Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x01: Maždaug Kėdainiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė jozikas
    Nu Noname dave zema vertinima ir nepaaiskino kodel butent taip vnz laukiam pasiiaiskinimo
    Du variantai:

    1. arba kazko pavydi
    2. suklydo vertinime, norejo 9 duoti

    Comment


      #22
      klausykit, o kaip jus galit matyt, kuris vartotojas, kiek balu dave? negi cia nereikia tureti admino teisiu?


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment


        #23


        http://tinkle.miestai.net/poll.php

        visas administravimas

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #24
          Gerai atrodo simetriska gatves perspektyva. Be to, tie lapai apacioje.. Juos nuemus, nuotraukos apacia gautusi kiek tustoka, tad labai ten tinka. Deranti spalvine gama. Aplamai, pastatu architektura, spalvos, gatves zibintai ir rukas labai asocijuojasi su kazkokiu mazu, ramiu Anglijos miesteliu.. Karietu tik reiktu Ir vis tik, bendram nuotraukos vaizdui slogumo duoda rukas. Maloni detale - nera ne vieno zmogaus. 8-9. Duodu 9
          Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

          Comment


            #25
            Parašė kycka
            Be to, tie lapai apacioje.. Juos nuemus, nuotraukos apacia gautusi kiek tustoka, tad labai ten tinka.
            pasirodo, jei ko nors kur nors bent kiek truksta - reikia dadet kokiu klevo lapu. nors ir ne visai i tema


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #26
              Parašė alonso
              pasirodo, jei ko nors kur nors bent kiek truksta - reikia dadet kokiu klevo lapu. nors ir ne visai i tema
              Esme ta, kad nuemus lapus, apacia tuomet tikrai butu ne i tema O patys lapai tai hm.. Gal jis i medi ten isilipes buvo Ka as zinau.. Man jie nemaiso
              Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

              Comment


                #27
                kompozicija ir architektura grazi. man lab patinka. jei nebutu tu masinu, tai primitni karietu laikus 10

                Comment

                Working...
                X