Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kylantis miestas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kylantis miestas





    PS: KVAD'o ir žaliųjų atstovams nuotrauką naudoti (ir žiūrėti) griežtai draudžiama.
    21
    10
    42,86%
    9
    9
    23,81%
    5
    8
    23,81%
    5
    7
    9,52%
    2
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Amazing
    10/10
    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      #3
      kazkas panasaus kaip auskariuko Dariaus ir Gireno stadionas.man atrodo kaip plagijavimas.
      Alternative

      Comment


        #4
        SkeiTeris ačiū.

        Neformalas nesupratau?

        Comment


          #5
          Nu man nepatiko ir tiek.
          Alternative

          Comment


            #6
            neformalas, baik

            nuotrauka nuostabi, nereikia cia kibti.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #7
              ne nu man ji labai panasi i auskariuko, atrodo kaip plagijavimas, bet cia man taip atrodo.
              Alternative

              Comment


                #8


                Šiaip turiu pripažinti, kad gana keistai man tai skamba
                Čia turi omeny šią auskariuko foto?
                http://www.miestai.sutartis.net/tink...ead.php?t=1081

                Comment


                  #9
                  Kažkaip per mažai žemės, siluetai pačiame pakrašty. 8

                  Comment


                    #10
                    Sakyciau, kad cia grynas plagijavimas ir plius dar Cowi baltic reklama.

                    Comment


                      #11
                      Taip
                      Alternative

                      Comment


                        #12
                        @Romas aš specialiai nukirpau dalį žemės Kažkaip tie pastatai man nelabai patinka.

                        @Edd o aš dar norėjau Coca-cola ir BMS reklama palikt

                        Comment


                          #13
                          Idomiai

                          Comment


                            #14
                            Be kalbų 10. Tai tikrai geriausia tavo nuotrauka, o apie plagijavimą tai patyliu, labai jau nerimtai čia prikišta
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Parašė Mantaz
                              Be kalbų 10. Tai tikrai geriausia tavo nuotrauka, o apie plagijavimą tai patyliu, labai jau nerimtai čia prikišta

                              Siaip idomumo deliai, gal galetum placiau pakomentuoti savo vertinima, aisku jei nori, nes tik siaip idomu
                              Nes pas tave visada truksta kazkokia akcento (pvz.nuogos bobos), visada yra kazkas netobula, o cia pakeitei savo vertinima, tad smalsu darosi

                              Comment


                                #16
                                Šiek tiek plačiau apie tai, ko iš manęs nori Ši nuotrauka man daro įspūdį, o tokioms dedu 10 net daug negalvodamas, o ir kitų priekaištų jai neturiu. Koks dar vertinimo pakeitimas?

                                Apie kokį akcenta ir nuogas bobas čia vėl? Paaiškink..
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mantaz
                                  Šiek tiek plačiau apie tai, ko iš manęs nori Ši nuotrauka man daro įspūdį, o tokioms dedu 10 net daug negalvodamas, o ir kitų priekaištų jai neturiu. Koks dar vertinimo pakeitimas?

                                  Apie kokį akcenta ir nuogas bobas čia vėl? Paaiškink..

                                  Visu pirma pasinaudojus proga (siandiena penktadienis, ir pas mane "Juros svente" t.y. alaus svente, jau kuri laika vyko, na ir dar naikinasi alus )

                                  Matai, kodel paklausiau as taves tai, o ne kitu, nes 10 vertinai ne tu vienas. Bet is ties kiek stebejas paskutiniu metu padeti, maciau tavo vertinimai 5-8 sukosi, o cia staiga 10, tad ir pasidare idomu, kas pakeite nuomone, kodel taip, kas patiko, kur patiko ir t.t.

                                  Nuogos bobos, tai is ankstesniu diskusiju, kur vis sakydavai, nera akcento kazkokia tai

                                  Comment


                                    #18
                                    10 be kalbu

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Neformalas
                                      kazkas panasaus kaip auskariuko Dariaus ir Gireno stadionas.man atrodo kaip plagijavimas.
                                      LOL, su plagijavimu tai pavarai man tai čia vienintelis dalykas kuo siejasi su tuo stadionu - nuotraukos dydis
                                      Nors šiaip stadionas atrodė geriau Šiai nuotraukai duodu 9

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Vaidas
                                        LOL, su plagijavimu tai pavarai man tai čia vienintelis dalykas kuo siejasi su tuo stadionu - nuotraukos dydis
                                        Nors šiaip stadionas atrodė geriau Šiai nuotraukai duodu 9
                                        Kodel Siaip as nesakiau siuo klausimu savo nuomones, bet Neformalas pastebejo daug panasumu (ir nereiketo jo pulti dabar), ne tik pagal nuotraukos dydi. Fotografavimo taskas, labai panasus, turinys pakeistas, bei labai panasu mazai zemes, daug dangaus, na dar remelis gan panasus, vienu zodziu ai

                                        Comment

                                        Working...
                                        X