Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2x02: Naktiniai monstrai.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2x02: Naktiniai monstrai.

    Bent jau pavadinimą tikrai neblogą parinkau

    16
    10
    0,00%
    0
    9
    6,25%
    1
    8
    25,00%
    4
    7
    12,50%
    2
    6
    12,50%
    2
    5
    25,00%
    4
    4
    6,25%
    1
    3
    12,50%
    2
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    atleisk, bet pavadinimas regis tikrai geresnis uz nuotrauka gal reikejo virsaus nenukirsti? spalvos lyg ir nieko, bet kolkas susilaikau nuo vertinimu..


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #3
      Š*das, kaip visada pridirbau su balsavimu, kažkodėl negaliu atsisakyti įpročio iškarto spausti post.. Ačiū adminam, kurie eilinį kartą pridės balsavimą

      Comment


        #4
        Tas zibintas truputi gadina bendra vaizda ir nuotraukos apacia man nelabai patinka. Vertinimas: 8/10

        Comment


          #5
          Parašė Edd
          Tas zibintas truputi gadina bendra vaizda ir nuotraukos apacia man nelabai patinka. Vertinimas: 8/10
          Be trikojo naktį gana sunku daryti bent jau šiek tiek kokybiškas foto, todėl tenka ieškoti ant ko padėti fotiką Šiaip ar taip apačioje bent jau man tik medžiai maišosi ir dar aišku sniego likutis.. Norėjau užsilipti ant stogo (čia šiaip neblogas vaizdas į Vilnių), tačiau spynos visur uždėtos

          O už įvetinimą ačiū, šiaip ar taip aukštas

          Comment


            #6
            Nice Ypač spalvos geros Duosiu 8/10

            Comment


              #7
              nieko ipatingo ...

              P.S cia tik mano nuomone

              Comment


                #8
                Nuotraukai aisku reiktu tu "monstru" virsaus ir manau, kad to zibinto sviesa per ryski. 7/10
                Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                Comment


                  #9
                  Prastas apšvietimas, šviesa viršuje, neaiškios kilmės pagrindas kairėje apačioje, nors kompozicijos "apvalumas" šiek tiek imponuoja

                  tik 4
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Monstrai tai monstrai, bet ir nuotrauka monstriška - nekonkursinė. Na bent minimalią atranką gi galima daryti pačiam autoriui, prieš dedant?
                    Tiesiog nuotrauka nešvari, daug detalių, lendančių prieš pagrindinį vaizdą. Negi sniego ant palangės nebuvo galima išvengt padėjus kokią knygą, o šviestuvų nenukirpt per pusę...
                    Ir jokie monstrai manęs neišgąsdins... 3/10

                    Comment

                    Working...
                    X