Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įkyrus apšvietimo stulpas :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įkyrus apšvietimo stulpas :)


    #2
    Kur jis?



    Sorry, Edd, prikišau nagus prie tavo nuotraukos. Stulpas tikrai buvo įkyrus ir spalvos blankokos. Tikiuosi nesupyksi.

    Comment


      #3
      Variacijos stulpo tema

      Comment


        #4
        Parašė themonk
        Kur jis?

        http://img363.imageshack.us/img363/4...okstai29yo.jpg

        Sorry, Edd, prikišau nagus prie tavo nuotraukos. Stulpas tikrai buvo įkyrus ir spalvos blankokos. Tikiuosi nesupyksi.
        Del spalvu, man labiau patinka tos blankokos spalvos mano variante, nei pazaliaves baznycios bokstas ar pernelyg geltonas kitas bokstas tavajame. O del to stulpo tai gal ir reikejo ji pasalinti.
        "Variacijos stulpo tema" - atrodo idomiai.

        Comment


          #5
          Hm, prastoka kompozicija, objektyvą bučiau pasukęs dešiniop Spalvos taip pat blankokos, tad :***:
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            O man patinka.

            :*****:

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz
              Hm, prastoka kompozicija, objektyvą bučiau pasukęs dešiniop Spalvos taip pat blankokos, tad :***:
              O as specialiai nukirpau desine puse ir paemiau daugiau kaires puses. Padariau taip, kad mano manymu butu gera kompozicija. Ta kompozicija ir spalvos aisku "skonio reikalas".

              Comment


                #8
                Turbut desinej buvo dar daugiau stulpu
                :****:
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  #9
                  Galbūt per stipriai susodrinau. Tačiau sutik, kad originale perdaug melsavai pilkos spalvos. Atrodo, kad miestą gaubia pilkas smogas. Jis nuotrauką padaro blankią Kompozicija man nekliūna. Pagrindinis bažnyčios bokštas gerai įsipaišo į centrą.

                  Comment


                    #10
                    Taip, spalvos isties blankios, bet man jos tokios kazkodel patiko, todel toki varianta ir idejau.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Edd
                      Taip, spalvos isties blankios, bet man jos tokios kazkodel patiko, todel toki varianta ir idejau.
                      Tuomet galbūt juodai baltas variantas nekeltų abejonių. Tačiau esi šios nuotraukos autorius ir tau geriau žinoti ką nori parodyti. Aš ją matau truputį kitaip.
                      Įdomu kokiu fotoaparatu fotografavai.

                      Comment


                        #12
                        Canon PowerShot A80.

                        Comment


                          #13
                          :****:
                          Parašė Mantaz
                          objektyvą bučiau pasukęs dešiniop

                          Comment

                          Working...
                          X