Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

...pro medžius...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ...pro medžius...

    Vilniaus panorama

    Ne viskas taip blogai, kaip blogai viskas kas ne taip. :dvikova:

    #2
    Gražiai susikomponavę spalvos, tačiau vaizdą gadina dešinėje riogsantys medžiai ir į centrą nustumta bažnyčia. Sakyčiau reikėjo parinkti kampą, kad bažnyčia stumteltųsi į dešinįjį trečdalį tuo pačiu nustumdama medžius.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      viska as suprantu galima pakrtot is antro ar dra kaskelinto kampo,bet suprask ne visada galia ar imanoma o kartais buna taipa kaip buna+nebutina visados lysti i remus...kaip jau minejau visi bando fotografuot lisdami i remus...kam to reikia...israskite savo mena...
      Ne viskas taip blogai, kaip blogai viskas kas ne taip. :dvikova:

      Comment


        #4
        Anokie čia rėmai, aš tau pasiūliau kaip galima būtų išgauti gražensę nuotrauką
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė dzonis
          viska as suprantu galima pakrtot is antro ar dra kaskelinto kampo,bet suprask ne visada galia ar imanoma o kartais buna taipa kaip buna+nebutina visados lysti i remus...kaip jau minejau visi bando fotografuot lisdami i remus...kam to reikia...israskite savo mena...
          Klysti, bent sakydamas kad bando lysti i remus. Jei taisykles kazkokios lauzomos, kad tik lauzyti, nera prasmes tada tai nuotraukai, bet jei jos sulauzomos, kad rezultatas butu puikesnis kita kalba.

          Kita, mena kiekvienas savaip supranta, bei siose nuotraukose, mano galva cia jo nei laso, tad nereiketu mineti si zodzi be reikalo

          Comment

          Working...
          X