga desineje puseje, t.y. per visa langa

                  Comment


                    #10
                    Jei nesiziuri ir nenori naikinti su photoshopu tai ir nedek i konkursa

                    Comment


                      #11
                      Parašė specz
                      Jei nesiziuri ir nenori naikinti su photoshopu tai ir nedek i konkursa
                      Man asmeniskai ziauriai nemaiso zenklas, vis tik jis ne su PS ikeltas, o realus pasaulis

                      Comment


                        #12
                        na o man kazkaip man ta nespalvota lyg ir patinka... duodu 8

                        Comment


                          #13
                          Manau, kad nereikėjo daryti juodai baltos nuotraukos, nes tai tikrai nesuteikia šiam pastatui grožio. Šviesaforas ir tas ženklas gadina nuotrauka, bet kitaip nufotografuot neišeina. 7/10

                          Comment


                            #14
                            Is topic'o pavadinimo ispradziu pagalvojau, kad reikies pati banka vertint

                            O seip, uz nuotrauka tau duosiu 7.

                            Comment


                              #15
                              Na tai sveikas į forumą atvykęs, tikimės ir iš tavo albumo sulauksim nuotraukų konkurse
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Mantaz Na, kaip matai, as prisijungiau prie jusu net Rugsejo menesi . O seip, nedaug geru nuotrauku tebeturiu, kad dalyvauti konkurse Tuos, kurias matei SSC - yra mano geriausios

                                Comment

                                Working...
                                X