Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaimas pavojuje!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaimas pavojuje!

    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Grazu, tik galetu tos masinos desinej nesimatyt
    :****:
    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

    Comment


      #3
      oho grazu masina nelabai tinka bet :*****:
      I love INNUENDO!

      Comment


        #4
        Negrazu
        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

        Comment


          #5
          :*****: be komentaru.

          Mantaz, gal fotika pasikeitei ? nuotrauku, kurias darydavai anksciau, kokybe atrodo pagerejusi, net labai. ar cia tik man taip atrodo ?
          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            #6
            Ne, fotiko tikrai nepakeičiau, tiesiog jis daro kokyybiškesnes nuotraukas esant ilgesniam, iki 1", išlaikymui, nei saulėtos dienos metu

            Nelabai supratau, kuo čia ta mašina trukdo, mat man ji sustiprino kaimo ir miesto priešpriešos įspūdį, dėl to ir dėjau versiją su ja
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              wow, man patinka ypac tie medziu seseliai bet kaip ir kitiems man cia tas automobilis siek tiek "ne i tema"(cia man si auto vargiai asocijuojasi su miestu, kur buna DAUG auto). Butu geriau be jo. Be to man dar LABAI nepatinka dideleje nuotraukos dalyje visiskai "isdege" dangus ir saules apsviesta vieta uz medziu. Gal naudojai per ilga islaikyma? Jei ne, reikejo pridaryti fotoaparato "skyle", kad sensorius butu maziau jautrus sviesai. Na bet as suprantu, kad galbut ne visi aparatai viska leidzia daryti ideliai. Tad :****:

              ps: beje, kur daryta si foto?

              Comment


                #8
                Ačiū už kritiką. Deja, neturiu galimybės naudoti rankinių nustatymų, kaip diafragmos ar išlaikymo, tad šių klausimų gali klausti mano fotoaparato, ne manęs

                O nuotrauka daryta Šnipiškėse, Žalgirio gatvėje, kur dabar griaunamas nemažas plotas lūšnų. Ši nuotraukoje čia taip pat ilgai nestovės.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Perdegus nuotrauka. O ka tai reiskia, kad prastai sakyciau. Vaizdas nelabai ziurisi, dalis gatves, su nukapotu automobiliu, kurio arba visas, arba nieko.
                  Su didziausiais paskatinimais, daugiau :**: sis darbas nera vertas.

                  Comment


                    #10
                    Pries saule, didoki kontrastai, auto ne i tema...:***:

                    Comment


                      #11
                      Parašė Mantaz
                      Ne, fotiko tikrai nepakeičiau, tiesiog jis daro kokyybiškesnes nuotraukas esant ilgesniam, iki 1", išlaikymui, nei saulėtos dienos metu
                      kaip padarei toki nustatyma, kad islaikymas butu ilgesnis iki 1"?

                      Comment


                        #12
                        Hm, ką turi omenyje? Nelabai kur minėjau, kad padariau ilgesnį nei 1" išlaikymą ir tai padaryti vis vien neįmanoma, kadangi tai yra didžiausias galima išlaikymas su mano įtaisu
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Parašė Mantaz
                          Hm, ką turi omenyje? Nelabai kur minėjau, kad padariau ilgesnį nei 1" išlaikymą ir tai padaryti vis vien neįmanoma, kadangi tai yra didžiausias galima išlaikymas su mano įtaisu
                          As supratau, kad kazkaip prailginai islaikyma, o Pentaxe to negalima padaryti rankiniu budu, tai ir klausiau

                          Comment


                            #14
                            :*****: Pavadinimas užtat šedevrinis...
                            אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                            אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                            Comment


                              #15
                              / kitaip sakant, Mantas Vilniu, Lietuvos Respublikos Sostine, isvadino KAIMU!

                              Comment


                                #16
                                Man regis tai buvo labiau skirta Šnipiškėms, Vilniaus kaimu jokiu būdu nevadinčiau
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  foto siap super. randu keleta trukumu: kaminas kairiame virsutiniame kampe arba del apsvietimo arba del fokusavimo per daug issiliejes. architelturos fotkeje tai minusas. o pavadiniams tai vapsche... neskaiciau kaip padaryti zvaigzdutes bet siunciu ****
                                  פוניקולאַר

                                  Comment


                                    #18
                                    Visai kaip ketvirtojo dešimtmečio plakatas, pilnas grėsmės. Gerai pagauta nuotaika. Grėsmę čia labai pabrėžia raudoni ir juodi atspalviai ir lango skylė. Atrodo, ugnis neišvengiamai surys šį pastatą. Mano manymu, ir mašina čia visai vietoj. Visi iš inercijos tarsi prabėga ir nemato šios "dramos".
                                    Pora dienų žiūrėjau ir sakau: liuks nuotrauka!
                                    :*****:

                                    P.S. Kaimas tai tikrai: dar matyti senas skiedrų stogas.

                                    Comment


                                      #19
                                      Na, atrodo kaip saulei leidžiantis fotkinta.
                                      :darzove:

                                      Comment

                                      Working...
                                      X