Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eime

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Eime

    Na ir pirmoji nuotrauka Balandžio konkurse
    15
    10
    13,33%
    2
    9
    26,67%
    4
    8
    33,33%
    5
    7
    26,67%
    4
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Chmmm labai primena neseniai ideta tavo nuotrauka, kur nei spalvota, nei nespalvota.... Cia tas pats, vaizdas tolumoje pageltes, arciau jau juoda-balta, zmones kazkokia neaiskia rausva spalva atrodantis ..... gal uz bendras pastangas, septintuku kilstelsiu sia nuotrauka







    Comment


      #3
      Gera nuotrauka, gal kiek pabodęs tas kalnas
      9

      Comment


        #4
        ... manau visai butu grazu jeigu suteiktum tom merginoms spalvas palikes visa kita juoda balta

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Tai jau būtų "afigienas fotošopinimas"
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            nu netoks ir "afigienas" (cia siaip as jei ka tai photoshopinimo fanas) neklausyk tu uzsienieciu kritikos (jei supranti apie ka as) idek ta nuotrauka "Upon the Skyline" i musu konkursa labai grazi ,bent man photoshopinimo fanatui

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Gal kitam konkursui įdėsiu, nes dbr jau 2 nuotraukos yra ir abi sakyčiau, kad gan stipriai laikosi
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                labai grazi nuotrauka, man patinka juoda/balta sprendimas bei patys uzfiksuoti personazai juodai balto miesto fone.
                Gerai, kad nematome upes, kas siek tiek pakeicia jau tukstancius kartu matyta vaizda.
                9/10

                Comment

                Working...
                X