Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x02: Pilis ir Pilies gatvė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2x02: Pilis ir Pilies gatvė

    19
    10
    5,26%
    1
    9
    15,79%
    3
    8
    47,37%
    9
    7
    21,05%
    4
    6
    5,26%
    1
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    5,26%
    1
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    sakyciau, tik sviesos desineje puseje aki riezia stiprokai Islaikymas per ilgas? Vertinu 9

    Comment


      #3
      man visai patinka, nors galbut tu galejai labai jau ta rysku "geltonuma" nuo tu sviesu "nuimt"(ypac desinej), o ir siaip kokybe nera pati geriausia. Siaip ar taip tai labai nebloga nuotrauka, nors tas pats vaizdas tai jau tokia "nuvalkiota" klasika... Noretusi kazko "sviezesnio" is Vilniaus, ypac naktineje fotografijoje...
      Bet kadangi man is pirmo zvigsnio vaizdas labai patiko(kam jis nepatiktu), tai sikart 9/10

      Comment


        #4
        Sviesos tai per ryskios ir kokybe nekokia. Nors gal cia nuo per ilgo islaikymo.
        Speju be trikojo fotografuota.
        Pats vaizdas su pilim gan graziai ziurisi.
        Siek tiek primena koki tai filma senovini, gal net koki vesterna

        Comment


          #5
          na skiriu 7. man sitas vaizdelis nesukelia ipatingu nuotaiku. tai yprastas vaizdas kuri gali pamatyti kiekviena vakara tik reikia pagauti momenta

          Comment


            #6
            9. vaizdas isplaukes, sviesos per ryskios, taciai pilis grazi
            Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

            Comment


              #7
              pilis susiliejusi gatves spalvos irgi akis vargina (labai jau geltona) bendras vaizdas kaip per nesvarius akinius delto tik 6, bet vieta nuotraikai daryt tikrai gera

              +1 balas kaip nenaujokui ir forumo sefui

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Butu idealu, jei sonai butu tamsesni, o pilis - apsviesta. Truksta ryskumo. Nuotraukai duodu 8/10.

                Comment


                  #9
                  Vaizdas pasiliejęs, šviesos per ryškios - 8/10

                  Comment


                    #10
                    Siap vaizdas labai eilinis.... Bet anyway, ne tame nuotraukos trukumai.
                    Pirma, bebejo, kokybe. Nors pagrindinis objektas- pilis, ji blogiausiai apsviesta ir blanki, tuo tarpu kai fonas- gatves perspektyva- mirgte marga (ir irgi liejasi). Galu gale, nera erdves pojucio, nuotraukos gilumo.
                    Bet galeciau pagirti uz kompozicija, sikart ji pasisekus
                    Bendras ivertinimas - 6

                    Comment


                      #11
                      Gražiai sukomponuota, malonios spalvos. Neryšku labai.

                      7
                      - Zoom -

                      Comment


                        #12
                        na mane tos sviesos tiesiog uzakino... nuotrauka butu ciki, jeigu ne tos sviesos, jos visa nuotrauka nuslopina...

                        Comment

                        Working...
                        X