Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x02: Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2x02: Kaunas

    Tiesiog Kaunas....

    19
    10
    31,58%
    6
    9
    42,11%
    8
    8
    15,79%
    3
    7
    10,53%
    2
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Kažkaip nėra kažko, atkreipiančio dėmesį. 8
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      jep, ir man si foto neidomi, viesbutis, jei jis akcentas - uzima per mazai vietos, alėjos apšvietimo stulpai jo neatsveria, geltona viešbučio iškaba kairiajame virš. kampe išvis dirgina akį, o dešnys viršutinis kampas nepanaudotas, nei vizualiai, nei konceptualiai, man rodos 8 per daug, bent jau mano skonio receptoriams
      פוניקולאַר

      Comment


        #4
        grazu, bet kazko truksta 9
        Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Kažkaip nėra kažko, atkreipiančio dėmesį. 8
          Aciu uz ivertinima
          Siaip idomu, kas tas turetu buti atkreipiantis demesi? Pakaruoklis ant stulpo ar dar kas?

          Comment


            #6
            Parašė fui
            jep, ir man si foto neidomi, viesbutis, jei jis akcentas - uzima per mazai vietos, alėjos apšvietimo stulpai jo neatsveria, geltona viešbučio iškaba kairiajame virš. kampe išvis dirgina akį, o dešnys viršutinis kampas nepanaudotas, nei vizualiai, nei konceptualiai, man rodos 8 per daug, bent jau mano skonio receptoriams
            Aciu uz ivertinima

            O kaip pats padarytum sioje vietoje?

            Comment


              #7
              nzn stulpų - nenupjausi, iškabų - nenumuši, medžių nenugenėsi, tamsaus pastato neapšviesi... Aišku nesu matęs reportažo Kauno viešbutis iš visų kampų ir iš visų atstumų, bet matyt yra vietų kurios neturi galimybių sėkmingai tilpti kadre
              פוניקולאַר

              Comment


                #8
                visai nieko man sita
                9/10

                Comment


                  #9
                  tik pamaciau ir pasakiau "waaaauuu" ir daviau 10 ..

                  o jei rimtai man labai riskumas (nera aki rezencio susiliejimo ) ir kompozicija
                  beto tas viesbutis gerai issiskiria ir visu pastatu

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    Kažkaip nėra kažko, atkreipiančio dėmesį. 8
                    O man atkreipia demesi Svedu ir Norvegu veliavos

                    9/10

                    Comment


                      #11
                      Čia Žalgirio priešininkai Eurolygoj apsistoja Gal kas norit menko darbelio?

                      Comment


                        #12
                        Parašė tech
                        Čia Žalgirio priešininkai Eurolygoj apsistoja Gal kas norit menko darbelio?
                        Jei jau spausti priesininkus tai geriau vykti i Perkuno hotel, ten apsistoja teisejai
                        פוניקולאַר

                        Comment


                          #13
                          Parašė fui
                          Jei jau spausti priesininkus tai geriau vykti i Perkuno hotel, ten apsistoja teisejai
                          Nahh.., jei jau spausti, tai geriau aiksteleje. iseini, suzaidi "kaip uz tevyne" , laimi, ir visa Lietuva dziaugiasi

                          Comment


                            #14
                            Pasakyciau, si nuotrauka - viena geriausiu darytu Auskariuko. Ji tvarkinga kompoziciskai, o gatves perspektyva duoda kazkiek paslapties, tuo paciu ir idomumo (ale kas gi ten gatves gale?). Spalvos, kokybe -kaip visada jega.
                            Pasigendu tik dinamikos, kazkokiu zmoniu judejimo ar pan.
                            9

                            Comment

                            Working...
                            X