Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Hotel Ibiz

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Hotel Ibiz

    12
    10
    0,00%
    0
    9
    8,33%
    1
    8
    8,33%
    1
    7
    8,33%
    1
    6
    25,00%
    3
    5
    8,33%
    1
    4
    8,33%
    1
    3
    16,67%
    2
    2
    16,67%
    2
    1
    0,00%
    0

    #2
    Ojojoj, kokia netvarkinga nuotrauka. Nelabai aišku, ką čia norėta pavaizduoti, kompozicija nevykusi ir vaizdas kreivokas, be to ir pats fotografavimas su blykste turėtų būt pakeistas į naktinio fotografavimo režimą (tam reikalingas trikojis). Dar neaišku, iš kur tie drėgmės lašeliai apsišvietę. Bendroje sumoje deja tik 2
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Parašė Mantaz
      Ojojoj, kokia netvarkinga nuotrauka. Nelabai aišku, ką čia norėta pavaizduoti, kompozicija nevykusi ir vaizdas kreivokas, be to ir pats fotografavimas su blykste turėtų būt pakeistas į naktinio fotografavimo režimą (tam reikalingas trikojis). Dar neaišku, iš kur tie drėgmės lašeliai apsišvietę. Bendroje sumoje deja tik 2
      Chmm ... reikia padirbeti darant nuotrauka....
      Beje tie "dregmes laseliai" greiciausiai apsviestos blicko dulkes ore, kurios pasimato fotografuojant nakti su blicu, arba kazkokie triuksmai....

      Nevertinu balais sios nutraukos

      Comment


        #4
        nekas

        Comment


          #5
          hmm, nieko nesusigaudau nuiotraukoje.. objektyvas aplytas, per tamsa nematau objekto... vienu zodziu nieko gero... 6

          Comment


            #6
            Kur sitas viesbutis yra?
            Alternative

            Comment


              #7
              klaiki nuotrauka. Nieko nematau, nieko nesuprantu. Deje bet tik 2
              Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

              Comment


                #8
                Labai keista ir labai idomi nuotrauka. Duodu 9 duociau 10, bet tas zalais uzrasas gadina vaizda. Bet siaip
                kuo keistesne tuo ir idomesne !

                Comment


                  #9
                  cia sutinku su bendra nuomone duociau 2 bet biski pakelsiu del nuo masinu atsispindinciu nemeriu man gerai ziuris vienintelis nuotraukos pliusas vnz 3

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    truksta aiskumo apie turini
                    Bet siaip, idomi nuotrauka. Pats darei? Kur tai yra? Ibizoje?
                    7/10

                    Comment


                      #11
                      Bardakėlis, bet turi savotiško žavesio

                      8
                      - Zoom -

                      Comment


                        #12
                        Neturiu komentaru. Bet man ner grazu, panasiai kaip ir ta baznycioj

                        Comment

                        Working...
                        X