Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panemunės pilis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Panemunės pilis

    19
    10
    5,26%
    1
    9
    15,79%
    3
    8
    26,32%
    5
    7
    31,58%
    6
    6
    10,53%
    2
    5
    10,53%
    2
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Būtų malonu ir komentarų sulaukt
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      negalejai galima tos melynos spalvos panaikinti su photoshopu?

      kompozicija neiscentruota.
      taciau mintis grazi. 7

      beje, Mantai, maniau, kad pats autorius sau negali skirti ivertinimo?


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment


        #4
        Parašė alonso
        negalejai galima tos melynos spalvos panaikinti su photoshopu?

        kompozicija neiscentruota.
        taciau mintis grazi. 7

        beje, Mantai, maniau, kad pats autorius sau negali skirti ivertinimo?
        Taisyklėse parašyta taip: autorius gali balsuoti, tačiau jo balsas nėra skaitomas. O taip patogiau stebėti balsus, nes nereikia spaudeliot "Rodyti rezultatus"

        Mėlyna spalva man patiko, nes yra šalta ir priešprieša saulėlydžio šiltai spalvai. Centravimas irgi nepasirodė tinkama išeitis, bet dėkui už kritiką
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Hm.. Labai jau tamsus vaizdas.. Nuotraukos pavadinimas "Panemunes pilis", o vietoj tos pilies tamsus, be ryskiu konturu objektas :/ Siaip temstant aisku, to ryskumo daugiau ir nelabai ispausi, bet.. Gal pvz reikejo kiek anksciau fotografuot, kol saulute taip nepasislepe Ir siaip, tas dominuojantis melinumas is tikruju labai jau saltas.. Brr.. O del neiscentravimo, jau sutinku - taip atsiranda vieta melynu tonu priespriesai.
          Is esmes, sakyciau ideja gera, fotografavimo kampas ir visa kita - geri, tiesiog reikejo uztaikyt kita akimirka
          Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

          Comment


            #6
            Hm, man net pilies langai puikiai matosi, čia gal tavo monitorius patamsintas? Beje, tai tikrai Panemunės pilis, toks jos pavadinimas
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              vasara teko po ta pili klaidzioti ir i boksta pabarotis (nors ziauriai aukscio bijau) o kas liecia nuotrauka tai jin man per tamsi ir persiliejusi su tamsa per daug ... del saltumo .. tai jau kiek galima jau ziema vercia noriu vasaros

              aij beja uz nuotrauka 5

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                Hm, man net pilies langai puikiai matosi, čia gal tavo monitorius patamsintas? Beje, tai tikrai Panemunės pilis, toks jos pavadinimas
                Na, kai prilendu prie monitoriau per kokius 10 cm, tai irgi kazka panasaus i langus matau O siaip tai is tiesu, foto vaizdas per tamsus (ypac pilies) kokioms nors detalems iziureti.
                Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

                Comment


                  #9
                  Šiek tiek tamsoka nuotrauka. Tačiau visa kita man atrodo gerai ir mėlynas sniegas tinka šiai nuotraukai. 9/10

                  Comment


                    #10
                    Tamsokas vaizdas, ypac prie pavadinimo "Panemunes pilis", ji vis tik kai pagrindinis akcentas, o realiai randasi antrame plane.
                    Beto techniskai prastai, sniegas melynas, reiskiasi baltumo balansas nusigrybavo i pievas....

                    Comment


                      #11
                      jei pilis turetu koki nors isorini apsvietima ir ji butu tokioj prieblandoje apsviesta, tai tada nuotrauka butu super

                      Comment


                        #12
                        Spalvos "neskanios". Jų čia manau visi nereikia.
                        - Zoom -

                        Comment


                          #13
                          Pilis kaip pilis, bet pas tave gavosi "pilis uz medziu", ....atspek uz kurio medzio pasislepe pilis ???

                          Comment

                          Working...
                          X