Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Liverpool

    Na, čia paskutine mano nuotrauka ideta i konkursa, nes lygiai po menesio palieku Lietuva... Tad rudeni parsivesiu dar daugiau nuotrauku..



    Ši nuotrauka is senojo mano albumo..
    16
    10
    12,50%
    2
    9
    0,00%
    0
    8
    25,00%
    4
    7
    25,00%
    4
    6
    12,50%
    2
    5
    25,00%
    4
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    na, kas cia toks ekspertas 5 balus dave? ir dar nepagrindzia savo nuomones kodel 5 balus skyre? man kazkaip keista.

    Comment


      #3
      Na paprastas snapshotas su viesuoju transportu ir griuvanciu namu, kadangi ne Lietuva, tai dar 7 duosiu.

      Comment


        #4
        aidz: į JK trauksi?
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #5
          Parašė specz
          Na paprastas snapshotas su viesuoju transportu ir griuvanciu namu, kadangi ne Lietuva, tai dar 7 duosiu.
          ir koks skirtumas, kad ne Lietuva? gi cia neakcentuojama Lietuvos miestu konkursas.. verta pamastyti ar nemanai?

          Comment


            #6
            Parašė blitz
            aidz: į JK trauksi?
            tai jau taip

            Comment


              #7
              LDN?
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #8
                Daviau 5 nes nuotrauka atsitiktine is atsitiktiniu nuotrauku kolekcijos ir tikrai ne is geriausiu jinai neimatau as kompocizijos padorius nei dar aki pamaloninancio kadro ir t.t

                eiline turisto nuotrauka o kad tai UK tai cia nerodyklis balui kelt

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  @jozikas
                  Ta pati butu galima pasakyti apie tavo nuotraukas, bet sau turbut 5 neduotum?
                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                  Comment


                    #10

                    Tam ir yra sitas konkursas kad visuomene sprestu kiek verta nuotrauka , delto ir neiskaiciuojamas autoriaus balsas ...

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė blitz
                      LDN?
                      ne, i manchester->Blackpool

                      Comment


                        #12
                        Parašė jozikas
                        Daviau 5 nes nuotrauka atsitiktine is atsitiktiniu nuotrauku kolekcijos ir tikrai ne is geriausiu jinai neimatau as kompocizijos padorius nei dar aki pamaloninancio kadro ir t.t

                        eiline turisto nuotrauka o kad tai UK tai cia nerodyklis balui kelt
                        aciu eksperte, nors pakomentavai

                        Comment


                          #13
                          Parašė aidz
                          ne, i manchester->Blackpool
                          Ha! Turiu ten krūva daugų
                          Sakė su darbais - nekas ir ten
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #14
                            nyki, silpna foto, desine puse is vis kadro gadinimas, apatine kaire irgi
                            פוניקולאַר

                            Comment


                              #15
                              Parašė aidz
                              aciu eksperte, nors pakomentavai
                              Nera uz ka o is pat pradziu nekomentavau, nes maniau kad ir taip viskas pakankamai aisku

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                heh, ka tik nuo futbolo nuejes ir pamates sios temos pavadinima, pagalvojau, jog ne man cia viena del futbolo galva susisukus


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė blitz
                                  Ha! Turiu ten krūva daugų
                                  Sakė su darbais - nekas ir ten
                                  nieko.. man jau darbas garantuotas.. nereiks braskiu skint...

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė alonso
                                    heh, ka tik nuo futbolo nuejes ir pamates sios temos pavadinima, pagalvojau, jog ne man cia viena del futbolo galva susisukus
                                    na, idejau sia nuotrauka net nesusimastes apie cempionata.. net nesitikejo, kad jie iveiks Chelsea..

                                    Comment


                                      #19
                                      Na nepatraukia ji dėmesio...
                                      Beje - kas trukdo jungtis prie i-neto iš už jūrų marių? Lauksim gyvų įspūdžių
                                      - Zoom -

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Zoom
                                        Na nepatraukia ji dėmesio...
                                        Beje - kas trukdo jungtis prie i-neto iš už jūrų marių? Lauksim gyvų įspūdžių
                                        na niekas netrukdo, tiesiog nebus laiko narsyti nete kelias valandas, nebent atsakyti i draugu laiskus, pernai tas pats buvo..

                                        Comment

                                        Working...
                                        X