Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saulė sename kieme

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Saulė sename kieme



    23
    10
    34,78%
    8
    9
    34,78%
    8
    8
    13,04%
    3
    7
    13,04%
    3
    6
    4,35%
    1
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    - Zoom -

    #2
    Nemanau, kad buvo būtina daryt nuotrauką nespalvotą, ypač kai pabrėžiama, kad kiemas "saulėtas". Kompozicijos nukreipimas žemyn tarsi turėtų stengtis atkreipti į kažką dėmesį, bet dabar ir klausimas iškyla, ar tai grindinys, ar akmuo, o gal vamzdis
    Šiaip nebloga nuotrauka, tad 8
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Daviau 10, nes man si foto - totalus menas, su savo nuotaika (jei man nuotrauka sukuria nuotaika, duodu 10, nes mano manymu, tai ir yra foto menas).

      Comment


        #4
        9 - nors nemegstu iskastruotu spalvu, bet foto kokybe nepriekaistinga
        פוניקולאַר

        Comment


          #5
          Jei spalvos nieko nesako - verta jų atsisakyti. Čia jos nieko nesakė.
          - Zoom -

          Comment


            #6
            Labai jau primityvus kadras, pilkas ir niurokas, apie saule is dalies galima pasvajoti, nebent megina Saules vardu, ir ji zaidzia kazkur kieme toliau ..... Nors tas didelis ir i akis krintanti seselis per viduri, gal but ir pasako, kad ne apie mergina Saule turejai galvoje
            Siaip zinant tai ka sugebi ir gali padaryti, galejai daug geriau aisku Tad vertininat deja tik septintuku as ja kilstelsiu

            Comment


              #7
              Parašė Zoom
              Jei spalvos nieko nesako - verta jų atsisakyti. Čia jos nieko nesakė.
              Bespalvis vaizdas taip pat ne visada sako, ir kartais jo reikia atsisakyti. O cia jis taip pat ne kazka sako






              Comment


                #8
                Nezinau kaip ji atrode su spalvom, bet sis variantas man patinka. 10/10

                Comment


                  #9
                  auskariuk, nebūtina viską tiesiogiai sutupdyti į kadrą, kad tai jame būtų. Įjunk fantaziją Man šis kadras kaip tik labai žaismingas ir pavasariškas. Išsirinkau jį dėl detalių, faktūrų ir šviesos žaismo.

                  Spalvų nebuvimas nediskutuotinas Priimate arba ne
                  - Zoom -

                  Comment


                    #10
                    Parašė Zoom
                    auskariuk, nebūtina viską tiesiogiai sutupdyti į kadrą, kad tai jame būtų. Įjunk fantaziją Man šis kadras kaip tik labai žaismingas ir pavasariškas. Išsirinkau jį dėl detalių, faktūrų ir šviesos žaismo.

                    Spalvų nebuvimas nediskutuotinas Priimate arba ne

                    Fantazija as turiu Cia tik siaip mano pastebejimai ir tiek, beto sakau kadras "pavasariskas", butent kad jis gali buti gali sakyti bet kurio metu laiku(kiek maziau vasara kada lapai, ir ziema kada yra sniego ir t.t.), tad ir tiek ir apie spalvas diskusija
                    Vienu zodziu, pasakiau tai ka pamaciau, ivertinau ir tiek, o mano vertinimas, kaip ir pats paminejai apie spalvas, nediskutuotinas, priimamas arba ne




                    Comment


                      #11
                      Szare.
                      Jeżeli nic nie wiesz, to musisz we wszystko wierzyć!

                      Comment


                        #12
                        dar viena foto, kur as "nepagaunu" del ko cia kai kurie ja taip susizaveje. Na akmuo, langines, nusiurusios sienos... bet nuotrauka imho vistiek gan nevykusi. Reiketu cia kazkokio stipresnio akcento, manau.
                        6/10

                        Comment


                          #13
                          10. Labai teisingai atlikta nuotrauka, visos proporcijos islaikytos puikiai, techniskai nepriekaistingas darbas... matosi kad matai ko nori ir samoningai priemi sprendimus. Taip pat sutinku spalvu atveju, speju kad bandei zaisti su monotonais ir sepia bet nesu tikras ar pasirinkai juodai balta ar tycia uzdejai lengva atspalvi nes juodai baltas balancas nesureguliuotas. Tikiu kad pats gerai zinai, bet vis delto priminsiu... juodziausiais taskas RGB 0:0:0 Patogiausia tokiam pavyzdziui naudoti HSB parimetrus kur juodas taskas butu H -nesvarbu, S -nesvarbu, B -100% ir sviesiausias taskas H -priklausomai nuo pasirinkto atspalvio, S -nedaugiau nei 1%, B -0%. Tavo juoda siuo metu tamsiai pilka. Del kompozicijos ir atstumas ir kampas pasirinktas teisingas, sviesos trikampis ir seselio trikampis teisingoje vietoje, nors galimas variantas akmeni paversti apatiniu kampu. ( Siaip pastebejau kad daug cia pateikiamu nuotrauku nera tinkamai apkarpytos, ) Dabar apie siuzeta... cia jau skonio reikalas, del to toks didelis pasidalinimas tarp tu kam patinka ir kam nepatinka. Kai kam gal paprasciausiai seni namai nepatinka. Man seni namai labai patinka (ypatingai Mantaz viesbutis, bet ten jau kitos problemos), o va Saule sename kieme nesuzavejo. Vertinu 10 bet uz atlikima ne uz siuzeta.
                          Uoste laivas saugus
                          bet ne tam mes statom laivus

                          Comment


                            #14
                            Kaip gerai, kad pas mus yra fotografijos specų.
                            Laukiame naujų nuotraukų

                            Comment

                            Working...
                            X