Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Po vakarinio lietaus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Po vakarinio lietaus

    Po vakarinio lietaus...

    20
    10
    35,00%
    7
    9
    35,00%
    7
    8
    20,00%
    4
    7
    10,00%
    2
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Tik nesupratau, kodel mano balsas uzsidejo iskarto sukurus tema, jei as uz savo nuotrauka net nesiruosiau balsuoti

    Comment


      #3
      Neblogai, tik gal dangaus kiek per daug.

      Comment


        #4
        Tikrai gera foto 10/10

        Comment


          #5
          Parašė farbrom
          Neblogai, tik gal dangaus kiek per daug.
          atsiplesk nuo zemes (joke) Siaip mano tikslas ir buvo, kad nedominuotu zeme

          @Geex, thanks

          Comment


            #6
            grazu.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #7
              Šiaip duočiau 10, bet kadangi vaizdas beveik toks pats vaizdas jau šiame konkurse buvo matytas, duosiu tik 8
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Griezta bet teisinga

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Šiaip duočiau 10, bet kadangi vaizdas beveik toks pats vaizdas jau šiame konkurse buvo matytas, duosiu tik 8
                  Gal tu durnas?Daug vaizdu yra matytu cia,jei neturi ka pasakyti,butu geriau patyleti

                  Comment


                    #10
                    Parašė Cursor
                    Gal tu durnas?Daug vaizdu yra matytu cia,jei neturi ka pasakyti,butu geriau patyleti
                    Dekui uz palaikyma , taciau nereikia taip stipriai reaguoti , Mantaz matyt norejo pasakyti, kad is panasaus kampo daryta jau seniau dalyvavo nuotrauka, o uz tai, kiek teko regeti, daug kam mazina, nors mano manymu nuotrauka, jei ji neidentiska, to nenusipelno, nes visada fiksuojama jau kita akimirka.

                    Comment


                      #11
                      Už įžeidinėjimą Cursor kelioms dienoms pašalinau, gal kitą kart pagalvos rašydamas

                      Akimirka gal ir kita, bet manau konkurso esmė ir yra, kad nuotrauka būtų kuo labiau originali, o dabar tai tiesiog pakartota iš to pačio kampo, nors sutinku, kad ši nuotrauka labai nebloga.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Supratau tavo minti, Mantai. Reikes dar karta persiskaityti konkurso salygas Sutinku, kad originalumas - isties siektinas tikslas, todel tokiu atveju ivertinimas teisingas.

                        Comment


                          #13
                          siaip grazus vaizdas, gera kokybe, bet dangaus, mano nuomone, yra katastrofiskai per daug. Tarp zemes/pastatu ir dangaus nera absoliuciai jokio balanso, o be to ir tas tavo taip fotografuotas dangus yra gan blankus ir pilkas... Tos kelios vaivorykstes spalvos geriau nei nieko, bet tai nuotraukai neiduoda pusiausvyros del absoliuciai dominuojancio pilko dangaus.
                          taigi - 6.5~7 uz pastangas padaryti originalia nuotrauka.
                          Beje, matytas vaizdas paprastai manes netrikdo, jei tik pati nuotrauka padaryta(ar bent jau bandyta daryti ) originaliai.

                          Comment


                            #14
                            Nuotrauka grazi. Esme cia tik saule ir vaivorykste. O dangaus tikrai perdaug. Uz pagauta momenta 8

                            Comment


                              #15
                              Kaip ir zadejau - 10. Man labai grazi nuotrauka. Su erdvemis problemu gal kiek ir yra, bet nublanksta, nes vaizdas nuostabus.

                              Comment


                                #16

                                Comment


                                  #17
                                  Dangaus per daug, žemės per mažai. Juk pačiam fotkės viršuj nieko nėra, o pačioje bent jau kažkokie medžiai. Nėra balanso, tad.....

                                  Oj pamiršau kiek daviau.. bet regis 8-9

                                  P.S. bet pagautas momentas man patinka
                                  Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                  Comment

                                  Working...
                                  X