Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokia doktrina jums prie širdies?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kokia doktrina jums prie širdies?

    Čia kalbėkim apie politiką.
    21
    Anarchizmas
    4,76%
    1
    Konservatyvizmas
    9,52%
    2
    Liberalizmas
    57,14%
    12
    Rytų socializmas
    4,76%
    1
    Vakarų socializmas
    14,29%
    3
    Islamo fundamentalizmas
    0,00%
    0
    Kt. doktrinos arba bet kokios doktrinos neigimas
    9,52%
    2

    #2
    Aiškinu: Rytų socializmas- TSRS atvejis, o Vakarų socializmas- Švedijos atvejis.

    Comment


      #3
      Man prie širdies yra liberalizmas, būtent todėl nėra už ką man Lietuvoje balsuoti , tiesa balsuoju už konservatorius

      Comment


        #4
        ^ O Liberalai ? Zinai tokia partija ?
        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

        Comment


          #5
          siomis dienomis partiju pavadinimai beveik neatstovauja tikrosiomis doktrinomis. man paciam yra kelios is siu labiau imponuojancios: tiek konservatyvizmas (vertybiu issaugojimas), tiek liberalizmas (laisve) tiek vakaru socializmas (visi po taikia vyriausybes globa).

          beje, gal kas galetu apsviesti, kuo islamiskas fundimentalizmas isskirtinis?

          beje, Arturai, ir kokia tau prie sirdies? negi nepaminetas komunizmas?


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #6
            Parašė keen
            ^ O Liberalai ? Zinai tokia partija ?
            LiCS? Nepatinka man jie su savo "vadeiva" ir šiaip nėra Lietuvoje partijos kuri atstovautu šiai doktrinai (išskyrus pavadinimus aišku).

            Comment


              #7
              Vienintele gera doktrina yra liberalizmas. Ir vienintele tos doktrinos silpnoji vieta - prigimtinis zmoniu bukumas.
              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

              Comment


                #8
                Parašė alonso
                siomis dienomis partiju pavadinimai beveik neatstovauja tikrosiomis doktrinomis. man paciam yra kelios is siu labiau imponuojancios: tiek konservatyvizmas (vertybiu issaugojimas), tiek liberalizmas (laisve) tiek vakaru socializmas (visi po taikia vyriausybes globa).

                beje, gal kas galetu apsviesti, kuo islamiskas fundimentalizmas isskirtinis?

                beje, Arturai, ir kokia tau prie sirdies? negi nepaminetas komunizmas?
                Cia tipo prikolas?
                As tiesiog islamo fundamentalizmo nepastebejau
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  #9
                  Šiuo metu geriausios doktrinos, mano manymu, yra Vakarų socializmas ir liberalizmas, bet ateitis priklausys technokratijai arba anarchosocializmui.

                  Comment


                    #10
                    Lakoniskai:
                    geriausia yra geriausia, bet, deja, nei prie vienos doktrinos nesinori klijuoti "geriausia".
                    Pliuralizmas - stai kur ideja.
                    Kazkas kazkur kazkada kazkaip pastebejo, kad ideologijos mire. Ar neatsitiko tas pats ir su chrestomatinemis politinemis doktrinomis? Turiu omenyje socializma, liberalizma ir konservatyvizma.
                    Vat alonso pastebejo, kad: "siandien lietuviskos partijos beveik neatstovaujasiandien lietuviskos partijos beveik neatstovauja".
                    Na, tiesa, reiketu dar nurodyti rysi tarp ideologijos ir doktrinos. Mano manymu, siuo atveju, tai butu politika, o tiksliau socialine politika, o dar tiksliau socialiniu grupiu/klasiu sambuvio vizija.
                    Asmeniskai man patiko tos futuristines vizijos , bet tas patebejmas apie socialanarchizma ir technokratija yra per siauras

                    Comment


                      #11
                      Manau, jog, technokratiškoje visuomenėje viskas būtų tiesiog idealu, nes ją valdytų ne plepiai, mokantys gražiai kalbėti, bet mokslininkai, nusimanatys įvairiose sferose.

                      Anarchosocializmas geras tuom, jog nedideli regionai gautų plačią savivaldą ir būtų plėtojami teisinga linkme. Be to, būtų vykdoma socialiai orientuota politika, gyventojų grupėms būtų teikiamos įvairios lengvatos ir pan.

                      Blogiausias variantas būtų tas, jei valdžia priklausytų stambioms korporacijoms, kurios žiūrėtų savo reikalų ir atskiras valstybes traktuotų kaip žaliavų tiekėjas arba prekių importuotojas, o savus žmones- kaip darbo jėgą.

                      Na čia kol kas skamba gan fantastiškai ir ko gero XXI a. dar išliks senos doktrinos, bet vėliau viskas gali klostytis pagal panašius scenarijus. Nereikia atmmesti galimybės, jog XXI a. susiformavus naujo tipo visuomenėi, gims naujos doktrinos.

                      Comment


                        #12
                        Na apie JAV geriau patylėsiu. Jei ten pagyventum, pamatytum, jog ne viskas jų šaly taip gerai. Anaiptol. O Britanija- nebloga šalis. Bet man labiausiai patinka Kanada, kuri įeina į Sandraugą su ja. Tačiau nei JAV, nei Britanija negyvena gerai dėl kapitalizmo, o greičiau dėl savo praeities, kai britai valdė pusę pasaulio, o jų kolonijose buvo daug turtų. JAV tapo pirma dėl jos nutolimo nuo karštų planetos taškų bei dėl didžiulio imigrantų srauto, kurie smarkiai iškėlė JAV ekonomiką, nes ten kėlėsi protingi, sveiki, stiprūs žmonės. Ir dabar postsovietinėje erdvėje vyksta protų nutekėjimas į JAV. Kadais rodė kažkokią laidą apie Silicon valley, tai ten dauguma mokslininkų- nauji išeiviai iš Rytų bei Vidurio Europos.

                        Kapitalizmas kada nors žlugs, nes jis yra prasta atgyvena, o joje gyvenanti visuomenė po truputį iškrypsta, tačiau jis yra įsigalėjęs toli pažengusiose ir svarbiose valstybėse, tad perimamas silpnų ir naujų šalių, kurių tradicijos dar menkos, viliantis, jog greit bus pasiektas tų šalių lygis.

                        (subjektyvi nuomonė).

                        Comment


                          #13


                          Dievuliau tu mano.......
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #14


                            laimei, jog nepamirsti parasyti zodziai skliausteliuose.


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Taip kaip aš masto nemažai žmonių čia, Vilniuje ir laimei nedaug sutikau manančių kaip jūs, emigrantai.

                              Comment


                                #16
                                emigrantai

                                na, tada suprantu delko DP ir Uspashikas renkami.


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė keen
                                  Vienintele gera doktrina yra liberalizmas. Ir vienintele tos doktrinos silpnoji vieta - prigimtinis zmoniu bukumas.
                                  SUTINKU

                                  Comment


                                    #18
                                    Atsiprašau. Kapitalizmas yra pati geriausia ir pažangiausia sistema. Taip taip. Britai patys susikrovė turtus ir visai ne kitų šalių sąskaita.

                                    Comment


                                      #19
                                      Kai jau buvo tvirtas pagrindas, Britanijoje atsirado visa tai, ka paminejai, john. Cia tas pats kaip ir su arabų salimis, turinciomis naftos. Kai nafta baigsis, jos jau tures tvirta pagrinda po kojomis gales sau ramiai klestet.

                                      Comment


                                        #20
                                        jai bandyti speti ateties doktrinas tai manau gyvuno organizmo valdymo modelis, mano nuomone visgi uzims vieta numero uno.kadangi mes kol kas nelabai ka naujo ir sugalvojam, o tiesiog plagijuojam jau esamas esybes ir taikom savo reikmem.
                                        si citata panasi.
                                        <Blogiausias variantas būtų tas, jei valdžia priklausytų stambioms korporacijoms, kurios žiūrėtų savo reikalų ir atskiras valstybes traktuotų kaip žaliavų tiekėjas arba prekių importuotojas, o savus žmones- kaip darbo jėgą. >

                                        Bet butu bendra

                                        Comment

                                        Working...
                                        X