Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

1x08: Velsas :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    1x08: Velsas :)



    Taigi taip nutiko kad cia vasara teko buti D. Britanijoje aisq didžiaja laiko dalį aš praleidau velse. Štai viena iš pirmujų mano nuotrauku sitame konkurse laukiu ivertinimo

    13
    10
    7,69%
    1
    9
    69,23%
    9
    8
    23,08%
    3
    7
    0,00%
    0
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Sveikas atvykes Duodu 8/10 Kamera galejai truputi desiniau pasukti, tada bokstai butu simetriskai isdestyti nuotraukoje ir desinioji tilto dalis geriau matytusi. Sekmes

    Comment


      #3
      Na šiaip stengiausi kaip įmanima dešiniau paimti visa tai. Tačiau tai buvo neįmanoma, nes ir aš buvau viename iš tų bokštų. ir jei žingsnis atgal ir aš būčiau buvęs žuvų maistas...

      Comment


        #4
        Parašė aidz
        Na šiaip stengiausi kaip įmanima dešiniau paimti visa tai. Tačiau tai buvo neįmanoma, nes ir aš buvau viename iš tų bokštų. ir jei žingsnis atgal ir aš būčiau buvęs žuvų maistas...
        aha, vadinasi nuotrauka daryta ekstremaliom salygom!

        Comment


          #5
          na kazhkas panašaus. tiesiog kartais puikioms nuotraukoms tiesiog nera sąlygų. aisq galėjau iš kito kampo, bet viską būtų apšvietus saulė ir nieko būtų nesimatę. Yra taip kaip yra... Kitas nuotraukas laikausi ateičiai... Tiesa, pilis yra Comwy miestelyje, o ten tolumoje matosi Llandudno Junction

          Comment


            #6
            Siaip paliginus su sito konkurso lygiu tai nuotrauka tikrai liuxine nors galima iziuret ir trukumu Didziausias trukumas tikriausiai kompozicijoje kreiva ji kaskokia bet siaip faina pilis faina photo duodu 9

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              thank you, mate! na dėkui už tokš aukštą įvertinimą. tikuosi kitos nuotraukos patiks ne ką mažiau

              Comment


                #8
                Parašė jozikas
                Siaip paliginus su sito konkurso lygiu tai nuotrauka tikrai liuxine
                kodel cia visi taip kimba prie sio konkurso lygio? Cia juk ne menines fotogtafijos konkursai, o ir fotografai ne profai su veidrodinem kamerom Bendras lygis labai puikus

                Comment


                  #9
                  na, neverta čia pyktis dėl viso šito. Čia bendraminčių klubas, kuriame kiekvienas išsako nuomonę, kad ir kokia ji būtų. Na, o šiaip man įdomu kaip mano fotografijos atrodo.. aisq jos būtų buvosios prastesnės, jei būčiau daręs ne su skaitmeninio, o kokiu paprastu fotoaparatu... Vaizdai tiesiog čia nesulyginami...

                  Comment


                    #10
                    nu neskaitmenines fotografijos laikai tikriausiai praejo negristamai

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      na, kas teisybė, tas ne melas..

                      Comment


                        #12
                        Parašė aidz
                        na, neverta čia pyktis dėl viso šito.
                        tikrai nesipykstam. Cia visi bendraminciai

                        Beje, kokia camera naudoji?

                        Comment


                          #13
                          nu pvz visai faina butu jeigu visi kas taip vadinamo "zemo lygio" photografuotojai (save as prie tokiu priskiriu) kasko pasimokytu is sito konkurso , taip sakant tobuletu su kiekviena nuotrauka dabar kaip tik intuziazmas pakilo nuotrauka nugaletoja padaryt

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            na naudoju 5 mega pixeliu Kodak kamera...

                            Comment


                              #15
                              Dėl kompozicijos turiu sutikt su joziku, kažkaip keistai ji nė pagal vieną liniją nėra tiesi Sudėtinga fotografavimo pozicija... Žinoma, sėdint ant kėdės sunku tai vertint, bet gal buvo galima pazoom'int ar panašiai...

                              Ir dar - iš kur tie keisti kvadratiniai lopai per visą nutorauką? Čia turbūt ACDSee "pasidarbavo" sumažinant?

                              Šiaip, mano nuomone, pagal bendrą lygį nuotrauka verta 7-8, bet kaip paskatinimą šįkart duosiu 9 (debiutininkams visada šiek tiek pakeliu balą )

                              Comment


                                #16
                                ka gi stai ir vel as cia... Pagaliau atostogos ir galima atsipusti... Arteja sventes ir isties bus galima padaryti tikrai ispudingas nuotraukas... pvz pasivaiksciojus naktiniuiose Siauliuose, buvo gaila, kad neturejau footoaparato... Bet vi vien mano pagrindine tema isliks mano nuotraukos ish uzsienio...

                                Comment

                                Working...
                                X