Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x01: Blackpool

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2x01: Blackpool

    Vienas is nuostabiausiu siaures anglijos miestu, skirtas promogom. sis miestas man asmeniskai dideli ispudi paliko, isvisu anglijos lankytu miestu (neskaitant manchester).
    17
    10
    11,76%
    2
    9
    0,00%
    0
    8
    5,88%
    1
    7
    35,29%
    6
    6
    35,29%
    6
    5
    5,88%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    5,88%
    1
    1
    0,00%
    0

    #2
    noriu i Blackpool... ... nuotrauka idomi o naujokams man negaila... kitasyk busiu grieztesnis... tad 10

    Comment


      #3
      atsiprasau uz savo amzina kritika , bet ar jus vertinate nuotrauka ar ta miesta ? ta prasme ar nuotraukos technika ir panasiai ar kad ten labai smagu ir gera tame mieste

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Jozikai, nebuk toks grieztas.. gi naujokas... as kazkada toks buvau... cia as davaiua su dividendais ++...

        Comment


          #5
          nezinau, gal miestas ir grazus, bet pati nuotrauka - nieko ispudingo. tiesiog nera to kazko, kas patrauktu aki. iskyrus kazkokia kaukole. ir taip kazkokia blanki nuotrauka. pries dedamas, paziurek - kokios pries tai fotkes ikistos. dazniausiai pritrenkciancios. cia tokiu ir reikia. jei ka, tai gali kurti tema "uz sienos" skiltyje apie anglijos mazesnius miestus.

          ivertinimas - 2.


          no offence nuosirdziai


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #6
            Niu jo, siap butu fainiau koncentruotis ne ties objekto groziu nuotraukoje, o nuotraukos groziu bei kokybe. Vertiname juk jas
            Kaip naujokui nieko baisaus, musu profesionalas John uz "objekto grozi" irgi stipriai gavo velniu . Taigis dabar nekritiskais buti negalima.
            Na, su kompozicija viskas paprasta, viskas tvarkoj, taciau skiriu 6 (su tam tikru bonusu )

            Anyway, sveiks apsireiskes, donx

            Comment


              #7
              Nuotrauka grazi, bet nieko ipatingo cia nematau. Kokybe man asmeniskai nelabai patinka. Kaskokia blanki. Nelabai ryski.. B-)

              *Taisyta* [kitą kart tiesiog spausk "keisti" ir pridėk, ką pamiršai parašyt, o ne naują pranešimą siųsk]

              oi pamirsau ivertinti 6

              Comment


                #8
                Wytali> Sveikas atvykęs
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  OK

                  Comment

                  Working...
                  X